Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se vam je že kdaj začela menstruacija, medtem, ko ste bile v bazenu?

Se vam je že kdaj začela menstruacija, medtem, ko ste bile v bazenu?

Se vam je že kdaj začela menstruacija, medtem, ko ste bile v bazenu?

Pa kaj mislis, da se takoj na zacetku ulije kot bi si roko odrezala al kaj?

Če bi bil ženska, bi mogoče to res že zdavnaj vedel. Meni nobena ženska še ni povedala, kako in kaj. Ali vi moškim pripovedujete vse te podrobnosti o menstruaciji?

Jaša

Če bi bil ženska, bi mogoče to res že zdavnaj vedel. Meni nobena ženska še ni povedala, kako in kaj. Ali vi moškim pripovedujete vse te podrobnosti o menstruaciji?

Jaša
[/quote]

Ce bi se menstruacija zacela naenkrat z obilno krvavitvijo, kot bi odprl pipo ali odrezal roko, bi v vsakdanjem zivljenju videl marsikatero zensko, kako ji kri tece po nogah, se ti ne zdi?

Če bi bil ženska, bi mogoče to res že zdavnaj vedel. Meni nobena ženska še ni povedala, kako in kaj. Ali vi moškim pripovedujete vse te podrobnosti o menstruaciji?

Jaša
[/quote]

Ce bi se menstruacija zacela naenkrat z obilno krvavitvijo, kot bi odprl pipo ali odrezal roko, bi v vsakdanjem zivljenju videl marsikatero zensko, kako ji kri tece po nogah, se ti ne zdi?
[/quote]
Nisem pisal o tem, da se menstruacija začne naenkrat z obilno krvavitvijo, ampak sem vprašal, ali se vam je že kdaj začela menstruacija, ko ste bili na bazenu. Torej sem mislil na to, da je pritekla minimalna, vendar prva kapljica krvi. Tako jaz pojmujem začetek menstruacije. Kako pa vi pojmujete začetek menstruacije? Ali vam teče kri (počasi in po kapljicah), še preden se začne menstruacija?

Vse si narobe predstavljaš.

Če bi bil ženska, bi mogoče to res že zdavnaj vedel. Meni nobena ženska še ni povedala, kako in kaj. Ali vi moškim pripovedujete vse te podrobnosti o menstruaciji?

Jaša
[/quote]

Ce bi se menstruacija zacela naenkrat z obilno krvavitvijo, kot bi odprl pipo ali odrezal roko, bi v vsakdanjem zivljenju videl marsikatero zensko, kako ji kri tece po nogah, se ti ne zdi?
[/quote]
Tudi to se dogaja. Če verjameš ali ne.

Menstruacija se nikoli ne začne kar na enkrat, tiste kapljice krvi, ki priteče, se pa v bazenu ne opazi, tako kot se ne opazi, če ti poči mozolj… Bljak, ampak kaj čmo… bazeni pač…

Ja.

Isto se ti lahko zgodi v morju.

Je pa zadeva zelo razredcena in tako skoraj neopazna

Jaz recimo ne grem v bazen, če pričakujem menstruacijo. Ali si vstavim še pred začetkom tampon.
Ampak zadnjič se mi je za začetek menstruacije resno ulilo. Oblečene sem imela pa svetle hlače. Sicer sem bila zunaj samo malo več kot eno uro, ampak hlače sem morala pa vseeno ribat. Imam pa zadnje čase tako hecne “predpriprave”, da vem, da mi takoj,ko me nehajo boleti prsi, začne kri teči. Dejansko je to dvoje povezano znotraj 10 minut. Sicer se pa cikel v življenju tako spreminja, da so tudi simptomi vedno drugačni. Jaz si nerada pred dejanskim začetkom vstavljam tampon ali uporabljam vložek, ker tampon izsušuje nožnico, vložek je pa neudoben.

Hm na bazenu sem opazila, da bo enkrat zvecer ali jutri zjutraj ”prava” menstruacija ko sem sla na wc in se je na papircku ob brisanju poznala roza/kozne barve sled. Na kopalkah nic. Tako se pri meni zacne. Da precej prej ob brisanju zaznam sled. No pa dneve pred tem napihnjenost,kak krcek v trebuhu tako da kaksno ulitje menstr.na bazenu si res ne predstavljam.

New Report

Close