Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne razumem moža kot, da nismo v 21. stoletju – ta njegov pogled na svet ni za nikamor.

Ne razumem moža kot, da nismo v 21. stoletju – ta njegov pogled na svet ni za nikamor.

Doma imamo najstnico, ki je zelo rada lepo urejena od glave do pet. Sledi praktično vsem modnim trendom. Velikokrat so v igri seveda tudi določene znamke, ki jih na vsak način želi imeti, saj se v nasprotnem primeru počuti slabo, v obupu. Jaz jo pri tem razumem in celo podpiram, saj se tudi sama zelo rada lepo uredim in oblečem, zato tudi vem koliko vse te stvari stanejo kot so kozmetika, oblačila, obutev, nakit, torbice. Možu pa to nikakor ne gre v račun. Pravi, da dela samo še za hčerino lepotičenje, ki mu gre blazno na živce, saj bi po njegovem lahko nosila tudi le ene hlače in majico ves teden. Za moža vedno kupujem jaz, saj se ga nikakor ne da prepričati, da bi šel v kakšno trgovino z oblačili. Možu je pomembno le njegovo orodje, za to pa mu ni nikoli škoda denarja. Vedno se sporečeva glede tega, saj očitno ne ve, da je najina najstnica v obdobju pubertete, kjer enostavno potrebuje vse to. Tudi sama velik del plače namenim za hčerine stvari in si mislim, da je tudi tako prav, saj komu bom pa dala, če ne njej??
Kakšne so kaj vaše hčere?

če je vse to res sta ti in tvoj mož naredila ogromen kiks pri vzgoji, smrklja je razvajena, ti boš čez 5 let imela 12 let mlajšega ljubimca, mož bo pa pijanc k bo lagau na socialni da hodi na AA sestanke

Ne moti me, da jo podpiraš pri urejanu. Le znamke so popolnoma nepomembne in res stran metanj denarja.

Samo upam, da nakladaš.
Če ne, ste popolnoma prfuknjeni, ti in hči.

ojoj, a to hodi u kurbnhause al kok mislš?

nakladas v brez veze.dolgcas dej kako drugo foro

Je odvisna od dohodka in perferiranih znamk. Je pa tako,da je moskim itak vse predrago in ”brez veze” kar se tice igrac,kozmetike in oblacil. To ni nic novega. Vecinoma vse to kupujemo mame. Tako je.

Se strinjam. Katastrofy od matere.
Moja hči, si lahko pod nos obriše, če bi zahtevala ali bila taka kot je kao avtoričina hči. Ne, še zbrcala bi jo od doma. Zame bi bil poraz, da bi imela tako hči. Upirala bi se mi.

Od takih mater kot si ti, pa se umaknem, preden ne dobim alergo reakcijo, na poslušanje takih življenjskih ciljev kot je narcist in urejanje, zagledanost vase….

Mi je zavrelo, ko sem to prebrala…

Aja, nujno so potrebne drage znamke?
Od tega in kopičenja oblek in osebnih predmetov je odvisno vajino življenje?
V življenju se zgodi, da smo primorani uvideti, koliko in česa zares potrebujemo in koliko tega lahko vzamemo s seboj, ko je nuja za golo preživetje.
Štikli, torbice, kozmetika ipd.odveč roba so hitro presežek.
Pomisli, koliko in kaj bi lahko vzela s seboj, če bi morala na hitro oditi, da te ne bi zeblo, da bi ohranjala zdravje in higieno, da ne bi umrla od lakote in žeje.

Samo to ti lahko napišem, da si že zajebala pri vzgoji….misliš, da ji delaš dobro, v resnici pa se ne zavedaš kako ji škodiš.
Kaj mislita še iz britoga nazaj hodit in delat za njo, da ji bosta lahko ustregla pri vseh njenih muhah.

Ti bi rabila še eno pošteno vzgojo in lekcijo, ker se ti sanja ne, kaj pomeni vzgoja in priprava otroka za samostojno življenje.

če je vse to res sta ti in tvoj mož naredila ogromen kiks pri vzgoji, smrklja je razvajena, ti boš čez 5 let imela 12 let mlajšega ljubimca, mož bo pa pijanc k bo lagau na socialni da hodi na AA sestanke
[/quote]
True… ;)))

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Nekdo vas testira, kako prozorna je še lahko provokacija, da nasedete. Očitno ni spodnje meje pri tem.

Avtorica, kako se ti da izmisljevat te zgodbe? Vsaj malo bi zacinila, ne pa kar na splosno. Nekateri monovci pa kar verjamejo….

Meni sta nekaj dala starša (recimo za kakšne bolj trendy čevlje – bulerji in allstarke so se takrat nosili, pa za kakšno majčko…). Sta mi izpolnila tu in tam kakšno željo.
Ampak!!! Kdor od nas povprečnih pa je hotel ekstra stvari, pa je moral it kar sam lepo dinarčke zaslužit. Na napotnico smo dijaki hitro zasluzili kakšen tolar. Malo med vikendi, malo med počitnicami.
In nekaj od tega je res šlo za luksusb8n za malo pocartat, ampak dosti manj, kot je bilo sprva načrtovano. Ker smo cenili vsak zaslužen tolar in se je večini zdelo škoda ves zaslužen denar vrečt skozi okno za nekaj cot in šminke.
Pa nismo bili reveži doma. Ampak ko sem prinesla domov prve prislužene tolarje in potem še naslednje in naslednje, so kakšne firmirane cote in drag make-up bili samo za včasih. Ker potem niti nisem več sitnarila za drage stvari. Sem videla, da je bedarija, da cel mesečni zaslužek vržem proč za ene čevlje. Ali 3 majčke.

Potem smo cenili tudi težko prigaran denar naših staršev.

Sama otrokom privoščim kdaj kakšen luksuzen kos, ampak zelo paziva, da ne vzgajava kokoši… hint.


mogoče bi pa mogla ti mau poskrbet za to njegovo orodje pa ne bi plačeval drugim ženskam

“Možu je pomembno le njegovo orodje, za to pa mu ni nikoli škoda denarja.”

mogoče bi pa mogla ti mau poskrbet za to njegovo orodje pa ne bi plačeval drugim ženskam

“Možu je pomembno le njegovo orodje, za to pa mu ni nikoli škoda denarja.”

mogoče bi pa mogla ti mau poskrbet za to njegovo orodje pa ne bi plačeval drugim ženskam
[/quote]

sm ziher da govori o tem da mož kupuje orodje (kladivo, izvijač, …) ne pa o njegovem “orodju” fak hahaha pejt spat po hitrem postopku

Rabiš moškega, kakor da pišeš domišljijsko podhranjene zgodbice za Lady, aja, pardon, MON. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Rabiš moškega, kakor da pišeš domišljijsko podhranjene zgodbice za Lady, aja, pardon, MON. 😀
[/quote]

brcni jo u jajčnike pa bo mir

Super napisano, le na eno stvar nisi pomislila – nisi kokoš, zato ti uspeva ne vzgajati kokoši. V uvodnem postu pa se je oglasila, ne samo kokoš, ampak kokoš kokošja.

Znamke? Kakšne znamke, New Yorker in podobno sranje? Za znamko se da po 100 eur za eno kratko majico, Ti si wannabe smetana, provociraš, ker ste očitno reveži, predvsem v glavi.

Res je HugoBoss
…..kaj DolceAndGabucci ali znamka HugoBoss…..?
Najdražja in exluzivna je znamka srca…..:)))
Emblem pa je na levi strani….

Naša najstnica je rada lepo urejena. Vendar ne zahteva dragih znamk. Oblačila v New Yorkerju, Beriski in podobnih trgovinah so koliko toliko kvalitetna in cenovno ugodna.

Da je najstnica rada urejena ni ničnarobe. Narobe pa je, da za to njeno urejenost zapraviš vso plačo in da furate kao mi imamo na mizi pa cel teden makaroni.
Da je moškim to brez veze mi je jasno, da mu pa očitaš razne stroje in mašine pa so butalščine, verjetno s temi strojčki kaj ustvarja.
Hči si itak že uničila. Zdaj delata dva za njene cote pa ne sfolgata kako mislite, da bo zmogla kdaj sama. Po mojem je tvoja hči zafnana in nima prav veliko prijateljev.
Imam doma najstnico, ki je rada lepo oblečena, vendar pred sezono nabavimo stvari in jih potem med seboj kombinira.

Jp , foter ima prav, hči ne bo drugega kot lahkoživa puhloglavka po mami. Edina sreča bo, če bo ena tistih, ki se ima pravico odločat kot puhloglavo ponavljajo floskulo v skladu s trendom in sama, za razliko od tebe ne bo imela otrok. 🙂

New Report

Close