Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rada prebiram o slavnih

Rada prebiram o slavnih

Rada berem o bogatih ljudeh, kraljevskih družinah, pa slavnih, ki jih imam za precej pozitivne osebnosti, ne o wanna be osebah…. Še bolj pa samo gledam njihove slike in jih občudujem. Samo na spletu, ne kupujem časopisov. Upam, da nisem edina in da je to “normalen” pojav.

Tudi sam veliko prebiram o slavnih osebah, ubistvu imam kot nekak fetiš na njih. Na določene slavne ženske tudi masturbiram. Mogoče se sliši čudno ampak meni so slavne osebe dale veliko lepih trenutkov čeprav nisem nobeno niti na 5km videl.

Česar sam ne počnem ni vredno moje pozornosti

Ju knou d dril …

potem se pa preseli na aljasko in živi brez hrane in vsega. Ljudje smo narejeni, da črpamo informacije od drugih ljudi. Pa naj bo to žena, mama, oče, sin, stric, znana oseba, kolega…

Jaz tudi rada prebiram o slavnih. Sploh o slavnih slovencih.
Prebiram : Avenijo, Suzy, Lady, Zvezde, Cosmopolitan, Jano, govori.se, Story …
Sem na tekočem o:
– Janu Plestenjaku – je samski
– Tanji Žagar – je noseča (z Mikijem???)
– Damjan Murko – kandidira za predsednika
– Mirela Lapanovic – seli se v Ameriko
– Werner – malo me skrbi, a je vse ok z njim, ker že dolgo ni bil v novicah
– Saška Lendero in njene sanjske počitnice
– Špela Grošelj in njen nov fant + bujno oprsje
– Iris Mulej in življenje v Budvi
– Nina Osebar – ekskluzivni intervju – velika vrnitev
– Marko Potrč – ponosen – ker je njegova Lili postala viola

Blazno zanimivo, bolj kot tuji zvezdniki.

potem se pa preseli na aljasko in živi brez hrane in vsega. Ljudje smo narejeni, da črpamo informacije od drugih ljudi. Pa naj bo to žena, mama, oče, sin, stric, znana oseba, kolega…
[/quote]
Za plačilo položnic mi nihče od slavnih ne da eur. Pa sem kar tukaj v SVN na dobrem brez slavnih

Kaj pa o men,… se kaj piše v teh cajtngih, matr, al bom mogel pa kr sam začet pisat, če že novinarji nočejo.

Na spletni strani Bunte.de imaš napisane zanimive stvari o slavnih.
Jaz tudi rada prebiram novice o lepih, slavnih in bogatih.
To je trenutek odklopa, ko pozabim na vse in se prepustim sanjarjenju.
Uživam, ko pregledujem vse te razkošna posestva in vile, jahte, obleke, potovanja, počitnice ob najlepših obalah sveta, njihove partije, ki so res vrhunski in se zbirajo samo slavni in bogati.To je čisto eno življenje, kot ga živimo mi. O takšnem življenju nam je dovoljeno le sanjati in ga samo občudovati, od daleč. Je pa vredno živeti, če si lahko privoščiš vse kar si poželiš in se ne boriš za golo preživetje in gledaš vsak €.

Popravljam:
To je čisto eno DRUGO življenje, kot ga živimo mi.

New Report

Close