Starševski čvek

A se ženske samo še v kavbojke oblačite?

Default avatar
Stare in mlade nosijo samo se te raztrganine, pretrganine, poslikano in podobno. Pod luknjo pa tatu na bedrih. Kaj je to ena moda?
Default avatar
Ne nosim kavbojk. So mi grde. Sploh pa tiste ta poceni, ker je ravno pri kavbojkah precej videti, kako je s ceno.
Default avatar
Ja, nosim kavbojke, samo ne umazanih pa strganih. Toliko pa še imam, da kupim cele in čiste kavbojjke in da jih potem tudi redno perem in, ko so strgane ali zašijem ali pa neham nositi.
Default avatar
Kavbojk ne nosim že dolgo časa, sem jih prenosila dovolj, ko sem bila mlada. Čez celo poletje sem v krilu ali v obleki. Si jih pa nameravam kupiti, ampak niti pod razno ne razcefranih in strganih.
Moji odrasli otroci vsi nosijo kavbojke, ampak nobeden nima strganih.
Default avatar
Kavbojke nosim večinoma pozimi, pa še to ne strganih. Tudi tiste, ki so preveč očitno umetno "znucane", mi niso všeč.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar
Kavbojke nosim v prostem času, poleti v glavnem ne, ker so mi prevroče. In ne nosim strganih ampak navadne, cele. Imam pa 50+ let, vprašanje, kako bi se oblekla, če bi jih imela pol manj. Ampak ne verjamem, da bi v strganih cotah okoli hodila, pa če bi biče še tako moderne, ker to pač ni moj stil.
Default avatar
Če imaš postavo ta pravo zakaj pa ne?
Vse je odvisno od kombinacije in drže. Pa energija ženske, ki to obleče.
Ta prava lahko da nase kar hoče pa ne bo izpadla ceneno.