Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnerju všeč drug izgled kot ga imam jaz

Partnerju všeč drug izgled kot ga imam jaz

Bi se sekirali, če bi vašemu partnerju bile všeč drugačen izgled kot ga imate sami in vam to tudi pove. Recimo so mu všeč modre oči, sami pa imate rjave, ali pa glede barve las in same frizure, ali glede postave. Pa recimo da ima ravno bivša nekaj od tega, kar mu je všeč. Kaj pa če mu nekoč prekriža pot ravno ta njegov ideal?

očitno imaš majhne joške, si vampasta, imaš veliko rit in celulit, da visi vse kar naštevaš.

nasvet: teci stran od njega kar te noge nesejo

to je mal nesramno od tvojga fanta da ti govori. jst bi ga vprašala zakaj je sploh potem z mano, če mu je všeč vse obratno kar je na meni. če mu nekoč prekriža pot ravno ta njegov ideal zna bit da gre za njo, kar bi bilo dobra stvar zate, ampak ideali gredo. ljudje z možgani se zaljubijo v ljudi z možgani, ljudje brez možganov se zaljubijo v ideale po zunanjosti. jst sm tak karakter da se ne bi sekirala.

en nasvet: naslednjič ko bo začel kaj je vse narobe na tebi, enostavno reci: meni so pa všeč veliki ku*rci 😉

Jaz iz tvojega pisanja razberem samo to, da se ne čutiš dovolj dobra zanj. Delaj na svoji samozavesti. Vse te njegove opazke so takorekoč nepomembne v zdravem, ljubečem odnosu – pravzaprav jih ni.

še to: a vsaj fu.kaš bogovsko in ob tem globoko in glasno dihaš, ti pride vsaj 3x predno njemu …

Butl ti si pa res en butl. ampak usaka ti čast – nikdar seksou, pič-ko si nazadnje vidu ko si se rodiu, pa največ maš tle za povedat o razmerjih in o seksu.

Opogumi se in ga vprasaj, zakaj je izbral tebe, ceprav ne izpolnjujes teh kriterijev. Iz njegove reakcije in odgovora bos vedela pri cem si. Ni v tvojem interesu biti samo prehodna faza do njegove “idealne”.

Ni rekel, kaj je narobe na meni. Če bi to rekel, dvomim, da bi se srečno končalo za naju. Vendar, ko sem ga vprašala, kakšen tip ženske mu je všeč, se v tem opisu trenutno (sem pobarvana) nisem našla. Takoj sem mu rekla, da jaz nimam takih oči in las, v smislu, kaj potem vidi na meni, se je hitro popravil.

Tist nasvet o velikem k**** bom upoštevala, čeprav ne vidim smisla, da bi se začela s takimi forami primerjati.

Butl ti si pa res en butl. ampak usaka ti čast – nikdar seksou, pič-ko si nazadnje vidu ko si se rodiu, pa največ maš tle za povedat o razmerjih in o seksu.
[/quote]
1. očitno dobro forumašim ☺
2. če si bejba se mi javi na tukaj znani mail … opomba: je vrsta, zato vzemi še številko in glej kdaj bo svetila ta številka na majlu ☺


za takšno vprašanje pa mora oseba imeti jajca – teh pa bejbe nimate ☺

butl
– ne vem tvojega maila ne nič

malenkost
– si napisala da ti to tudi pove, kaj zdaj? moškega nikoli ne žali o ku*cu (razen ko on žali tebe seveda)

zakaj si drugač zmerej tako nesramen? al nesramnost menjam s sarkazmom tvojim? se mi zdi da zmeraj ko odprem temo nekaj sitkaš na punce…

zakaj si drugač zmerej tako nesramen? al nesramnost menjam s sarkazmom tvojim? se mi zdi da zmeraj ko odprem temo nekaj sitkaš na punce…
[/quote]
vzemi moja mnenja v konceptu teme pa dobiš cinizem ☺
da bejba tipka o partnerju (?!?!) ki se zmrduje nad njenim izgledom – pa jaz več kot cinizem ne spravim skupaj. Pomoči ji ni …
Beri tudi moja druga tipkanja – znam pohvaliti, dati nasvet …

Šit…. to je lahko samo alarm zate, da si bila izhod v sili. Žal. Zdaj mj že iz ust leti, nekaj časa se je še brzdal. ne spoštuje te, niti te nima rad. Če bi te imel, ti nebi tega govoril.

zakaj si drugač zmerej tako nesramen? al nesramnost menjam s sarkazmom tvojim? se mi zdi da zmeraj ko odprem temo nekaj sitkaš na punce…
[/quote]
vzemi moja mnenja v konceptu teme pa dobiš cinizem ☺
da bejba tipka o partnerju (?!?!) ki se zmrduje nad njenim izgledom – pa jaz več kot cinizem ne spravim skupaj. Pomoči ji ni …
Beri tudi moja druga tipkanja – znam pohvaliti, dati nasvet …
[/quote]

ma ja sej si super dečko. ma tisto majhne joške pa da je vampasta ni blo lepo od tebe, sam z žensko sm povlekla… pa jo je nekej navilu pa trdi da ni rekla kar je rekla. al je rada žrtev pa da govori tko z njo al pa kaj vem kaj, ne da se mi niti mislt več


vzemi moja mnenja v konceptu teme pa dobiš cinizem ☺
da bejba tipka o partnerju (?!?!) ki se zmrduje nad njenim izgledom – pa jaz več kot cinizem ne spravim skupaj. Pomoči ji ni …
Beri tudi moja druga tipkanja – znam pohvaliti, dati nasvet …
[/quote]

ma ja sej si super dečko. ma tisto majhne joške pa da je vampasta ni blo lepo od tebe, sam z žensko sm povlekla… pa jo je nekej navilu pa trdi da ni rekla kar je rekla. al je rada žrtev pa da govori tko z njo al pa kaj vem kaj, ne da se mi niti mislt več
[/quote]
emmm … kaj je na netu / MONu lepo ???
Ker ni oporekala – je pa omenila nasvet o načinu seksa … zgleda, da sem zadel ☺
In dejstva nimajo pridevnika lepo / grdo .. karkoli

Smešna, infatntilna vprašanja postavljaš. Upam, da provociraš. Ker to je pa res bedno življenje, da si z nekom v dvoje, ki mu sploh všeč nisi, se pravi za vsako ceno. To je nekaj najbolj ponižujočega, kar si lahko ženska ali moški v nekem razmerju dovoli. Sem ti odgovorila na vprašanje?

Večina tipov ti ne bi odgovorila avtorica ali vsaj ne po resnici, ravno zaradi tega, da se ne bi sekirala. A so tebi všeč ravno taki tipi kot je tvoj mož? Mogoče te kdaj pritegne nekdo, ki drugače izgleda, pa vseeno ne bi bila z njim. Potembi se lahko tudi on sekiral, da ga boš pustila. Tako, da ne se preveč sekirat in ne kliči nesreče. Ga pa ob priliki vprašaj kaj vidi na tebi oz zakaj si mu všeč. Mogoče pa mu je všeč tvoj karakter in ve, da se vsi staramo, zato se je razumsko odločil, da bo bil s tabo in tudi je. Mogoče kdaj pogleda za drugimi, kar pa ne pomeni, da ne bi bil s tabo.

Na živce mi gre moj mož, ko mi govori, zakaj imam tako frizuro. Zakaj imam tako kožo, zakaj se oblačim v rdeče barve.
Iskreno povedano, to sem imela od vedno rada in poročil se je z menoj. Sedaj pa poudarja, kaj vse mu ni všeč Tisto, kar imam jaz rada. Velikokrat popuščam in se dam v take barve, kot so njemu všeč. Toda meni se zdi, da to nisem jaz. Postajam zamorjena, uvela in se sprašujem, kje je tista vedrina, iskrivost, ki sem jo nekoč imela.
Zato, draga moja, prisluhni sebi, naredi, kar je tebi prav.Ostala boš TI. Drugače bo izgubila samo sebe.

Vrjetno pa ma tvoj ata firmo in miljone, ti si pa dedinja? Ne sekiraj se, noseča boš v max.3mesecih, sploh če bo tvoj vrhovni direktor firme po očetu. Poznam kar nekaj primerov, imajo že 3 otroke, on je pado na keš ne na videz….

Moj idealni moški je tudi visok, temnolas, temnook, z rahlo skodranimi lasmi. Pa je moj življenjski sopotnik dejansko svetel – blond, no zdaj je že precej siv:-), modrook, z ravnimi lasmi. No, edino visok pa je. Pa kaj čmo – takle mamo. Ga ne zamenjam za nobenega rjavolasca z rjavimi očmi 🙂

Tvoj problem me je spomnil na en star vic, ki se glasi nekako takole…

Ona: Dragi, katere ženske so tebi bolj všeč, lepe, ali pametne?
On: Ah draga, ne ene, ne druge, saj veš, da imam rad samo tebe!

S tem sem hotel povedati, če ti je to rekel v hecu, v tem ni nič slabega, če je pogovor tekel v resnem tonu, pa na tvojem mestu ne bi več dolgo čakal, ampak kar hitro spakiral kovčke, svoje, ali njegove. Medsebojno spoštovanje se mi namreč zdi ena od osnov, brez katere kvalitetna zveza ni mogoča.

Jaz temu pravim, da je višja sila vedela bolj, kaj tebi ustreza, kot ti sama. :))) Na koncu vseeno iščemo kompletno osebnost in ne zgolj videz. Ampak avtorico vseeno razumem. On, namesto da bi jo potolažil, in rekel, da pa je ne zamenja za nobeno drugo na svetu, še dodatno poudarja, da ni v skladu z njegovimi “vizualnimi” pričakovanji.

Človek ti je ali pa ne. Samo neumni se omejujejo s točno določeno zunanjostjo.
Ideali so pa zabloda. Nič ni idealno.
Vprašaj ga zakaj je s teboj direktno brez ovinkov.

Tudi moj je tak. Vedno so mu bile všeč vitke, modrooke in plavolase blondinke z dolgimi lasmi, poročil se je pa z mano, ki imam rjave lase, rjave oči, bolj majhna sem, malce debelušna, pa še kratko frizuro imam. Saj sem ga spraševala, kako je mogoče, da se je zaljubil vame, pa še sam ne pozna odgovora:))
Poročena sva že 22 let in lahko rečem, da srečno:)) Priznam sicer, da se rad poslini ob kakšnem pogledu na visokoraslo blondinko, ampak me to ne moti. Zmeraj mu rečem: Ti kar imej apetite kolikor jih hočeš in kjerkoli jih hočeš, važno je, da boš jedel pri meni.

New Report

Close