Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NAJ PLANINSKA KOČA 2017

NAJ PLANINSKA KOČA 2017

Ali kdo ve, katera je naj planinska koča za leto 2017.
Nikjer nisem nič zasledila.
Menda je bila izbrana na podlagi glasovanja obiskovalcev planinskih koč dne 12.9.2017.

Naj planinske koče ne boš našla na nobenem seznamu naj kooč. Še na internetu ponavadi jo težko najdeš. O taboljših se govori samo iz ust do ust, daleč od DURSA, FURSA, ŽURSA in podobnih uničevalcev turizma v Sloveniji.

Za mojo najljubšo sem poslala 4000 glasov, ker je res TOP. Pa me zanima, če je izbrana.

Na Siol net piše, da bodo objavili ime naj planinske koče ob 13 uri.
Sedaj pa je že 14.
Ne vem, kaj mečkajo pri vsej ekspresni tehnologiji.
Mogoče pa še kombinirajo, katero bi izbrali, ne glede na glasovanje.

Koca na Robleku.

Ziher je bla cela kuhna!

Men je pa najljubša Planika, pod Triglavom. To pa zato, ker sem oskrbnico ruknu. Je že res, da je dosti znoja preteklo, da sem gor prišel, samo ga je tudi na pojstli.

Sem zelo zadovoljna, vesela in navdušena, da je zmagala koča, ki ni dosegljiva z osebnim avtomobilom. To je prava planinska koča.
Vsaj enkrat, da zmaga taka.
Vendar, rahel grenak priokus, ker se mi zdi, da so nekaj pentljali tako, da je izpadlo, tako kot je.
Saj ne vem, kaj, vendar mislim, da bi morala zmagati Krekova Koča na Ratititovcu.

Vljudno osebje, čudoviti razgledi, neokrnjena narava, najlepši je vsekakor Ratitovec.

Super gora. Razmeroma lahko dosegljiva gora spoštljive višine.
Koča na Ratitovcu, vredna obiska.

Izgleda Ratitovc čisto prijazen.
Pa sta se letos dva ubila, eni izgubili (če te utrofi megla in ne vidiš stopinje pred sabo, samo bodi pri miru) …. Ni čist en lahek grič!

Kar se pa koče tiče, je pa PRVA KLASA!! Prijazni, dobra košta, flancati 🙂 … vse naj naj.

Kar ne morem mimo dejstva da je Roblekov dom zmagal zaradi popularnih Avsenikov. Meni ni prav v lepem spominu.

men je pa čist fajn koča. So prijazni, hrana je dobra.
Ratitovec je tuk fajn, mogoče pa zmaga drugo leto

Zares prijazno osebje, ustrežljivi zaposleni in vljudni delavci so na Planini Razor. Jaz bi izbrala to kočo za naj planinsko kočo 2017.


A vi vsi v hribe hodite zaradi futra? Ker potem je res vsaka koča, ki ni z avtom dostopna brezveze odprta. In kaj pomeni, da so prijazni? Kje pa niso? A da je futr dober, pa je tudi poceni? Dokler bo PZS dirigirala cene čaja in enolončnic, do takrat kar imejte najboljšo kočo. Ker jo lahko z velikim številom klikov priglasujete. Vsak bi smel samo enkrat glasovat, ne pa takole.
Kuhna, vam rečem, kuhna!

Vse je v trendu poveličevanja Avsenikov in tako se mi zdi je morala zmagati tudi koča pod Begunjščico.

Če si letos ne zasluži, da je najboljša planinska postojanka Kredarica, pa tudi nisem planinec. Samo koliko prometa so imeli oskrbnik in njegovi sodelavci ob koncih tedna.
Vse polno in vse planince postreči in jim nuditi prenočišče, pa še marsikoga oskrbeti zaradi odrgnin in udarcev.
Letos sem bil dvakrat gori in vam povem, norišnica, osebje pa je imelo vse pod kontrolo.

Danes sem prebral, da je Roblekov dom postal naj planinska koča 2017.
Iskrene čestitke.
Pa prav danes smo nameravali na Begunjščico. Slabo vreme nam je prekrižalo načrte.
Za zihr krenemo do Roblekovega doma.

Roblekovega doma ne poznam, gotovo pa se kdaj v prihodnosti odpravim tjakaj. Pa ne zaradi tega glasovanja.

Ko omenjate hrano, meni pa je fajn na vrhu nekaj toplega pojesti, prav paše, tako da si z veseljem ‘privoščim’ enolončnico. Je pa zanimivo, po kako različnih receptih kuhajo, ponekod so odlične, se mi je pa že zgodilo, da sem jo komaj spravila dol.

Kje so vam najbolj všeč jote, ričeti itd., v katerih kočah, in kje najmanj?

Nekdo omenja flancat na Ratitovcu. Sem ga poskusila in se mi ni zdel nič posebnega.

New Report

Close