Najdi forum

Nujno rabim nasvet brat nas vse skupaj spravlja v sramoto. Moj brat jih ima 45 vse zveze ki jih je imel so bile s poročenimi żenskami .,Uglavnem ima razmerja z dvema ali tremi. Dve sta żeni od prijateljev. V to godljo spravlja mene,očeta in mater saj se včasih kdo od teh izigranih zakoncev pojavi na naših vratih in nas ozmirja. Nismo še prišli do odgovora zakaj brat znova in znova uhaja v razmerja s poročenimi żenskami ? Z nekateri celo v več letna. Ne verjame da ima težavo ki je potrebna psihoterapije. Brat je tudi nagnjen k varanju in nobeni od teh żensk ni celostno predan niti ne zahteva ločitve. Starša ne vesta kje v vzgoji sta storila napako in zakaj ni normalen kot ostali moški? Hvala ker ste me brali.

Pusti človeka da j* na miru …
Kaj se sploh vtikaš.
Star konj se ne uči jahat …
🙂

“Nenormalno” pri celi zgodbi je bolj Vaše ukvarjanje z bratovim življenjem, namesto, da bi se ukvarjali s svojim – tistim za katerega ste edino odgovorni.

Podobno, so vsi tisti, ki vam pridejo na vrata tožarit o bratovih dogodivščinah: falili naslov. Že zgolj to dejanje nakazuje, da so čisto napačno usmerili svojo pozornost ob evidentni skrhanosti v njihovih zakonih.
Svoje zakonce očitno vidijo kot LASTNINO in tako dojemajo tudi vašega brata. Zato se tudi napotijo k edinemu možnemu “lastniku” vašega brata: t.j. Vaših staršev.
Lastnik z lastnikom naj bi se potem pomenili. Kot dva rejca psov: “EJga Lojze, daj že svojega psa na vrvico, a ne vidš, da uničuje rodovnik naše pasemske psice!?!”

In.. hov, hov.. tudi vi morate priskakljati na forum in zlajati vse to na ekran.

Ni pasji problem. Ni lastniški problem.

Običajno za ljudi, ki se zapletajo izključno s poročenimi – torej zasedenimi, velja, da to počno zaradi tega, ker jim je tako lažje. Vezani partnerji so “varnejši” – težje verjetno je, da se bo iz tega razvilo dolgotajno, globlje razmerje.. Podobno kot tisti, ki se ves čas vedno znova zaljubljajo.. so ves čas “sveže zaljubljeni”. Dobijo le del odnosa, tisti, ki jim je ljubši: vznemirjenje, novost (Coolidge-ov efekt), seksualnost..
Povezanosti, stalnosti.. pa niti ne iščejo. Ker se jo bojijo, podzavestno morda mislijo, da je ne zmorejo.. ali pa se res dobesedno bojijo, zaradi videnega v odnosih v primarni družini: doma.. oz. se bojijo biti posedovani – beg pred lastništvom (iluzija pasjega problema).

Možnosti je pa seveda veliko več in bi za pravilnejši odgovor potrebovali poznati vse vpletene. Ena izmed njih je transgresija.. Kjer je že “prestopek” sam vir zadovoljstva, o čemer smo že tule: Trasgresija kot povod za nezvestobo

De omnibus disputandum..
nova
Uredništvo priporoča

Tudi, če boste dobili odgovor, zakaj to počne, bodo izigrani ljudje še vedno hodili k vam na vrata. Ali imate morda časovni stroj, da bi s starši popravili napako v preteklosti? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hvala za odgovora ne razumem pa najbolje tistega ki ga imenujete s psi ? Živimo bolj na vasi in nas je zaradi tega že pošteno sram .Brat izgleda dovolj dobro da si lahko poišče samsko,ločeno žensko pa se znova odloči drugače . Vtikam se res ne ogromno vanj mi je pa postal nerazumen ta njegov slog iskanja poročenih žensk .Strti nismo samo mi ampak tudi možje teh žensk z enemu smo sosedi. Poleg tega se mi zdi da brat nima kaj prida vesti .

Žal si partnerja ne izbiramo samo na podlagi tega, kako izgledamo. Mogoče si niti ne želi samskih, mogoče si one ne želijo njega. O njemu v bistvu nič ne vemo, zato ne razumem dobro, kaj je pravi namen te teme drugega, kot malo se potožiti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jah… Vaš brat je pač tak kot je in za njegova dejanja ne nosite nobene krivde.
Ko naslednjič kdo pride pred vrata zmerjat mu povejte, da vi niste brat in da vaš brat tega moškega ni prevaral, ampak ga je njegova žena.
Dokler se boste sekirali okli tega, bo početje vašega brata imelo vpliv na vas, ko se boste od tega ogradili, boste lažje živeli.

Ogradila se pa ne bo, ker namen sploh ni “lažje živet”.
Pravzaprav namen sploh ni Živet, zato tudi oklepanje tujih problemov, da ni treba živet in reševat ali spreminjat svojih lastnih.

Kakšne probleme ima brat s sam seboj, je težko reči, ker tule ne odgovarjajo psihiatri.
Vi, ti in tvoji starši, pa si dajte dopovedat, da je brat polnoleten in opravilno sposoben. Če kdo pride na vrata zaradi njega, ga odslovite po hitrem postopku: Oprostite, razumem, da je težko, ampak obrnite se na brata, mi nimamo nič z njegovim spolnim življenjem.

Itak je mimo že to, da hodijo možje zakonske probleme reševat k vam, namesto da bi jih s svojo ženo. Ja, eni taki lastniški odnosi so to. Ti možje očitno menijo, da njihove žene niso sposobne sam držat zapetih hlač in morajo za to poskrbeti oni. One niso odgovorne, temveč tvoj brat. Tvojega brata pa, ker pač nima žene (če prav razumem), morajo krotiti starši. Kot bi šlo za pse ali majhne otroke. A si predstavljaš, da bi šlo za bolezen, ne za varanje … A bi v tem primeru tudi prišli prosit za pomoč tvoje starše? Ne bi, a ne.

New Report

Close