Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svakinji vegetarijanki sem podtaknila meso pa sploh ni opazila

Svakinji vegetarijanki sem podtaknila meso pa sploh ni opazila

Vegetarijanka pa taka. Pa tako se je hvalila, da ona meso zavoha že na daleč.
Hohohoho kako se režim, enkrat ji bom pa tole tudi povedala pa naj se neha afnat.
Svak pa otroci pri meni požerejo vse, ker doma dobijo samo zelenjadarijo pa kvinojo (bruh).

Rada imej svoje, spoštuj družino in ljudi, ne bodi ponosna na svoje žleht napakce. Pa se pol oglasi mal. Po moje si ok bitje.

In v kaj si ji ga podtaknila. V katero jed?

Tvoje dejanje se mi zdi otročje in trapasto.

Spoštuj odločitve posameznikov glede SVOJEGA prehrambenega načrta.

Si predstavljaš da bi bila na neko komponento alerguična – ti se pa greš neke traparije in v bučkino omako zamešaš mleto meso…………………..

Faširanga piščanca zmešala s pasiranim fižolom, pa koruzo, zelenjavo, pa v tortilje pa ful načota čez.

Nič ni alergična, samo afna se, ker ima polno rit vsega. Me zanima kok časa bi bila vegetarijanka, ko bi bila vojna, ko še podgano požerejo.

Nič ni alergična, samo afna se, ker ima polno rit vsega. Me zanima kok časa bi bila vegetarijanka, ko bi bila vojna, ko še podgano požerejo.
[/quote]

Kako si pa ti ena žleht karakter in oseba. Dej si predstavljaj, da tebi nekdo podtakne napirmer: kačo, žabo, kenguruja, psa , mačka, tvojega hinega ljubljenčka v tvoj futr…. kaj boš naredila, ko boš izvedela? in ti se greš s tem še na MON pohvalit in podžigat že tako razdvojene ljudi tukaj? Sram te bodi no….

https://www.google.si/search?q=naked+mole+rat&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjm8piO6qnWAhWHuxQKHX_-DjMQ_AUICigB&biw=1440&bih=839


ZUelo pogumno dejanje! A bi zdaj kolajno??


Te lahko nekaj vprašam- če ti jaz nekaj vsilim proti volji, kako bi se počutila,… ?-Si ateist, vernik?

Kaj imaš od tega? Znaš povedat?

Moja kolegica ne je polovico zadev in jih tudi zavoha na dalec. Pire je z olivnim oljem in vodo in je baje takoooo dober. Pri meni je jedla maslo in smetano in je bilo tudi takooo dobro, ker ni vedela in baje bi bruhala, ce bi maslo jedla.

Nič nisi dokazala s tem, ona je verjetno vegi tudi iz moralnih razlogov. Če ti nekdo podtakne nevede, pa pač ne moreš biti kriv.

Ona bi ti ravno tako lahko podtaknila neko jed in te naplahtala, da je meso not.


Te lahko nekaj vprašam- če ti jaz nekaj vsilim proti volji, kako bi se počutila,… ?-Si ateist, vernik?
[/quote]

Menda si je sama v usta nosila?? Pa dobr ji je blo tud;))

Če ne je mesa, ga ne je in pika. Morda se preserava, karkoli že, ampak jaz kaj takega ne bi nikoli naredila. Se spomnim pred leti, smo imeli bandimo. Ena punca je rekla, da ne je mesa in sem ji posebej naredila frtaljo. Zelo je bila vesela. Zraven je jedla kislo zelje in sir in zadeva je bila rešena.

Tako bi ravnal vsak normalen gostitelj. Avtorica pa… skoda besed.

Poden!

Avtorica….. poden od cloveka

Nikoli ji ne bi nalašč podtaknila. Pri vegijih me bolj moti to, da kadar pridejo na obisk pripravim vendno tudi nekaj za njih, ko pridem pa jaz k njim me pa silijo z njihovo hrano in poudarijo, da so vegiji.

Na MON-u se reče PODENJ!!


Te lahko nekaj vprašam- če ti jaz nekaj vsilim proti volji, kako bi se počutila,… ?-Si ateist, vernik?
[/quote]

Menda si je sama v usta nosila?? Pa dobr ji je blo tud;))
[/quote]
Če ti nekdo pripravi pasje meso, ti bo tudi v redu?

Maš jajca ji to povedat v obraz?

Mi smo vegiji doma in vsakic ko pride svakinja na obisk naredim se nekaj mesnega posebej zanje.
Do sedaj se niso potuhtali da jedo pasjo hrano iz kozerve. Njen moz vedno pohvali in z otroki vse pojedo.

Ha ha ha

Ali res nimate nobenega ponosa in kulture? Kako ste lahko tako primitivni in potem še ponosni na to?
In še otroke imate? Verjetno bodo zelo ponosni na vas ko odrastejo in dojamejo da vsi pa niso tako primitivni kot mati.
Kdo vas je to vzgajal?

Faširanga piščanca zmešala s pasiranim fižolom, pa koruzo, zelenjavo, pa v tortilje pa ful načota čez.
[/quote]

Trapa zmešana, ne izmišljuj si zgodbic!

Smo imeli enkrat na kosilu enega vegija, In naša teta, ki ji te afnarije, kaj kdo je in kaj kdo ne je, niso niti malo blizu, je reagirala na vegija takole.

Je kuhala obaro. “Bom meso ven vzela, pa bo zanj.”

In res je samo meso ven vzela. Vegi je pojedel in hvalil, da tako dobre zelenjavne juhe še ni jedel,

Marsikatera vrhunska restavracija bo vsak čas na vrata obesila napis:
Veganom in psom ne strežemo,
Ker dejasnko za te afnarije nimajo kaj dobrega pripraviti,

New Report

Close