Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Monovci pomagajte dobila sem nekaj po pošti ZA PLAČAT pa nič nisem naročila

Monovci pomagajte dobila sem nekaj po pošti ZA PLAČAT pa nič nisem naročila

Kaj je to prišlo?? Kdo mi lahko pošlje nekaj za plačat? Mama mia umrla bom od strahu do jutri, ko grem pogledat kaj je. Pa moram jaz to zadevo dvignit ali lahko najprej vprašam kaj sploh je? Kaj pa če je kaj nevarnega? Je kak nateg? Kaj če je teroristična bomba in bo celo pošto razneslo? Vse sorte mi roji po glavi. Kaj narest?

Jaz to dobivam redno….nikoli nisem nič naročil pri fursu, policiji, redarstvu, oni pa kar pošiljajo.

mislm…. fak…. kakšen moreš bit to zblojenc, da dobiš nekej po pošti in prva stvar ki jo pomisliš: kaj če je teroristična bomba… po vsej verjetnosti je analni čep ki si ga naročila pa pozabla, ne skrbi

Lepo pojdi na pošto in vprašaj od koga je paket. Če ti je naslov neznan, se zahvali delavki na pošti in reci, da paketa ne boš prevzela.
Konec debate.

Ja saj samo je firbec matra po eni strani po drugi me je pa zelo strah, da res ni kaj nevarnega. Kaj pa veš, danes v tem ponorelem svetu je vse možno, tudi Slovenija bo slejkoprej prišla na zemljevid terorističnih napadov, nismo nobena izjema. Nisem pa 10000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nič naročila in me res zanima ali mi pošilja kak firma, ki me misli natetgnit, da dvignem in plačam, notri bo pa plastična pojoča riba ali kaj takega. Po drugi strani je pa lahko tudi kako presenečenje, sem moža vprašala, če mi je kaj pripravil pa prisega, da ne. Mogoče je pa kdo drug? Ampak potem bi mi samo poslal, ne bi rabila jaz plačat, ni tako?
Bom še premislila kaj narest, ker definitivno, če ne bom dvignila me bo matralo kaj je bilo, če bom pa dvignila in bo kaj brezvezngega ali bognedaj nevarnega se bom pa res sekirala. Res ni fajn imet take dileme.

mislm…. fak…. kakšen moreš bit to zblojenc, da dobiš nekej po pošti in prva stvar ki jo pomisliš: kaj če je teroristična bomba… po vsej verjetnosti je analni čep ki si ga naročila pa pozabla, ne skrbi
[/quote]

hahahahahaha

ne dvignit, niti blizu pošte ne idi … kaj te briga, kaj ti nekdo pošilja, če nisi naročila!

Ko ti bodo poslali bombo ne bo nic za placat, tko da glede tega si lahko mirna. Mogoce pa je kaksno darilo iz tujine, pa je carina?

furs je res tečen… pri policajih pa lahko vsaj pike zbiraš 🙂

No, pa so teroristi le prišli k pameti.
Stroške dajo za plačat prejemniku. 😛

No, le glej, da boš najprej plačala, potem šla nekam na samo ter šele tam odprla paket presenečenja …

Pa snemaj in objavljaj v živo, da ne bido preiskovalci imeli pretežkega dela z ugotavljanjem, kaj se ti je zgodilo med MONodramo …

furs je res tečen… pri policajih pa lahko vsaj pike zbiraš 🙂
[/quote]

😀

A misliš? Ja res čist možno, na carino pa še pomislila nisem. Potem bom pa šla definitivno dvignit. samo se ne spomnim zdaj kdo bi mi lahko iz tujine poslal darilo, bom še razmislila koga poznam v tujini. Je pa to res najboljša možna opcija.

No, pa so teroristi le prišli k pameti.
Stroške dajo za plačat prejemniku. 😛

No, le glej, da boš najprej plačala, potem šla nekam na samo ter šele tam odprla paket presenečenja …

Pa snemaj in objavljaj v živo, da ne bido preiskovalci imeli pretežkega dela z ugotavljanjem, kaj se ti je zgodilo med MONodramo …
[/quote]

:)))

Ja saj samo je firbec matra po eni strani po drugi me je pa zelo strah, da res ni kaj nevarnega. Kaj pa veš, danes v tem ponorelem svetu je vse možno, tudi Slovenija bo slejkoprej prišla na zemljevid terorističnih napadov, nismo nobena izjema. Nisem pa 10000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nič naročila in me res zanima ali mi pošilja kak firma, ki me misli natetgnit, da dvignem in plačam, notri bo pa plastična pojoča riba ali kaj takega. Po drugi strani je pa lahko tudi kako presenečenje, sem moža vprašala, če mi je kaj pripravil pa prisega, da ne. Mogoče je pa kdo drug? Ampak potem bi mi samo poslal, ne bi rabila jaz plačat, ni tako?
Bom še premislila kaj narest, ker definitivno, če ne bom dvignila me bo matralo kaj je bilo, če bom pa dvignila in bo kaj brezvezngega ali bognedaj nevarnega se bom pa res sekirala. Res ni fajn imet take dileme.
[/quote]

ja pa direkt tebe so najdli tvoj naslov 😀

No, pa so teroristi le prišli k pameti.
Stroške dajo za plačat prejemniku. 😛

No, le glej, da boš najprej plačala, potem šla nekam na samo ter šele tam odprla paket presenečenja …

Pa snemaj in objavljaj v živo, da ne bido preiskovalci imeli pretežkega dela z ugotavljanjem, kaj se ti je zgodilo med MONodramo …
[/quote]

:)))
[/quote]

sigurno je prazen paket, bo plačala, na koncu pa dobila sodišče zaradi financiranja terorizma
(reva zdej spat ne bo mogla od sekiranja :P)

Nobene pošiljke od fursa, policajev in sodišč ne plačaš ob prevzemu na pošti, ampak je vsebina, koliko si prikockal državi, lepo skrita v kuverti, ki je ne moreš niti ne sprejeti, saj se šteje za vročeno po dveh obvestilih.

In zakaj je ne bi mogel sprejeti?

In zakaj je ne bi mogel sprejeti?
[/quote]

ki je ne moreš niti ne sprejeti, saj se šteje za vročeno po dveh obvestilih.

In zakaj je ne bi mogel sprejeti?
[/quote]

ki je ne moreš niti ne sprejeti, saj se šteje za vročeno po dveh obvestilih.
[/quote]

Pa saj ti je obvestilo z razlogom vrženo v nabiralnik!
Kaj ti jih vržeš v smeti, namesto da bi šel na pošto po pošiljko, za katero si dobil obvestilo, da te čaka?

Ne kompliciraj. Pojdi na pošto in povej, da si dobila nekaj za plačat, pa nisi nič naročila, in če ti lahko paket najprej samo pokažejo, da vidiš, kdo je pošiljatelj. Vsak paket imaš namreč pravico zavrniti. Potem se pa glede na videno odloči, kaj boš naredila (plačala in prevzela ali ne).

Joj, a niste prepoznali tega stila pisanja?
Gospa Majda je dobre volje, ker je bil gospodu župniku všeč njen cvetlični aranžma pod Križanim, in se je odločila malo pohecati tule na forumu! Ji je gospod župnik dovolil in zagotovil, da ji bo dal odvezo za ta malenkostni greh sprenevedanja, da ni Majda!

ki je ne moreš niti ne sprejeti, saj se šteje za vročeno po dveh obvestilih.
[/quote]

Pa saj ti je obvestilo z razlogom vrženo v nabiralnik!
Kaj ti jih vržeš v smeti, namesto da bi šel na pošto po pošiljko, za katero si dobil obvestilo, da te čaka?
[/quote]

Ne razumeš. Osebna pošiljka, ki se vroča proti podpisu, se šteje vročeno, tudi če ne prideš po njo. Nikjer podpisa, da si jo sprejel, ampak uradno si jo. Sprejel si jo, če si bil tri mesece na morju, pa nisi vmes prijavil bivanja na drugem naslovu. Povej prosim, kje na svetu so uturili takšno prakso kot so jo pri nas, mislim da leta 2005, pa se ni zbunil niti nihče. Proti podpisu je proti podpisu! Ko boš nesla pomembno pošto na okence, boš tudi dobila potrdilo o oddaji! Za navadno priporočeno pošiljko moraš podpisat, za uradni dokument, ki prinaša morda nek pomemben sklep ali odločbo, pa je dovolj, da ti dvakrat vržejo listek v kaslc! Evo, o tem pišem, ne o tem, kaj jaz nardim s temi listki.

Pa saj ti je obvestilo z razlogom vrženo v nabiralnik!
Kaj ti jih vržeš v smeti, namesto da bi šel na pošto po pošiljko, za katero si dobil obvestilo, da te čaka?
[/quote]

Ne razumeš. Osebna pošiljka, ki se vroča proti podpisu, se šteje vročeno, tudi če ne prideš po njo. Nikjer podpisa, da si jo sprejel, ampak uradno si jo. Sprejel si jo, če si bil tri mesece na morju, pa nisi vmes prijavil bivanja na drugem naslovu. Povej prosim, kje na svetu so uturili takšno prakso kot so jo pri nas, mislim da leta 2005, pa se ni zbunil niti nihče. Proti podpisu je proti podpisu! Ko boš nesla pomembno pošto na okence, boš tudi dobila potrdilo o oddaji! Za navadno priporočeno pošiljko moraš podpisat, za uradni dokument, ki prinaša morda nek pomemben sklep ali odločbo, pa je dovolj, da ti dvakrat vržejo listek v kaslc! Evo, o tem pišem, ne o tem, kaj jaz nardim s temi listki.
[/quote]

Ja, je treba upoštevati zakonodajo. Če te tri mesece ni na nekem naslovu, moraš javiti novega, kjer si dosegljiv. Ali nekoga pooblastiti za dvige tvoje pošte v času tvoje odsotnosti.

Ne vem, kako imajo rešeno drugod, a dvomim, da so veliko bolj prijazni od naše države glede ljudi, ki praktično izginejo za več mesecev.

Postopek fiktivnega prevzema pošiljke, četudi je dejansko nisi prevzel, pa si verjetno uvedli z razlogom. Že tako se določeni postopki pri nas vlečejo nerazumno dolgo, ker imajo vse stranke v vseh korakih možnost sodelovanja z zelo dolgimi roki za odgovore in pritožbe.

Kakšna drama. Greš na pošto, vprašaš, kdo je pošiljatelj in potem se odločiš.
Vzet in plačat nisi dolžna nič.


Gospod Župnik so naročili škatlo hostij, za prihajajoči adventni čas in navedli kar naslov Majde 1948. Ker imajo gospod preveč drugih opravkov, so ti to pozabili povedat.
Tako da, DVIGNI ŽE ZA HUDIČA TISTI PAKET, da gospod in farani ne bodo lačni!

______________________

New Report

Close