Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož ni zadovoljen z mojimi bedri

Mož ni zadovoljen z mojimi bedri

Telovadim, tečem, jem dietno, hodim na kozmetične posege a bedra ostajajo konkretna. Mož pravi, da se bedra ne smejo stikati, ampak mora biti vmes za dva do tri prste razmaka. Kaj še narest, je edina opcija še operativni poseg?

Pa si ti normalna?!?! Suni ga nekam, bedaka!!!

In ti po vsem tem še ostajaš s takim primitivcem? Punca, pamet v roke in razmisli, kaj počneš. Kaj se res tako malo ceniš, da pustiš nekemu rednecku, da te tako ponižuje?

Tole mi je pa tako dvignilo pritisk zdajle, da raje ne bom nič komentirala.

Postavi mu ultimat: “Ali boš zadovoljen s tem, kar je sedaj, ali pa se bom zredila za 50 kilogramov!” Basta.

tam dol mora biti ravno za enega tiča lukne.

Upam,da je to le še ena izmed provokacij, ker bi bilo res žalostno, če bi bilo resnično.

Zakaj ti je dvignilo pritisk? Imaš tudi ti debela bedra?

Ženske sprijaznite se, da so debela bedra grda.

Če se želiš spustit na njegov primitiven nivo, kar ne priporočam mu lahko pribiješ: tudi tvoj penic bi lahko bil za ene dva ali tri centimetre daljši…. Za posledice ne odgovarjam.

Tvoj mož je seveda bedak in idiot hkrati. Ti pa trapa, da ga prenašaš in mu dovoliš poniževanje.
Stegna in stikanje je odvisno od telesne maščobe, natreniranosti, telesne konstitucije, genetike … Moja stegna se stikajo ne glede na, od kar sem športno aktivno še veliko bolj (resda je pa oblika drugačna). Le ko sem bila anoreksična do mere dachaua, so stik izgubila.

Hahahahahaha hohohohohho! Tako se bodo krohotali kirurgi, ko boš prišla s tako neumno namero do njih. Kakšna trapa. Noro! Hahahahahahahahahaha

Zakaj ti je dvignilo pritisk? Imaš tudi ti debela bedra?

Ženske sprijaznite se, da so debela bedra grda.
[/quote]

Nima prav! Imam 10kg prevec on imam luknjo med bedri. Genetika.

Zakaj ti je dvignilo pritisk? Imaš tudi ti debela bedra?

Ženske sprijaznite se, da so debela bedra grda.
[/quote]

…njen pritlehni mož? Če nisi, si pa le neka uboga neuka para, ki nima stika z realnostjo. Smiliš se mi.

Še ena rešitev: naj si najde novo ženo z nogami na O.

Ce ima tip res veliko denarja in ce ga sama nimas, se pac sprijaznis z opazkami, ki mu dvigujejo ego. In tudi s tem, da v tem zakonu ne bos edina. Ker tudi ce se cela predelas, bo vedno kaj nasel.

Ce imas dovolj za stanovanje in kruh, pa izkoristi dezevni vikend za pakiranje kufrov, svojih ali njegovih.

Matr no, življenje je čisto prekratko. Pusti bedra, so kakršna so. Mož pa naj se sprijazni. Pa saj on tudi ni mister univerzum, ali pač? Če bo pa še najedal, ga brcni v rit. Očitno je drekač in stanje se mu bo samo še slabšalo, starejši ko bo.

A tvoj mož ma razmak med bedri ali mu zašpehana stegna stiskajo jajca do nerazpoznavnosti?

Tudi meni se debele bedrače gabijo. Na žalost pa vem, da se na da prav nič narediti, Lahko možu poveš, da naj te pač ne gleda, če mu kaj ni všeč

že celo jutro se mi mota po glavi en verz iz ene od slovenskih popevk. Počrtan in odebeljen stavek je krasna iztočnica, da ga zapišem: “Življenje je kot kurja lojta, kratek in posran”. Pa še res je. 🙂

Hi hi, a tole misliš? https://youtu.be/DXboucsepek

Jap, prava je.

zdaj če to ni provokacija, je tvoj mož popolni idiot, ti pa podrejena kokoš, ki nič ne razmišlja s svojo glavo. Ja če te enači s kosom mesa, ga pa pošlji v mesnico ocenjevat bedrca, meni bi samo enkrat dal direktivo o razmaku med bedri in bi postal bivši. Tvoj mož je mesar, ne pa partner.

Poglej kako ti je pismorosnonapisala…tok luskano, da se jo splaca poslusat

Se ne bi oženil z babo, ki nima diferenciala, ker nima prepihane frače in je nonstop sitna.


Jaz bi se ločila. Sicer obstaja liposukcija, samo je dražja.

New Report

Close