Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TO JE ŠOKANTNO

TO JE ŠOKANTNO

PETEK JE, LJUDJE. PETEK. KAJ DELATE DOMA ZA RAČUNALNIKOM? ZUNEJ SE DOGAJA VI PA TLE ONANIRATE PO TIPKOVNICAH IN SE DRMATE V GLAVO ZARADI NEPOMEMBNIH REČIH PA SE TREPLJATE PO RAMI KOK STE VI ZABAVEN IN PRILJUDEN ČLOVEK VSAKIČ KO ODDATE KOMENTAR.

URA JE 9 ZVEČER NA PETKOV DAN, PEJTE VN U LAJF ŽURAT MAU.

Fakof ste tečni extraverti.

Nam je fajn, nam nič ne manjka. Če vam kaj ni prav, obvoz, hvala čao.

simpl – piksna pera od najboljšega soseda je 1/2 cene v vaškem bifeju, za flašo viskija pri najboljšem sosedu z 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta pa v bifeju dobim samo 3×0,3 dcl — še kaj?
Aja … soseda mi ga bo dobro potegnila, ker sem ji svetoval kako naj uredi travnik ☺

v naših koncih se nič ne dogaja. odkar je Tanja Žagar noseča in ne nastopa vsak dan v vsaki okoliški vasici, noben petek ni več isti :/ pogrešam Žagarijo :'(

Kmetijo gledamo!☺☺☺

Ne ne grem ven.

Jaz tukaj lepo sedim na sedežni gledam nogomet ženska zdraven mene tečnari naj prešaltam program, da bi gledala kaj drugega tako, da je vojna otroka pa skačeta po hiši tako, da je žurka.

ti pa nekak haluciniraš ali sanjaš z odprtimi očmi zraven ti pa uspe tipakat tukaj

ti pa nekak haluciniraš ali sanjaš z odprtimi očmi zraven ti pa uspe tipakat tukaj
[/quote]

Napredni ljudje imamo lap top.

kje boste MONe delale masovni samomor, ker niti kosti za glodanje ni več ☺

Pa kva se ti dereš u pichkumatr?!?!?!?

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Enako velja ze tebe,ki si postavil to vprašanje,…

Oh, ironija…

Pa kva se ti dereš u pichkumatr?!?!?!?
[/quote]

kaj pa ti preklinjaš, ti je avtor na rep stopu pa si zacvilu mau 😛

New Report

Close