Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Čevlji in moda

Default avatar

Nimampojmakaj

Za jesen potrebujem nove čevlje, pa nimam pojma, kaj se zdaj nosi. Bi mi lahko kdo svetoval v zvezi z nakupom? Želela pa bi čevlje brez pete. Žal mi takšni čevlji sploh niso všeč, tako da si ne morem kupiti čevljev po svojem okusu, zato bi rada imela vsaj modne. Stara sem pa okrog 40, če to igra kakšno vlogo. Hvala vsem za pomoč, pa prosila bi brez nesramnosti.
Default avatar

Grdi čevlji že nekaj sezon

Good luck...že nekaj sezon opažam izredno grde modele čevljev..sploh ne ločiš moških od ženskih..pa neke mokasinke pa oxford stil pa...

Čevlji naj bi dopolnjevali tvoj stil oblačenja
Balerinke pašejo skoraj na vse - odvisno od tvoje postave
Pa zdaj so modne superge vseh barv, sama pa veš če je taka obutev primerna v tvoji službi

Drugače pa izberi čevlje, ki tebi ustrezajo in so ti lepi, da se ti dobro počutiš v njih.
Kaj je modno nima veze če je tebi všeč;)
Default avatar

ne oziram se na modo

Pri čevljih mi je moda zadnja stvar, priznam pa, da se tudi kdaj zgodi, da so mi modni čevlji všečni in udobni, pa jih kupim.
Pri nakupu mi je prvo vodilo udobnost, potem uporabnost, da pašejo k mojim oblačilom, na tretjem mestu je seveda cena, všečnost pa se nekako poklapa s temi tremi kriteriji.

Glede ravnih čevljev, meni balerinke niso všeč, vsaj te obične mi imajo vse pretanek podplat in mi sploh ne pašejo. Sem pa kupila balerinke s konkretnim podplatom in par mm pete, kar pa recimo niti ni več klasična balerinka, le podobne oblike je.
Default avatar

Nimampojmakaj

Moj stil so visoke petke :) Žal nizki čevlji niso po mojem okusu, zato si ne morem izbrati nekaj, kar mi je všeč, ker mi nič ni. Zato bi rada kakšen predlog, lahko tudi sliko. Balerinke tudi meni niso preveč všeč, bi rada bolj "kompakten" čevelj, ampak ne spet gojzarjev. Kaj se sploh zdaj nosi?
Default avatar

kaj nosijo ljudje

Nimampojmakaj je napisal/a:
Moj stil so visoke petke :) Žal nizki čevlji niso po mojem okusu, zato si ne morem izbrati nekaj, kar mi je všeč, ker mi nič ni. Zato bi rada kakšen predlog, lahko tudi sliko. Balerinke tudi meni niso preveč všeč, bi rada bolj "kompakten" čevelj, ampak ne spet gojzarjev. Kaj se sploh zdaj nosi?
moški nosijo udobne čevlje, ki jih podpirajo pri hoji in ne obremenjujejo hrbtenice. Po videzu se malenkostno razlikujejo med seboj.

podvrsta žensk pa nosi na nogah najbolj nemogoče stvaritve, ki jih poškodujejo hrbtenico, deformirajo stopala.............. pa še vedno ne vedo, kaj bi obule.