Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Burek in ostala hitra prehrana v Ljubljani

Default avatar

Ljubljancan261980

Zanima me, če je v Ljubljani kakšna hitra prehrana ki jo držijo Slovenci, Srbi ali Hrvatje.... Albanske in Turske pekarne, me ne zanimajo. Hvala in lp
Default avatar

Zamišljeno prase

Žar pod Mcdonaldsom in Halo Leskovac na Levstikovem trgu.
All men are cremated equal.
Default avatar

Res je tako

Hors burger / Hot horse
Default avatar

Yo_

Mene ponavadi zanima, kje je dobro za jest, ne kdo je lastnik...
Default avatar

tarči

Yo_ je napisal/a:
Je kar povezano. Na kebab ne grem več, odkar sem videl kako pacajo z umazanimi rokami.
Default avatar

Yo_

tarči je napisal/a:
Yo_ je napisal/a:
Je kar povezano. Na kebab ne grem več, odkar sem videl kako pacajo z umazanimi rokami.
In kaj sem jaz rekla? Mene zanima dobra hrana, ne to, kdo je lastnik. Težko razumet?
Default avatar

Ena južna

Ljubljancan261980 je napisal/a:
Zanima me, če je v Ljubljani kakšna hitra prehrana ki jo držijo Slovenci, Srbi ali Hrvatje.... Albanske in Turske pekarne, me ne zanimajo. Hvala in lp
Čevabdžinica Sarajevo 84 na Nazorjevi
Hallo Leskovac, Levstikov trg
Default avatar

Ena južna

Yo_ je napisal/a:
Mene pa tud lastnik :)
Tud jaz h Albancem ne hodm jest, še sladoleda pri njih ne pojem, kaj šele kaj druzga.
Default avatar

Ena južna

Ena južna je napisal/a:
Pa seveda Čevabžinica Bosna v Fužinah pa 10 v pol v Štepanjskem.
Default avatar

Tole na Nazorjevi a ne

Ena južna je napisal/a:

Koliko so pa te bejbe-študentke? tam brezvezne ... zdolgočasene, neprijazne ... te kr mine vse skupaj.
Velik minus ta staff.
Default avatar

janez 13

Ena južna je napisal/a:
Yo_ je napisal/a:
Tud jaz h Albancem ne hodm jest, še sladoleda pri njih ne pojem, kaj šele kaj druzga.
Take rabimo !
Default avatar

Ena južna

Tole na Nazorjevi a ne je napisal/a:
Ena južna je napisal/a:

Koliko so pa te bejbe-študentke? tam brezvezne ... zdolgočasene, neprijazne ... te kr mine vse skupaj.
Velik minus ta staff.
Kaj pa vem. Bila sm mislm da 2x tam, hrana je dobra, študentk pa tud nism opazovala, ker sm bila hitr postrežena.
Default avatar

Ena južna

janez 13 je napisal/a:
Ena južna je napisal/a:
Yo_ je napisal/a:
Take rabimo !
;)
Default avatar

Jaran26

Odkar so v konkurenci v jogurtovem prelivu nasli 7 vrst sperme ne jem vec pri albancih.
Default avatar

Ena južna

Jaran26 je napisal/a:
Odkar so v konkurenci v jogurtovem prelivu nasli 7 vrst sperme ne jem vec pri albancih.
Jaz še, ko sm na morju v Puli, kjer je res ful lokalov z Albanci, ZMER, če pač niso z mano v družbi domačini, ki jih poznajo, pogledam kdo je vlastnik lokala. Če je Albanc, produžim dalje ;) pri njih, če že, edin spijm kaj, to pa je tud vse.
Default avatar

Smehh

Zamišljeno prase je napisal/a:
Žar pod Mcdonaldsom in Halo Leskovac na Levstikovem trgu.
Ful dober avatar ob izbranem nicku. Sem se nasmejala :))
Default avatar

ne razumem

Ena južna je napisal/a:
Jaran26 je napisal/a:
Jaz še, ko sm na morju v Puli, kjer je res ful lokalov z Albanci, ZMER, če pač niso z mano v družbi domačini, ki jih poznajo, pogledam kdo je vlastnik lokala. Če je Albanc, produžim dalje ;) pri njih, če že, edin spijm kaj, to pa je tud vse.

Zakaj te pa motijo Albanci, misliš, da so bosanski in srbski kuharji kaj bolj čisti? To je vse na enakem nivoju. Fast food je pač fast food.
Default avatar

Cvetkov2

Dam stavit da ce naredimo analizo kebab mesa najdemo notri svasta sam mesa ne