Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katere turistične destinacije v Sloveniji so res vredne ogleda in katere so precenjene?

Katere turistične destinacije v Sloveniji so res vredne ogleda in katere so precenjene?

Katere turistične destinacije v Sloveniji so res vredne ogleda in katere so precenjene?

Zame je npr. Bled precenjen, medtem ko sta mi recimo Piran in Postojnska jama res čudovita. Ampak seveda to niso edine turistične destinacije v SLO.

Kaj vi menite?

Ne izdam ta lepih kotičkov ker niso za množice. Naj trume rinejo na obalo, Bled in k Nadiži, ako že morejo.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Meni Bled niti slučajno ni precenjen, kar tuki gor velikokrat beremo. Sprehodite se samo po Riklijevi poti, vsedite se na klopco gor in občudujte jezero, grad, otok od daleč .. in potem adrenalinski park pa po Straži s sankami dol, čudovito. Pa še kje drugje tam na Bledu je tudi zelo lepo, če pa ob jezeru iščeš parking, želiš s pletno do otoka in v gneči šteješ evre in preračunavaš, ja potem pa res zna bit stresno in slaba izkušnja 🙂

Drugač se ne spomnim, da bi kdaj kje bila in mi ne bi bilo všeč, pa sem res že zelo velik del Slovenije raziskala v svoji 30 letnem raziskovanju. Ponavadi grem izven nekih utečenih turističnih poti, se izgubim in raziskujem. Zelo lepo je Pohorje in Prekmurje, pa Bloke in Cerkniško polje, gorenjska pa itak … hribi in skale me res napolnijo s posebno energijo.

nova
Uredništvo priporoča

Obiskala sem muzej sira v Tolminu. Vodička je bila zelo razgledana, sva padli v zelo globok pogovor, ki mi je precej odprl pogled v sirarstvo, eko certifikat in na okoliške kmete.
Sledil je tudi obisk Bovca, muzeja, pa hiše Polonka, kjer varijo domače pivo in imajo manjšo, a dobro ponudbo kuharice Ane iz hiše Franko.

New Report

Close