Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zelo me je strah raka

Zelo me je strah raka

Vedno sem bila zdrava. Potem pa enkrat bolečine v trebuhu, ultrazvok je pokazal tvorbe. Na srečo se je izkazalo, da ni rak. Bilo je grozno to čakanje. Potem so mi odkrili naknadno obolenke ščitnice čez pol leta. Sedaj imam tako paranojo in ne vem kako naj se je rešim. Prej nikoli nisem pomislila, dabi lahko zbolela, sedaj za vsako bulico, vročino, glavobol… trepetam in se žrem. Kaj lahko storim, da mi bo lažje?

Zaposli možgane s čim, morda sudoku, križanke, telo pa malo zmatraj s tekom ali intenzivno telovadbo. Pomaga!

Ahahaha faca ta zadnja avtorica…
Ta prva ki pa se boji….to moras bit tak clovek ves…nekak tko…jebi veter…jz ko naj bi panicarila…se zmeri ohladim na minus 230 pa resujem to paniko al kva ze je

nova
Uredništvo priporoča

Ti pretirani strahovi niso normalni, to lahko že preraste v fobijo. Gre za eno vrsto anksioznosti.

Ti pretirani strahovi niso normalni, to lahko že preraste v fobijo. Gre za eno vrsto anksioznosti.

Kaj če bi vojna, kaj če bo lakota, kaj če padem in si zlomim nogo, kaj če zadanem loto, kaj če … dokler ni, ne razmišljaj o tem. Če te pa organizem na nekaj opozori, pa čeprav sta to glavobol ali vročina, pa razumi, da se z nečem bori in mu daj možnost za regeneracijo, pa malo poskrbi zraven še za zdravje trebušnega dela. Da bod čreva razmigana, želodec zdrav. Če se boš pa za v naprej sekirala za stvari, ki jih ni, pa ravno želodec oz. trebušni del in glava to bolj občutijo.

Kaj si odtlej storila dobrega zase? Kako skrbiš za svoje telo in duha?

Kaj, če te strela udari?

Si anksiozna, kaj je to anksioznost sprožilo pa poskušaj raziskat. Tesnoba te daje. Tudi to je neke vrste bolezen, le da ni telesna. Lahko pa vplivaš nanjo. 🙂
Lahko se jo rešiš in znova zaživiš polno življenje.

New Report

Close