Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sin in snaha sta si drznila pod mojo streho iti skupaj pod tuš

Sin in snaha sta si drznila pod mojo streho iti skupaj pod tuš

Včeraj sta sin in snaha prišla skupaj z otrokoma (mojim vnukom in vnukinjo) k meni in hčerki na obisk. Prosila sta naju, če lahko paziva na otroke ta čas, ko bosta onadva telovadila. To je trajalo približno eno uro. Prišla sta vsa preznojena, zato sta prosila, če gresta lahko pri meni še pod tuš. In to skupaj! S hčerko sva se samo spogledali. Midve jima varujeva otroka, onadva pa se onegavita v kopalnici?! V mislih sem si rekla, da tega pa že ne bom dopustila, da seksata pri meni v kopalnici. Zaenkrat jima nisem še nič omenila, da me je to zelo zmotilo, nameravam pa to narediti, ampak ne vem na kakšen način. A mi lahko vi svetujete, kako naj jima to povem na čim manj vulgaren način? Saj veste, kaj mislim.

Vnuke ti je pa štorklja prinesla?

Ni stvar v tem. Doma naj seksata, kolikor želita, ampak pri meni pa ne bosta.

Glede na to, da veš, da sta seksala v kopalnici, sklepam, da si šla na vrata viset in prisliškovati?

Ni stvar v tem. Doma naj seksata, kolikor želita, ampak pri meni pa ne bosta.
[/quote]

Možakar je pač sin svoje matere.

Vpričo hčerke in vnukov sem prisluškovala?? Zakaj pa sta šla po tvojem mnenju skupaj v kopalnico? Da bosta igrala domino?

Vpričo hčerke in vnukov sem prisluškovala?? Zakaj pa sta šla po tvojem mnenju skupaj v kopalnico? Da bosta igrala domino?
[/quote]

Glede na to, da veš, da sta seksala, očitno si vohunila za njima. A hočeš povedat, da nisi samo na vratih prisliškovala, ampak, da si kar v kopalnico vletela in to vpričo njunih otrok?

…Sta prihranila na vodi in času, lahko čisto brez seksa, čeprav tudi če sta se žgala, kaj tebe to briga????

provokacija pač.

Čisto vedno, ko gresta partnerja skupaj v kopalnico, pa tudi ne seksata, veš.

To je pa že novica za na naslovnico 24 ur ali slovenskih novic, ne za na mon. :-)….jaoooo monklje. 🙂

Haha, resno? Da bi prišparala na vodi? Dober vic.

Seveda me briga, ali sta seksala. Se ti zdi spoštljivo, da gresta skupaj pod tuš seksat, jaz jima pa otroke merkam? In vse to pod MOJO streho.

Haha, resno? Da bi prišparala na vodi? Dober vic.

Seveda me briga, ali sta seksala. Se ti zdi spoštljivo, da gresta skupaj pod tuš seksat, jaz jima pa otroke merkam? In vse to pod MOJO streho.
[/quote]

Sin je pač tak kot si ga vzgojila.

Mimogrede, kako pa veš, da sta seksala, si šla oprezat za njima?

Haha, resno? Da bi prišparala na vodi? Dober vic.

Seveda me briga, ali sta seksala. Se ti zdi spoštljivo, da gresta skupaj pod tuš seksat, jaz jima pa otroke merkam? In vse to pod MOJO streho.
[/quote]

Draga tašča,
si pomislila, da je morda tvojemu zetu neprijetno samemu v tvoji kopalnici, tvoja hčerka pa je bolj domača in ve, kje so brisače, s čim in kako morajo biti po tvojih željah obrisana tla in tuš po uporabi, katero milo lahko uporabi itd.?
In da je veliko hitreje in lažje, da mu to servira tvoja hči, kot pa da sam vse išče po kopalnici?

Pa da je lažje, da se drug drugega obrišeta po hrbtu ipd.?

Če sta nameravala seksati, sta imela pred tem dobro uro časa, kajne? Za telovadbo ali za ‘telovadbo’? 😉

Morda bo pa nasledni vnuk, ki ga bo pazila, ravno izpod njenega tuša narejen in mu bo kot babica lahko pojasnila njegov kraj nastanka. 🙂

Pa še pohvalila se bo lahko, da je bila pri spočetju vnuka prisotna. Da je vse slišala :).

…za vraga je narobe če sta seksala pod TVOJO streho…saj seks je ena prav luštna stvar…zaradi seksa si ti danes babica in povem ti…iz lastnih izkušenj da je seks ko si enkrat starš dosti prijetnejših če ti nekdo čuva otroka.
Mislim halo…biti tako zategnjen in se vtikati v intimo svojega potomca. Saj sta verjetno seksala prostovoljno ne in ni nihče nobenega posilil pod TVOJO streho!

…za vraga je narobe če sta seksala pod TVOJO streho…saj seks je ena prav luštna stvar…zaradi seksa si ti danes babica in povem ti…iz lastnih izkušenj da je seks ko si enkrat starš dosti prijetnejših če ti nekdo čuva otroka.
Mislim halo…biti tako zategnjen in se vtikati v intimo svojega potomca. Saj sta verjetno seksala prostovoljno ne in ni nihče nobenega posilil pod TVOJO streho!
[/quote]

Ne prenese misli, da je njen sin, ki ga je ona vzgojila, v njeni hiši poriva neko tujo žensko :). In ona še posluša njuno vzdihovanje. Verjetno sta tako vzdihovala, da je ona vse slišala, čeprav so vrata vmes pa še kak hodnik :).

Da se mož in žena, fant in punca skupaj tuširata res ni nič posebnega. Ni omembe vredno.
Da sta se ravno pri tebi,je mogoče razlog:
1.da bi čim prej oparvila in bila z oktokoma
2.da ti ne bi porabila preveč tople vode

Mogoče te poznata bolje, kot si misliš ;). Kaj praviš?

Vpričo hčerke in vnukov sem prisluškovala?? Zakaj pa sta šla po tvojem mnenju skupaj v kopalnico? Da bosta igrala domino?
[/quote]
NJa to, da sta ti pol vode prihranila, pa nisi sposobna pomisliti, ali se gre samo za fovšijo!?!?

kje si ti naflodrala sina in hči?
no, tja pošli sina in snaho … direkt, brez ovinkarjenja

…za vraga je narobe če sta seksala pod TVOJO streho…saj seks je ena prav luštna stvar…zaradi seksa si ti danes babica in povem ti…iz lastnih izkušenj da je seks ko si enkrat starš dosti prijetnejših če ti nekdo čuva otroka.
Mislim halo…biti tako zategnjen in se vtikati v intimo svojega potomca. Saj sta verjetno seksala prostovoljno ne in ni nihče nobenega posilil pod TVOJO streho!
[/quote]

Ne prenese misli, da je njen sin, ki ga je ona vzgojila, v njeni hiši poriva neko tujo žensko :). In ona še posluša njuno vzdihovanje. Verjetno sta tako vzdihovala, da je ona vse slišala, čeprav so vrata vmes pa še kak hodnik :).
[/quote]
Jp, so tašče vse sorte. Moja bivša tašča je pa tako rada na ušesa vlekla, ko je imela spalnico z druge strani stene, je vedno bila, vse na tekočem. 🙂

Evo, popolna rešitev problema.

Avtorica, nič ni si napisala, pa je bilo po tvoji oceni kaj vredno ali je bilo bolj tako tako? 🙂

New Report

Close