Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ta avto mi je zelo všeč!

Default avatar

mali avtek lep

Koliko je cena ?
Default avatar

odvisno

Vprasanje kaj vse zelis imeti in kako nov naj bi bil. Z nic opreme in nic km verjetno tam od 20 000 naprej.
Default avatar

ojoj velika cena

žal potem ne bo moj na minimalni plači :( Ta avto je meni res lep, ne za ven metanje, kot imajo drugi!
oni pobriti... oni imajo avte za 50.000 verjetno imajo dobre plače....
Default avatar

Luškan

Luškan a meni neuporaben :(
Kufer ne gre v prtljažnik, na zadnje sedeže pa tudi komaj. In velike ženske torbiceeeee :)
Trd kot gokart. Iz njega skor nič ne vidiš...no sej tud iz Ferarija v mesni konici nič ne vidiš:)

Pa vsakič sem v smehu jezna na parkingu, ko mislim, da je prazen parking, pol pa tale malček čist not parkiran:)
Default avatar

ne gre skupaj

te podaljšane variante malih avtomobilov so kar nekaj....kot bi jih dal na natezalnico
Default avatar

spet neumnosti

Luškan je napisal/a:
Pa vsakič sem v smehu jezna na parkingu, ko mislim, da je prazen parking, pol pa tale malček čist not parkiran:)
Tale avto je večji od polota in skoraj toliko kot golf, tako da ni ravno malček
Default avatar

drul drul drul

odvisno je napisal/a:
Vprasanje kaj vse zelis imeti in kako nov naj bi bil. Z nic opreme in nic km verjetno tam od 20 000 naprej.

nov s taboljšo opremo in boljšim motorjem, med 30 in 35k eur....
Default avatar

velik frajer

si v tem avtu, večji kot v Mercedesu ali BMW.ju
Default avatar

dobra igračka

velik frajer je napisal/a:
si v tem avtu, večji kot v Mercedesu ali BMW.ju
avtomatik in sončna streha - zakon. Samo to doda še vsaj 10k eur, tako da prideš nekje na 45k....
Default avatar

zelo brni se mi zdi

je pa mega, pa vidljivost je tudi dobra velike šipe
Default avatar

Zakaj je tako drag

skoraj 48. 000 Evrov stane iz funtov preračunano, pri nas to sploh prodajajo?
Default avatar

Popay

Precenjen, nepraktičen in v bistvu brezvezen avto. Še, če mi ga bi dali zastonj, se bi raj s kolesom vozil kot z njim. Za ta prostor so nemci, francozi in italjani.
Default avatar

nije žvaka za seljaka

Zakaj je tako drag je napisal/a:
Ker je to britanska kvaliteta in tradicija. Ja, zato :)
Default avatar

za tiste ki bi radi ukalupljali

Popay je napisal/a:
Precenjen, nepraktičen in v bistvu brezvezen avto. Še, če mi ga bi dali zastonj, se bi raj s kolesom vozil kot z njim. Za ta prostor so nemci, francozi in italjani.

... je napisal zaplankan tradicionalni Slovenec.... Kdo pa si ti, da boš kar določil,da se SLovenclji moramo kar vozit z Nemci, Fancozi, Italijani. jaz vozim Američana - in kaj sedaj? :)
Default avatar

Chocolattt

Popay je napisal/a:
...iiin japonci, ampak ja, se strinjam :)))

Mini? Čisto na tleh, ropota kot traktor, vsak najmanjši kamenček na cesti čutiš. Tak je bil moj vtis, ko se ga vozila. Ekvivalent fičotu - če ni bil fičo dosti boljši, ne vem, ga nisem nikoli vozila, ampak nekako sumim, da je bil.
Default avatar

niti pod razno

Chocolattt je napisal/a:
Popay je napisal/a:

Mini? Čisto na tleh, ropota kot traktor, vsak najmanjši kamenček na cesti čutiš. Tak je bil moj vtis, ko se ga vozila. Ekvivalent fičotu - če ni bil fičo dosti boljši, ne vem, ga nisem nikoli vozila, ampak nekako sumim, da je bil.

Japonci? Dejnodej - a napirmer Qashqai - ko listja in trave jih je na slovenskih cestah, vozniki pretenpo upokojenci, avto je pa francoski pleh in švoh notranjost - Japonsci pa že zdavnaj niso več tisto, kar so bili pred 30imi leti ( napirmer slavni durrable model Nissan Sunny). :)))
Default avatar

Chocolattt

nije žvaka za seljaka je napisal/a:
Zakaj je tako drag je napisal/a:
Ker je to britanska kvaliteta in tradicija. Ja, zato :)
Če kdo vozi Bentleya, se lahko hvali, da zaradi britanske kvalitete in tradicije.
Ostalo pa ne.
Default avatar

Chocolattt

niti pod razno je napisal/a:
Chocolattt je napisal/a:
Popay je napisal/a:

Japonci? Dejnodej - a napirmer Qashqai - ko listja in trave jih je na slovenskih cestah, vozniki pretenpo upokojenci, avto je pa francoski pleh in švoh notranjost - Japonsci pa že zdavnaj niso več tisto, kar so bili pred 30imi leti ( napirmer slavni durrable model Nissan Sunny). :)))
Ne ne, jaz na mojega japončka ciljam ;)
Default avatar

kakor za koga

Chocolattt je napisal/a:
Popay je napisal/a:

Hja, jaz vozim tavečjega Fičota, ki ima podvozje Jeep Renegade, zadek zelo podoben Cooperju, avto je pa bomba. Z velik opreme. Lahko priznam, da je to najboljši tadrugi avto dosedaj v mojih zadnjih 20ih letih. Prej Volvo naprimer.
Default avatar

Popay

za tiste ki bi radi ukalupljali je napisal/a:
Popay je napisal/a:

... je napisal zaplankan tradicionalni Slovenec.... Kdo pa si ti, da boš kar določil,da se SLovenclji moramo kar vozit z Nemci, Fancozi, Italijani. jaz vozim Američana - in kaj sedaj? :)
Jst sm tako rečem, vozi naj vsak kar hoče, tud jst bi imel tega... sm 80 jurjev.... no sej ta jajca od minija niso kaj dosti cenjejša...

http://www.jeep-india.com/grand-cherokee/