Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bo Pahor spet predsednik

Bo Pahor spet predsednik

A mislite da bo?
Jaz upam da ne, si ne zasluži.
Moj glas bo šel drugemu, pa vaš?

Pahor bo predsednik. V prvem krogu bo dobil ene 35{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v drugem pa ene 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Pri njem vsaj veš, kaj te čaka.

Moj glas tudi drugemu.

Kar naj ostane, vsaj vemo, kaj imamo, pri komu novemu nikdar ne veš, kaj dobiš.
Sem ga pa srečala parkrat v živo in deluje čisto normalna oseba.

Popravek; pri njem zanesljivo veš, da te ne čaka prav nič.

______________________

Murkota za precednika! Domac, preprost bo morda vsaj kaj naredil za nas male ljudi.

Za predsednika je itak vseeno kdo je, ker nima nobenega vpliva na nič. Važno je le, da ni nek psihopat. Tako da, če bo Pahor, ne bo nobene škode, koristi pa tudi ne.

Zmagal bo Šarec in tudi jaz bom glasovala zanj!


zakaj si ne zasluži? tip deluje združevalno, to mu mora vsak priznati, v teh petih letih ni naredil niti škode niti koristi, pretežno je neškodljiv ,kar je dobro, volil ga ne bom, niti koga drugega ne, ker ne volim že od leta 1996

Podpis!

Podpis!
[/quote]

Dajmo priložnost novim, mlajšim, neobremenjenim!!!

Jaz se se nisem odlocila komu dam glas. Ede pahorja pa se mi zdi, da smo vsaj vedeli, da imamo predsednika… ko je bil uni turk ga ni blo za narod na spregled, samo luksuz je trajbel in dnar vlekel.
Glede na to, da predsednik pri nadi urefitvi kaj dosti narediti ne more, se mi zdi pahor kar na mestu tam. Pa ljudski in povezovalen je, odprt in dostopen,ne pa hohstaplerski kao visja kasta kot turk nekoc.

Sarca.podpiram samo ravno zaradi tega, ker pri nas predsednik nima neke izvrsilne funkcije, se mi zdi, da ga je skoda za tja… takega kot je sarec rabimo za predsednika vlade, da bo res lahko kaj naredil. Ker je ok in sposoben in se mi zdi zaupanja vreden in posten in bi bil kot tak kot predsednik vlade bolj potreben za nase dobro in boljso Slovenijo.

Jaz mu bom dsl glas…drugega boljšega ni.

Desnica ga je ustvarila in podpira ga še danes. Je ravno prav elastičen:)
Moj glas bo šel tistemu, ki se ne bo potuhnil, ko se bodo v državi dogajale čudne stvari.
Predsednik res nima funkcije odločanja, ima pa moralno dolžnost, da nepravilnosti kritizira, koristne odločitve pa podpre.
Pa ne z “malo miško”!

o ja …če bo imel dobro konkurenco, bom premislila…toda konkurence NI. Še!

Pahor ne bo spet predsednik
Predsednik bo murko

Če ga bo podprla desnica, tako kot prejšnjič, sigurno bo, sicer pa ne, ampak dvomim da bomo videli drugačno zgodbo kot prejšnjič.
Moj glas pa gre tudi drugemu

Tisti, ki bo volil murka, nima potem nobene pravice kritizirati neresnost in neumnosti kateregakoli slo politika. Ker tisti, ki sam podpira farso in norcevanje potem res ne more tega hkrati kritizirati

Tisti, ki bo volil murka, nima potem nobene pravice kritizirati neresnost in neumnosti kateregakoli slo politika. Ker tisti, ki sam podpira farso in norcevanje potem res ne more tega hkrati kritizirati
[/quote]
Murko je resen kandidat
Tisti ki tega ne dojame naj zarad mene voli klovna pahorja. On je za mene vecji klovn od murka…to be continued…

Tisti, ki bo volil murka, nima potem nobene pravice kritizirati neresnost in neumnosti kateregakoli slo politika. Ker tisti, ki sam podpira farso in norcevanje potem res ne more tega hkrati kritizirati
[/quote]
Murko je resen kandidat
Tisti ki tega ne dojame naj zarad mene voli klovna pahorja. On je za mene vecji klovn od murka…to be continued…
[/quote]
Murko sam o seb govori, da je lik, da je v resnici druga oseba.. to niti slucajno ni resno… sicer pa mora sploh prvo zbrati dovolj podpisov, da lahko sploh kandidira

Ti kar daj -pa še za Murkota lahko tudi-samo zmagala pa ne bosta 🙂

Najhuje pa je, ko gre folk volit iz principa, pa brez možganov.


Murko je resen kandidat
Tisti ki tega ne dojame naj zarad mene voli klovna pahorja. On je za mene vecji klovn od murka…to be continued…
[/quote]
Murko sam o seb govori, da je lik, da je v resnici druga oseba.. to niti slucajno ni resno… sicer pa mora sploh prvo zbrati dovolj podpisov, da lahko sploh kandidira
[/quote]

Murko je ze zbral tolk podpisov
Sedaj je cas da ga volimo vsi
Ne glede na barvo koze, veroizpoved in izgled
Vsi volite murkota

Od kogarkoli drugega bo več koristi kot od Pahorja. To, da je pa zdaj v svojo kampanijo zvlekel še svojega sina je pa podlo, in kaže s kakšnim človekom imamo opraviti.


Murko sam o seb govori, da je lik, da je v resnici druga oseba.. to niti slucajno ni resno… sicer pa mora sploh prvo zbrati dovolj podpisov, da lahko sploh kandidira
[/quote]

Murko je ze zbral tolk podpisov
Sedaj je cas da ga volimo vsi
Ne glede na barvo koze, veroizpoved in izgled
Vsi volite murkota
[/quote]

Niti na kraj pameti mi ne pade, da volim nekoga za predsednika, ki je kralj samopromocije… vse kar naredi v zivljenju je za namen samopromocije in je priznal da kje poteza kandidature tudi za ta namen… ce je to resno in odgovorno in spostljivo do drzave in drzavljanov in te funkcije… potem pac je s takimi volilci, ki dajo glas takemu marsikaj narobe v njihovih glavah

New Report

Close