Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Učenje angleščine v srednjih letih v Ljubljani

Default avatar

english_ljubljana

Potrebujem pameten nasvet. Stara sem 52 let in bi se rada dobro naučila angleški jezik. Sprašujem, če imate kakšne izkušnje s šolami za tuje jezike in katerimi in pa takimi, kjer so tudi tisti v srednjih letih. Tečaj bi si plačevala sama, zato ne sme biti predrago. Ali so kje kaki zastonj tečaji ? Ker od srednje šole praktično nisem govorila angleško (nisem imela priložnosti), bom verjetno začela od začetka. S slovnico imam probleme. Razumem pa veliko , tudi filme lahko gledam brez slo podnapisov (z angleškimi podnapisi in razumem veliko), berem v angleščini, samo ust ne smem odpreti, ker sem obupna.....Sem pa iz Ljubljane in sem zaposlena, samo služba ni pripravljena plačati tečaja. Prosim za vaše izkušnje in priporočila.
Default avatar

pišite mi na

[email protected]

cena je 7eur/šolsko uro za konverzacijo ali pa 8eur/šolsko uro, v kolikor so še vaje.
Default avatar

začetni tečaj

CDI UNIVERZUM, GROŠLJEVA 4, organizira 50-urni brezplačni tečaj angleščine. Prvo srečanje smo
imeli v ponedeljek. Meni je všeč. Pokliči na tel. 01/ 583 92 70, morda je še čas, da prideš.
Pogoj je, da si zaposlena, imaš srednjo šolo ali manj in naj bi bila starejša od 45 let.
Morda se srečava, v četrtek imamo spet :)
Default avatar

tudi za brezposelne

začetni tečaj je napisal/a:
CDI UNIVERZUM, GROŠLJEVA 4, organizira 50-urni brezplačni tečaj angleščine. Prvo srečanje smo
imeli v ponedeljek. Meni je všeč. Pokliči na tel. 01/ 583 92 70, morda je še čas, da prideš.
Pogoj je, da si zaposlena, imaš srednjo šolo ali manj in naj bi bila starejša od 45 let.
Morda se srečava, v četrtek imamo spet :)
Ravno si mi snela z jezika.
A sva sošolki? :)