Forum: Prehrana in kulinarika

Imate kuharske izkušnje? Potrebujete nasvet? Povprašajte ostale udeležence foruma, ki radi razkrijejo male skrivnosti velikih kuharskih mojstrov. Seveda pa vam bo svetovala tudi naša izkušena uporabnica, moderatorka , s svojimi nasveti in za vas iskala potrebne informacije. Obilo užitkov.

Nagradna igra Perutnine Ptuj

Odgovori Nova tema
Avatar Ustavi se 5 Sep 2017 09:06

Lepo pozdravljeni,

na [email protected] (pripis Nagradna igra) ali kot komentar na to objavo napišite svojo osebno zgodbo (Ustavi se!) in osvojite paket dobrot iz Perutnine Ptuj.
Izmed vseh prispelih prispevkov bomo vsak torek, do 26. septembra, nekoga izžrebali.

https://ustavi.se/nagradna-igra/

pp.jpg (414.21 KiB)

Med junijem in septembrom 2017 Zavod Med.Over.Net z ambasadorji in partnerji organizira vseslovensko akcijo Ustavi se!

www.ustavi.se
FB: Ustavi se
IG: Ustavi se

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Avatar Ustavi se 5 Sep 2017 09:26

Prikaži citatUstavi se napisal:
Lepo pozdravljeni,

na [email protected] (pripis Nagradna igra) ali kot komentar na to objavo napišite svojo osebno zgodbo (Ustavi se!) in osvojite paket dobrot iz Perutnine Ptuj.
Izmed vseh prispelih prispevkov bomo vsak torek, do 26. septembra, nekoga izžrebali.

https://ustavi.se/nagradna-igra/
pp.jpg
Tamara: na [email protected]
Prikaži citat
Kaj je vam vredno, da se ustavite ali kaj je ustavilo vas?

Da se ustavimo meni pomeni, da se vključiš v dani trenutek.
V trenutek, ki veš, da tega trenutka več ne bo.
Ko se družiš s svojimi najbližnjimi, jim nameniš ta trenutek .
Se ustaviš in uživaš brez elektronike.
Pozorno poslušaš in se družiš .
To je največ zame, zato se jaz tudi večkrat ustavim in rečem ustavi se in se bolj posveti realnemu svetu.

Med junijem in septembrom 2017 Zavod Med.Over.Net z ambasadorji in partnerji organizira vseslovensko akcijo Ustavi se!

www.ustavi.se

Avatar Ustavi se 7 Sep 2017 09:48

Marjan na [email protected]

"MENI JE VREDNO, DA SE USTAVIM PRED SEMAFORJEM, KO SVETI RDEČA LUČ ! "

www.ustavi.se

Avatar Ustavi se 7 Sep 2017 09:56

Suzana na [email protected]

Prikaži citat
Kaj je vam vredno, da se ustavite ali kaj je ustavilo vas?
Mene je ustavilo dejstvo, da hčerki z vesoljsko hitrostjo odraščata. Ugotovila sem, da me vedno manj potrebujeta. Zato čas, ki ga preživimo skupaj čimbolje izkoristimo. Veliko se pogovarjamo, gremo skupaj nakupovat, na vročo čokolado, v kino, na izlet v naravo, nabirat gobe, skupaj kuhamo, pečemo, se smejimo in rešujemo vsakdanje problemčke. Veseli me, da jima lahko zaupam.

www.ustavi.se

Avatar Ustavi se 12 Sep 2017 08:56

Tina na [email protected]

Prikaži citat
"Rekreacija je meni osebno zelo pomembna, saj se počutim bolje tako fizično kot psihično.
Zato želim izkoristiti prav vsak dan in razgibati telo in duha.
Narava je blagodejna in hkrati tudi kot nalašč primerna za rekreacijo. Najraje se z vso družino odpravimo v gozd in enostavno uživamo, saj nas čaka čudovita raznovrstnost živali, rastlin in drobnih presenečenj, doživetij in čutnih vtisov. Gozd se številnim ljudem zdi pravljičen kraj, saj predstavlja mir, tišino in neokrnjeno naravo. 
Moje vodilo je, da gibanje osvobaja telo in duha. Rekreacija mi veliko pomeni, saj s tem ohranjam zdravje in kondicijo. Vredna, da se ustavim."

www.ustavi.se

Avatar Ustavi se 12 Sep 2017 08:57

Bernarda na [email protected]

Prikaži citat
Vrednota časa je neprecenljiva. Smo mladi in nam čas ne pomeni veliko. Pridejo leta službovanja, ko nam časa vedno primankuje.
Pridejo zrela leta, ko začnemo premišljevati kako nam leta hitijo.
Neizbežno pride starost, ko se ustavimo in začnemo premišljevati kam je šel ves čas našega življenja.

www.ustavi.se

Avatar Ustavi se 19 Sep 2017 08:41

Marija na [email protected]

Prikaži citat
Med delom na vrtu, ko hitim, da zaradi pomanjkanja časa čim prej okopljem rastline in odstranim plevel, me prešine misel, da sem v naravi. Takrat se ustavim pri delu in ozrem po rastlinah na vrtu in po travniku in gozdu. Zavem se kako čudovita je narava. Narava, ki ne daje samo svoje plodove za prehrano ampak tudi svoj mir in spokojnost. To je zame najlepši občutek, ki ga lahko doživim.

www.ustavi.se

Default avatar Moycika 19 Sep 2017 18:52

Ko preživljam čas z družino in mojimi hišnimi ljubljenčki. Živali so mi nekaj najbolj pomembniga, zato je čas, da se ustavim in uživam z njimi :)

Avatar Ustavi se 2 Okt 2017 09:09

Akcija #ustavise je zaključena. Tudi nagradna igra.

Lep dan želimo,
ekipa Ustavi se!

www.ustavi.se

Stran 1 od 1
Na vrh