Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zamislite se nad tem

zamislite se nad tem

medtem ko vi vsi tle nad 30+ let samo blebetate neumnosti, ima Justin Bieber na bančnem računu pri svojih 23ih letih 378 milijonov dolarjev (po Forbesovi lestvici). kaj ste vi ustvarli u lajfu vas vprašam zdej, ko tok radi drk*ate v glavo ljudi z resnim vprašanjem ki iščejo tu pomoč?

madonna ima pa 870 milijončkov pa???

Svetlana Makarovič ima pa 1600 eur, pa??? 😀

nova
Uredništvo priporoča

Bieber je imel tudi precej sreče (usoda), da je lahko tako mlad uspel.
Ampak to še ne pomeni, da se ne da tudi pozneje in z dovolj dela/vztrajnosti.


Največ prispeva pravilna miselna naravnanost, ki daje temelj vsemu drugemu.

ne nabijaj zobata

Al preveč denarja prinese pa druge probleme… Pa še brezvreden postane ko je ura cajt, ker ga ne moreš sabo nest…

https://www.youtube.com/watch?v=XcOLypST6mM

https://www.youtube.com/watch?v=XcOLypST6mM
[/quote]

ne, jst sm prišla ko so one šle domov. to so moje “unsolid”

https://www.youtube.com/watch?v=XcOLypST6mM
[/quote]

ne, jst sm prišla ko so one šle domov. to so moje “unsolid”
[/quote]

unsullied če je to referenca na game of thrones 😉

ne, jst sm prišla ko so one šle domov. to so moje “unsolid”
[/quote]

unsullied če je to referenca na game of thrones 😉
[/quote]

je, hvala

Pravzaprav škoda moje pozornosti. Ker ima denar, ima veliko denarja, imel ga bo še več, ima pozornost, ima seks, imel ga bo še več … ne bo pa ljubezni in sreče tudi ne. Če koga to zadovoljuje, ga naj, mene ne.

Edino kar daje vrednost življenju, je kvaliteta medsebojnih odnosov. Denar je tu brez vrednosti, ker ne prinaša večje kvalitete odnosov.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Edino kar daje vrednost življenju, je kvaliteta medsebojnih odnosov. Denar je tu brez vrednosti, ker ne prinaša večje kvalitete odnosov.
[/quote]

Ah dej nehi no, to pa ni res! Kako stvari doprinesejo k kvaliteti odnosov je odvisno od tega, na kakšen način jih uporabljamo. Pismo no, to bi pa ja že moral vedeti!

Ala, takoj da mi zdrdraš teorijo bivanja!

Edino kar daje vrednost življenju, je kvaliteta medsebojnih odnosov. Denar je tu brez vrednosti, ker ne prinaša večje kvalitete odnosov.
[/quote]
Se ne bi strinjala. “Revni, ampak se imamo radi”, je predsodek, tako kot je predsodek, da so vse blondinke neumne. V revscini in slabih razmerah pride se prej do nesoglasij – zgarani, neprespani zaradi slabe postelje in vlazne sobice, v kateri se hkrati gleda tv, se podi 5 otrok in naj bi se se spalo, pac ne zmorejo biti ljubeci in dobre volje.
Od tam, ko je osnovnim potrebam zadosceno, pa denar nima vec nekega vpliva na odnose. Je en kup zelo dobro situiranih ali tudi prav bogatih, ki zivijo harmonicno partnersko zivljenje. Ker pa ne delajo skandalov, pac niso material za rumeni tisk in tisti, ki se informirajo samo iz rumenega tiska, pac sklepajo, da vsi bogati zivijo plehko in skandalozno.
Tudi Bieber je kar en tak material za rumeni tisk, ker je pac zelo mlad prisel v pozicijo, ki je pri takih letih pac ne more cisto dobro hendlat. Ampak to se vedno ne pomeni, da so vsi bogati brez custev.

Edino kar daje vrednost življenju, je kvaliteta medsebojnih odnosov. Denar je tu brez vrednosti, ker ne prinaša večje kvalitete odnosov.
[/quote]
Se ne bi strinjala. “Revni, ampak se imamo radi”, je predsodek, tako kot je predsodek, da so vse blondinke neumne. V revscini in slabih razmerah pride se prej do nesoglasij – zgarani, neprespani zaradi slabe postelje in vlazne sobice, v kateri se hkrati gleda tv, se podi 5 otrok in naj bi se se spalo, pac ne zmorejo biti ljubeci in dobre volje.
Od tam, ko je osnovnim potrebam zadosceno, pa denar nima vec nekega vpliva na odnose. Je en kup zelo dobro situiranih ali tudi prav bogatih, ki zivijo harmonicno partnersko zivljenje. Ker pa ne delajo skandalov, pac niso material za rumeni tisk in tisti, ki se informirajo samo iz rumenega tiska, pac sklepajo, da vsi bogati zivijo plehko in skandalozno.
Tudi Bieber je kar en tak material za rumeni tisk, ker je pac zelo mlad prisel v pozicijo, ki je pri takih letih pac ne more cisto dobro hendlat. Ampak to se vedno ne pomeni, da so vsi bogati brez custev.
[/quote]

JOJ NO VSI SE ZDEJ Z JUSTINOM UKVARJATE, TO DA SEM IMELA/IMAM RESNO TEŽAVO ZA KATERO SEM PROSILA POMOČ PA STE ME VSI ZAJE*BAVAT ZAČELI VAS PA NE ZANIMA, GLAVNO DA SE SPET O DENARJU LAHKO POGOVARJATE. LIH ZATO SM NAPISALA KOLIKO IMA BIEBER, DA STE PLEHKO PADLI NA KEŠ, DRUGAČE BI BILA TEMA SPET IGNORIRANA

Glej, tukaj se dnevno odpre za 2 ali 3 strani tem. A res misliš, da jih kdo čisto vse prebere? Tole sem kliknila, ker me je zanimalo, kaj ima spet kdo “pametnega” o Bieberju. Kaj imaš ti za ene probleme, razen očitnega pomanjkanja kulture in samokontrole, pa nimam pojma.

Zakaj brišete vse po vrsti? Avtorici sem prav lepo svetoval, naj gre raje na kak drug forum. Tule je par sociopatov, ki pokvarijo vse…

sem prebrala in upoštevala, hvala

OK, srečno!

No pa povej katero temo si prej odprla da dam kvaliteten post

Edino kar daje vrednost življenju, je kvaliteta medsebojnih odnosov. Denar je tu brez vrednosti, ker ne prinaša večje kvalitete odnosov.
[/quote]
Se ne bi strinjala. “Revni, ampak se imamo radi”, je predsodek, tako kot je predsodek, da so vse blondinke neumne. V revscini in slabih razmerah pride se prej do nesoglasij – zgarani, neprespani zaradi slabe postelje in vlazne sobice, v kateri se hkrati gleda tv, se podi 5 otrok in naj bi se se spalo, pac ne zmorejo biti ljubeci in dobre volje.
Od tam, ko je osnovnim potrebam zadosceno, pa denar nima vec nekega vpliva na odnose. Je en kup zelo dobro situiranih ali tudi prav bogatih, ki zivijo harmonicno partnersko zivljenje. Ker pa ne delajo skandalov, pac niso material za rumeni tisk in tisti, ki se informirajo samo iz rumenega tiska, pac sklepajo, da vsi bogati zivijo plehko in skandalozno.
Tudi Bieber je kar en tak material za rumeni tisk, ker je pac zelo mlad prisel v pozicijo, ki je pri takih letih pac ne more cisto dobro hendlat. Ampak to se vedno ne pomeni, da so vsi bogati brez custev.
[/quote]

Ampak to se vedno ne pomeni, da so vsi bogati brez custev.
Zmožnost čustvovanja ali zrelost človeka nima nobene zveze s količino denarja ali materialnega blagostanja.
Denar sam po sebi ne prinese (kupi) zmožnosti čustvovanja, niti ga ne odvzame (ali te pred njim obvaruje). Skratka, na to kakšen človek si v svojem bistvu, denar nima nobenega vpliva – glede tega je brez vrednosti. Srečo in zadovoljstvo v življenju prinašajo le kvalitetni izpolnjujoči medosebni odnosi in ljubezen, ki je z denarjem ne moreš kupiti. Z denarjem se lahko človek le uspešno izolira od težav (v odnosih) in s tem tudi od lastne sreče. V tem primeru je denar bolj podoben anestetiku. Res je – denar pomeni določeno stopnjo varnosti v življenju posameznika, nima pa nikakršnega vpliva na njegovo srečo. So se življenja dobitnikov lota kaj spremenila, so zaradi denarja postali drugačni, bolj srečni? Še vedno jih tarejo iste težave in še vedno jih osrečujejo iste stvari. Drek posut z zlatom bo še vedno drek, kakor bo tudi zlato premazano z drekom bo še vedno zlato.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Vse lepo in prav, kar si napisal. Ampak denar in custvena inteligenca se ne izkljucujeta, tako kot se ne izkljucujejo svetli lasje in logika. Sami predsodki in izgovori tistih, ki jim ena od lastnosti manjka.

… in kakor se zivljenja dobitnikov lota ne izboljsajo, ce te to tolazi, se pa zivljenje ob izgubi denarja drasticno poslabsa. Stopi kdaj iz skatle in menjaj zorni kot. Je koristno.


Se ne bi strinjala. “Revni, ampak se imamo radi”, je predsodek, tako kot je predsodek, da so vse blondinke neumne. V revscini in slabih razmerah pride se prej do nesoglasij – zgarani, neprespani zaradi slabe postelje in vlazne sobice, v kateri se hkrati gleda tv, se podi 5 otrok in naj bi se se spalo, pac ne zmorejo biti ljubeci in dobre volje.
Od tam, ko je osnovnim potrebam zadosceno, pa denar nima vec nekega vpliva na odnose. Je en kup zelo dobro situiranih ali tudi prav bogatih, ki zivijo harmonicno partnersko zivljenje. Ker pa ne delajo skandalov, pac niso material za rumeni tisk in tisti, ki se informirajo samo iz rumenega tiska, pac sklepajo, da vsi bogati zivijo plehko in skandalozno.
Tudi Bieber je kar en tak material za rumeni tisk, ker je pac zelo mlad prisel v pozicijo, ki je pri takih letih pac ne more cisto dobro hendlat. Ampak to se vedno ne pomeni, da so vsi bogati brez custev.
[/quote]

Ampak to se vedno ne pomeni, da so vsi bogati brez custev.
Zmožnost čustvovanja ali zrelost človeka nima nobene zveze s količino denarja ali materialnega blagostanja.
Denar sam po sebi ne prinese (kupi) zmožnosti čustvovanja, niti ga ne odvzame (ali te pred njim obvaruje). Skratka, na to kakšen človek si v svojem bistvu, denar nima nobenega vpliva – glede tega je brez vrednosti. Srečo in zadovoljstvo v življenju prinašajo le kvalitetni izpolnjujoči medosebni odnosi in ljubezen, ki je z denarjem ne moreš kupiti. Z denarjem se lahko človek le uspešno izolira od težav (v odnosih) in s tem tudi od lastne sreče. V tem primeru je denar bolj podoben anestetiku. Res je – denar pomeni določeno stopnjo varnosti v življenju posameznika, nima pa nikakršnega vpliva na njegovo srečo. So se življenja dobitnikov lota kaj spremenila, so zaradi denarja postali drugačni, bolj srečni? Še vedno jih tarejo iste težave in še vedno jih osrečujejo iste stvari. Drek posut z zlatom bo še vedno drek, kakor bo tudi zlato premazano z drekom bo še vedno zlato.
[/quote]

Mal obnovi srednješolsko znanje, bo potem v praksi tudi bolje:
https://sl.m.wikipedia.org/wiki/Hierarhija_potreb_po_Maslowu

New Report

Close