Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Predlog za moderatorje

Predlog za moderatorje

A bi se dalo urediti, da posameznemu komentarju daš plus ali minus?

podpiram


Ampak čemu? Troli bodo itak povoutali svoje.


Ampak čemu? Troli bodo itak povoutali svoje.
[/quote]

Mah trolov je bolj malo. Meni bi bilo všeč, da lahko stisneš + ali – glede na to, kako ti je bil določen komentar všeč…

Jaz bi predlagal raje indikator za koliko strani je v neki temi že naštepanih, in tudi dostop do posameznih strani že “od zunaj” (1 2 3 4 5 ..), da ni treba vsakič kliknit na jebeni začetek teme oz. zadnji komentar (ki je lahko tudi že zelo daleč od tam kjer smo nazadnje brali).
Hvala.


Ampak čemu? Troli bodo itak povoutali svoje.
[/quote]

Mah trolov je bolj malo. Meni bi bilo všeč, da lahko stisneš + ali – glede na to, kako ti je bil določen komentar všeč…
[/quote]
No prav, saj tako lepo dene avtorjevemu egu, ko je njegov komentar povšečkan, kajne 😉

To se že da- klikneš datum zadnjega odgovora in si na koncu

Predlogi glede +- pa so bili že večkrat, upam, da bodo res naredili

Mah trolov je bolj malo. Meni bi bilo všeč, da lahko stisneš + ali – glede na to, kako ti je bil določen komentar všeč…
[/quote]
No prav, saj tako lepo dene avtorjevemu egu, ko je njegov komentar povšečkan, kajne 😉
[/quote]

Briga me za ego avtorja oz. avtorjev…gre za mojo lenobo – da ne pišem, da se strinjam in tralala ali da mi je zabaven, bi samo plusek stisnila včasih. Na tegale tvojega vsekakor bi, čeprav bi bil moj odgovor še vedno isti.

Je ze bilo, pa se je ukinilo…

To se že da- klikneš datum zadnjega odgovora in si na koncu

Predlogi glede +- pa so bili že večkrat, upam, da bodo res naredili
[/quote]
Nočem vedno na zadnji komentar, saj je lahko že zelo daleč od tam, kjer sem nazadnje bral, pa moram vseeno skrolat in klikat nazaj do strani, od katere želim nadaljevati, isto kot če bi šel od začetka teme.

Nisem vedela. Zakaj pa se je ukinilo?

Lušten predlog.
Tako imajo na internetmojstru (forum) 🙂

Ne strinjam se s predlogom. Naj najprej uvedejo obvezno registracijo.

pišeš tako kot bi pisala svoji mami, ni potrebe egistracije.
Registracija je namenjena ljudem, ki iz anonime žalijo, ponižujejo, se izživljajo nad drugimi.
Tebe očitno nekaj žuli.

pišeš tako kot bi pisala svoji mami, ni potrebe egistracije.
Registracija je namenjena ljudem, ki iz anonime žalijo, ponižujejo, se izživljajo nad drugimi.
Tebe očitno nekaj žuli.
[/quote]

Posluš ti čeče, saj saj tu žalijo in kljub registraciji je forum anonimen.

nič ne žuli, da lahko pišeš neregistriran, verjetno ima svoj plus in admin to že ve.
Lahko pa bi uvedli , tako kot imajo ponekod, da podeliš samo plus, minusa ni. S tem
se jasno vidi, kateri komentarji so v redu, najboljši. Slabi bodo neocenjeni in bo neprijetno
za avtorja…

Hmmm…
Minusa ni. Kdor je brwz plusov – se ve.
Mogoče res boljše?

Se strinjam.
Tako je bilo pa so brezveze to ukinili.

Samo za tistega, ki se mu gre za to, da je všečen. Tisti, ki jim je za to vseeno, ki izlivajo svoj srd, pucajo ventile in podobno, se na to ne bodo ozirali. Tisti z integriteto tudi ne. Najprej vprašanje- kaj naj bi s tem dosegli? Lepše vedenje? Lezenje v …? Za vsak problem so svoje rešitve. Za všečkat je fejbuk boljši, za ven metat tudi.

Samo za tistega, ki se mu gre za to, da je všečen. Tisti, ki jim je za to vseeno, ki izlivajo svoj srd, pucajo ventile in podobno, se na to ne bodo ozirali. Tisti z integriteto tudi ne. Najprej vprašanje- kaj naj bi s tem dosegli? Lepše vedenje? Lezenje v …? Za vsak problem so svoje rešitve. Za všečkat je fejbuk boljši, za ven metat tudi.
[/quote]

Besede si mi s tipkovnice snel. Ampak dobro, da si to ti napisal.

Samo za tistega, ki se mu gre za to, da je všečen. Tisti, ki jim je za to vseeno, ki izlivajo svoj srd, pucajo ventile in podobno, se na to ne bodo ozirali. Tisti z integriteto tudi ne. Najprej vprašanje- kaj naj bi s tem dosegli? Lepše vedenje? Lezenje v …? Za vsak problem so svoje rešitve. Za všečkat je fejbuk boljši, za ven metat tudi.
[/quote]

Besede si mi s tipkovnice snel. Ampak dobro, da si to ti napisal.
[/quote]

Eh.
Vidva nista razumela, zakaj bi jaz pluse in minuse.
Nič hudega.

Besede si mi s tipkovnice snel. Ampak dobro, da si to ti napisal.
[/quote]

Eh.
Vidva nista razumela, zakaj bi jaz pluse in minuse.
Nič hudega.
[/quote]
Ja pa ne moreš se vedno na lenobo zgovarjat, no:-)))

Eh.
Vidva nista razumela, zakaj bi jaz pluse in minuse.
Nič hudega.
[/quote]
Ja pa ne moreš se vedno na lenobo zgovarjat, no:-)))
[/quote]
Hočeš reči,m da eni ne upate povedati direktno, in se zgovarjate na višje cilje?
😉

Meni je pa to brez veze, če se vam ne ljubi komentirat, potem tudi nekih blesavih plusov ni treba. Vse bi po liniji najmanjšega odpora.

In kmalu zatem boste hoteli se smeške……


Ja pa ne moreš se vedno na lenobo zgovarjat, no:-)))
[/quote]
Hočeš reči,m da eni ne upate povedati direktno, in se zgovarjate na višje cilje?
😉
[/quote]
Lej piki, ko se mi ne da, enostavno ne pišem. Ko se mi da, kompliciram. Kar je v bistvu isto:-)))))

New Report

Close