Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko vas ima gelirane nohte?

Koliko vas ima gelirane nohte?

Koliko vas ima gelirane nohte in kaksne so izkusnje?

Jst jih nimam.

Ce si hoces unicit svoje nohte je super 🙂

Jaz jih imam. Včasih sem hodila v salon, kjer so lak odstranjevali s topili, obstojnost 1-2 tedna, nohti so se mi cepili. Sedaj že leto in pol hodim v salon, kjer lak odstranjujejo s piljenjem, nohti so se okrepili, dobili lepo obliko, obstojnost se je podaljšala na 3-4 tedne (danes je 22. dan, nohti povsem bp, edino par mm narastka je spodaj).

Bolj kot piljenje/topila se mi zdi pomembna kvaliteta laka. Meni ni žal.

Ko sem jih imela, sem bila super zadovoljna. Sedaj, po 10ih letih sem jih zaradi nosečnosti odstranila. Spodaj katastrofa, nohti mehki kot papir, razcepljeni, krhki, lomljivi, boleči in celo rdeči. Katastrofa! Gela nikoli več…

Moja frendica jih je imela ampak sam zato, da se je odvadla grizenja nohtov. Zdej nima več, mislm da je od tega neki več kot 1 leto, nohti, glede na to, kakšne je imela prej, so se ji pa ful popravl, ne vem, tud sama oblika nohtov. Prej, če je že imela mal daljše, so se ji tud takoj lomil, zdej ne več.

Imela pa ne dam nikoli več oz. samo poleti na nohte na nogah.
Moji nohti so bili katastrofa in sem rabila par mesecev, da sem jih spravila k sebi. Poleg tega ne vem zakaj meni ne uspe obdržat tega gelisha gor vsaj 14 dni. Nima veze kam sem šla (da je bilo kao dovolj kvalitetno) vedno so sem mi po 1 tednu luščili dol.


Zelo podobno pri meni. Gel lak se je pričel luščiti, noht potem je bil pa izjemno uničen, ker ti ga prej spilijo. Microcell2000 jih je pomagal povrniti v normalno stanje.

Pa da ne govorimo o narastku, meni ni lepo za videti.

Sedaj si sama raje nalakiram s kakšnim dobrim lakom, menjam, ko mi je, včasih sem tudi brez. Pa ni nobene drame, nohti so pa lepi in neuničeni.

Aja, še to ugotavljam, da mi bolj kot lak – pri čemer seveda vedno uporabim podlak in nadlak – škoduje kakšen odstranjevalec. Zoya vijoliček se je zaenkrat izkazal za super.

Jaz imam gelis redno na nogah. Na rokah pa samo ko berem vas cudovite dame na monu

Kaj pa je to?
Kakšen gel si to dajete na nohte?
A to so slučajno tisti, ko imajo ene ženske nohte kot kremplje?
So ti kremplji gel nohti?

Nimam, nisem nikoli imela, mi taki debeli, dolgi kremplji (kot jih običajno imajo) niso všeč.

Tej moji frendici je držal ca 4-5 tednov, v bistvu je na tolk cajta hodila na geliranje. Baje dlje od tolk tud ne smeš imet gor, ker glih s tem si potem uničuješ nohte, pa se ti znajo tud potem, ko prenehaš s tem, lomit…tako je njej ta govorila in očitno je imela prav, ker frendica ima zdej res ful lepe nohte. Ne vem pa, če zdej kaj posebnega uporablja za nego nohtov.

Gel in geliš sta dve različni zadevi…..

Ha, ha, sem prav uganila, da gre to za tiste ogabne kremplje :).

Jah, to je spet odvisn. Imaš tud take, da zgleda čist naravno. Moja frendica sploh ni imela dolgih, pač čist normalna dolžina, taka, da je ni oviral pri delu. Tisti dolgi pa tud men niso všeč.

Gel ali gelish?

Gel je tisti, ki ti ga odbrusijo dol..dejansko drži na nohtu dokler ga ne popiliš dol. Lahko tudi 5-6 tednov. Nanj nanašaš navaden ali gelish lak. Največkrat gel nohte naredijo v kozmetičnih salonih, čeprav pravijo dekleta, ki tam delajo, da je tega čedalje manj. Gel se suši pod UV/led lučko. Če kozmetičarka ni spretna, ti hitro naredi predebele nohte – je pa tudi na stranki, da sama takoj opomni, da želi tanjše in bo kozmetičarka takoj spilila. Nohti po gelu naj bi bili bolj uničeni.

Gelish lak je pa lahk za nohte (kot navaden lak za nohte), ki se posuši z UV /led lučko in ga odstraniš z odstranjevalcem gelish laka. Tu ne gre ne za podaljšane nohte, to niso umetni nohti, ne odebeljene ne nič, le obstojnost je precej daljša kot z navadnim lakom. Npr lahko je obstojen do 3-4 tedne, odvisno je kako hitro vam nohti rastejo in kako moteč je narastek. Gelish je preprost za domačo uporabo. Ne pušča sledi na papirju kot navaden lak. Ne obrabi se na konicah kot navaden lak. Meni ni uničil nohtov. Nobene packarije pri odstranjevanju močnih barv ali bleščic.

Sama gelish uporabljam že 6let brez prestanka, doma. Na rokah in nogah. Menjam na cca 2 tedna. Si ne predstavljam, da bi šla nazaj na navaden lak. Ga ni čez kamot:)

New Report

Close