Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ime Malina za otročka

Ime Malina za otročka

Kakšno se vam zdi ime Malina? Meni osebno je zelo luškano, pa Višnja recimo.

Jagoda, Višnja….potem pa Ajda, pa Brina…..za fanta Gaber, Brin, Bor….

Men je bolj všeč Robida

Pri tej pameti ki jo imas, bos lahko vesela, da ne laja, ko pride svet…

Maja Lina

https://translate.google.com/?hl=sl#it/sl/maialina


Lahko pa v skladu s sodobnimi trendi zapišeš od zadaj naprej …

da se hecaš. Ubogi otrok s takšnim imenom. Daj se ti preimenuj v Marakuja, pa bo.

Malina je znana bolgarska pevka…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ja kjut pa oh in sploh. Kaj pa, ko odraste?
Kakšno se ti zdi ime Malina za odraslo žensko?

Jagoda za puncko, Banananjam pa za fantka!!?
A se vam je strgal al kaj !!?

Kakšna imena danes pobirate, evo, še nekaj predlogov od mene:

Rex, Air, Soft, Data, Shema, Apple, Shadow
Canon, Nikon, Sharp, Philips, Akai, Marantz
za bolj zahtevne pa še Comma, Target

Rečte, imam še…

He, he… Bo nekaj na tem, ja.

Malin je švedsko žensko ime, meni je všeč. Če smo Slovenci posvojili Karin, Karmen, Kim in druga imena brez končnice a … zakaj pa ne.

Če lahko obstajajo imena Jagoda, Višnja, Dunja, Jelka, Tisa, Bor, Ajda in podobne rastline ter sadeži, ne vidim težav pri imenu Malina. Edino pri Kumarici, Redkvici, Čebuli bodite previdni….:)))

Super kjut, sestrica naj bo pa Bukva. Če bo pa bratec, naj bo pa Želod. Čist ste že fertik.

Men je ušeč krompirka

Ljudje so od nekdaj poimenovali otroke po naravi, po rastlinah in rekah npr., po nebesnih pojavih in podobno.

Če je Ajda lahko ime, zakaj ne bi moglo biti tudi Malina? Pa to ime definitivno obstaja! Jagoda, Višnja in Dunja so pa itak bila včasih kar pogosta imena.


Le, da se Malin ne izgovarja tako, kot bi jo izgovorili v Sloveniji (“Malín”), ampak “MOlin” (široki O, na keterem je tudi naglas pri izgovorjavi). Tako da v tem primeru izberite raje Molly. 😉

Po grenlandski mitologiji je Malina boginja Sonca.
Tudi meni je ime všeč, ša če se izgovarja Molina ali Malina ali Malena…

Po grenlandski mitologiji je Malina boginja Sonca.
Tudi meni je ime všeč, ša če se izgovarja Molina ali Malina ali Malena…
[/quote]

In še: v Sloveniji živi 15 žensk s tem imenom, v Srbiji je ime Malina med 100 najpogostejšimi ženskimi imeni.

Boljše bi bilo Robida. Tako, samoobrambno. Ker od robide trnje je bolj ostro kot tisto od maline.

Ljudje so od nekdaj poimenovali otroke po naravi, po rastlinah in rekah npr., po nebesnih pojavih in podobno.

Če je Ajda lahko ime, zakaj ne bi moglo biti tudi Malina? Pa to ime definitivno obstaja! Jagoda, Višnja in Dunja so pa itak bila včasih kar pogosta imena.
[/quote]

Dunja? Ojej, upam, da ni tudi kaksna Melona ali Buca. 😀

Ljudje so od nekdaj poimenovali otroke po naravi, po rastlinah in rekah npr., po nebesnih pojavih in podobno.

Če je Ajda lahko ime, zakaj ne bi moglo biti tudi Malina? Pa to ime definitivno obstaja! Jagoda, Višnja in Dunja so pa itak bila včasih kar pogosta imena.
[/quote]

Dunja? Ojej, upam, da ni tudi kaksna Melona ali Buca. 😀
[/quote]

Dunja je isto kot kutina. Dunja ni isto kot dinja.

Dunja? Ojej, upam, da ni tudi kaksna Melona ali Buca. 😀
[/quote]

Dunja je isto kot kutina. Dunja ni isto kot dinja.
[/quote]

Hvala za opozorilo oziroma pojasnilo! 🙂

Ljudje so od nekdaj poimenovali otroke po naravi, po rastlinah in rekah npr., po nebesnih pojavih in podobno.

Če je Ajda lahko ime, zakaj ne bi moglo biti tudi Malina? Pa to ime definitivno obstaja! Jagoda, Višnja in Dunja so pa itak bila včasih kar pogosta imena.
[/quote]

Dunja? Ojej, upam, da ni tudi kaksna Melona ali Buca. 😀
[/quote]

Se norca delaš al res nikdar nisi slišala za nobeno Dunjo?

Ajdo poznaš? Ojoj, upam da ni katera Pšenica ali Rž 😀

New Report

Close