Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zlati ali srebrni

zlati ali srebrni

Res dobri so. Včeraj so zmagali z 20 rezlike ! Me prav zanima s kom bodo igrali za zalato medaljo !
Želim jim, da jim uspe! No, tudi srebrna medalja je super.

Da, bravo. Se vidi, da so vsak posebej pridobili na kvaliteti. Španci so Dragića povsem pokrili in sploh ni mogel pod koš, ampak so poprijeli vsi ostali in je šlo.

Imajo kar šanse, da so tudi zlati. Odlični so.

nova
Uredništvo priporoča

Za zlato igrajo z Rusi ali Srbi. Po moje je vseeno, kdo bo. Naši imajo veliko možnosti za zlato.Srebro bo pa ziher;).

Če so zmazali Latvijo in Španijo, bi morali tudi Rusijo ali Srbijo. Se pa seveda nikoli ne ve, kako se sestavi oziroma pripravi nasprotnik. Finale je le finale.

Priznam, da si želim, da je finale Slovenija-Srbija. Da je tekma lepa (z veliko igranja in brez poškodb in čudnih situacij) ter da, seveda, zmaga Slovenija. :-))

Aja, še to: Špancem pa želim, da v tekmi za tretje mesto zmagajo in dobijo bron. 🙂

Tudi jaz imam podobne želje, samo Rusi so malenkost slabši od Srbov, kajne?;)

Tudi jaz imam podobne želje, samo Rusi so malenkost slabši od Srbov, kajne?;)
[/quote]

Mah, Rusi so zmagali v odbojki (in nas pri tem dvakrat razbili); dosti imajo.

Tudi jaz imam podobne želje, samo Rusi so malenkost slabši od Srbov, kajne?;)
[/quote]

Mah, Rusi so zmagali v odbojki (in nas pri tem dvakrat razbili); dosti imajo.
[/quote]

Mišljeno je bilo, da so Rusi manj trd oreh…Tako sem razumela.

Mah, Rusi so zmagali v odbojki (in nas pri tem dvakrat razbili); dosti imajo.
[/quote]

Mišljeno je bilo, da so Rusi manj trd oreh…Tako sem razumela.
[/quote]

Možno. Tekem Rusije nisem gledala, tako da ne vem, kakšni so. Srbi pa niso slabi, čeprav baje na tem prvenstvu nimajo najboljše ekipe. Tekmo Slovenija-Srbija si želim zaradi vzdušja. Balkanci skupaj pa to. Testosteron bo šprical. :-))

Dobro, da kavč zdrži toliko košarkaških strokovnjakov!

Gosteg, kar priznaj, da si nekoč tudi ti rad košarko igral.

Po do zdej videnem, se strinjam. Sm skor prepričana, da bodo zlati, ne glede na to ali bo na drugi strani Srbija ali Rusija.

Mišljeno je bilo, da so Rusi manj trd oreh…Tako sem razumela.
[/quote]

Možno. Tekem Rusije nisem gledala, tako da ne vem, kakšni so. Srbi pa niso slabi, čeprav baje na tem prvenstvu nimajo najboljše ekipe. Tekmo Slovenija-Srbija si želim zaradi vzdušja. Balkanci skupaj pa to. Testosteron bo šprical. :-))
[/quote]

Hm, Rusija je na tem EP tud ful dobra. Rusi so na tem EP premagal Srbe, sicer za malenkost, ampak vseen.

Možno. Tekem Rusije nisem gledala, tako da ne vem, kakšni so. Srbi pa niso slabi, čeprav baje na tem prvenstvu nimajo najboljše ekipe. Tekmo Slovenija-Srbija si želim zaradi vzdušja. Balkanci skupaj pa to. Testosteron bo šprical. :-))
[/quote]

Hm, Rusija je na tem EP tud ful dobra. Rusi so na tem EP premagal Srbe, sicer za malenkost, ampak vseen.
[/quote]

Rusi premagal Srbe na tem prvenstvu? Kdaj pa ? Povej, da grem gledat za nazaj;))

Hm, Rusija je na tem EP tud ful dobra. Rusi so na tem EP premagal Srbe, sicer za malenkost, ampak vseen.
[/quote]

Rusi premagal Srbe na tem prvenstvu? Kdaj pa ? Povej, da grem gledat za nazaj;))
[/quote]

Južna se ne spozna na košarko;)

Možno. Tekem Rusije nisem gledala, tako da ne vem, kakšni so. Srbi pa niso slabi, čeprav baje na tem prvenstvu nimajo najboljše ekipe. Tekmo Slovenija-Srbija si želim zaradi vzdušja. Balkanci skupaj pa to. Testosteron bo šprical. :-))
[/quote]

Hm, Rusija je na tem EP tud ful dobra. Rusi so na tem EP premagal Srbe, sicer za malenkost, ampak vseen.
[/quote]

Kdaj je bila ta tekma??

Hm, Rusija je na tem EP tud ful dobra. Rusi so na tem EP premagal Srbe, sicer za malenkost, ampak vseen.
[/quote]

Rusi premagal Srbe na tem prvenstvu? Kdaj pa ? Povej, da grem gledat za nazaj;))
[/quote]

2.9. – rezultat 75:72 za Ruse
http://www.fiba.basketball/eurobasket/2017/0209/Russia-Serbia

Rusi premagal Srbe na tem prvenstvu? Kdaj pa ? Povej, da grem gledat za nazaj;))
[/quote]

2.9. – rezultat 75:72 za Ruse
http://www.fiba.basketball/eurobasket/2017/0209/Russia-Serbia
[/quote]

Danes 15.9. bo odločilna tekma: Srbija-Rusija.
Me prav zanima, s kom bomo igrali v nedeljo.

2.9. – rezultat 75:72 za Ruse
http://www.fiba.basketball/eurobasket/2017/0209/Russia-Serbia
[/quote]

Danes 15.9. bo odločilna tekma: Srbija-Rusija.
Me prav zanima, s kom bomo igrali v nedeljo.
[/quote]
Danes bomo videli s kom bodo naši igrali v nedeljo.
Po moje bodo danes zmagali Srbi. Za naše bi bila lažja igra z Rusi.

Danes 15.9. bo odločilna tekma: Srbija-Rusija.
Me prav zanima, s kom bomo igrali v nedeljo.
[/quote]
Danes bomo videli s kom bodo naši igrali v nedeljo.
Po moje bodo danes zmagali Srbi. Za naše bi bila lažja igra z Rusi.
[/quote]

Občutek lahko vara. Nekako se mi zdi, da bodo Srbi zmagali danes. Torej, bo kar huda tekma v nedeljo.

Sem morala prav poiskati to staro temo, da se lahko pohvalim: če imam prav, imam pač prav. 😀

Španci so bili tretji, finalna tekma je bila lepa (pravzaprav je bila nora), na čase me je malce stiskalo, ampak na koncu se je odvilo tako, kot sem želela, da se bo. In zmaga je šla zasluženo Sloveniji.

Pa še….Srbom absolutno privoščim srebrno medaljo. Zasluženo.

A se da prosim še kako temo odpret o košarki. Jaz bi rad pisal karkoli, sicer bi jo sam odprl, pa košarke ne gledam, ker je to naravnost bebavo gledat, kako drugi mečejo lopto in res nimam razvitega zanimanja za ogledovanje tovrstnega nekoristnega črednega početja. 🙂

Ta je stara. Daj, enkrat me pohvali no. 😛

New Report

Close