Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek T2 mobilna telefonija in net, kako se obnese?

T2 mobilna telefonija in net, kako se obnese?

T2 mobilna telefonija, kako se obnese? Ima kdo mogoče?
Pokritost naj bi bila slaba, zato imajo gostovanje na Mobitelu.
Ali meče kaj ven sredi pogovora?
Kaj pa prenos podatkov?
Je tudi tukaj gostovanje brezplačno?
Tisti, ki imate ali ste imeli T2, mi prosim povejte, kako je.


Na začetku so bile težave je bilo potrebno večkrat klicati, sedaj imamo tudi optiko in težav ni.

sam toliko, za 3 minute oziroma 5MB prenosa podatkov v tujini izven EU so mi zaračunali 160 eur. oderuhi, trikrat dražji so od vseh ostalih… ja, pošljejo sms, da je prenos presegel 40 eur. v trenutku, ko sem dobila sms, sem prekinila prenos. a so mi od časa pošiljanja smsa do izklopa uspeli zaračunati še 120 eur.

smradi

nova
Uredništvo priporoča

Kar jim teče po optiki, je ok, ostalo katastrofa.

Mobilna telefonija je zanič.

Spet ena tistih, ki ne zna prebrat pogojev pogodbe, potem so pa vse drugi krivi.

Za avtorico teme: T2 telefonija je sama po sebi čisto v redu, glede prenosa se ti pa verjetno bolj splača na HoT (Hofer Telefonica).

Spet ena tistih, ki ne zna prebrat pogojev pogodbe, potem so pa vse drugi krivi.

Za avtorico teme: T2 telefonija je sama po sebi čisto v redu, glede prenosa se ti pa verjetno bolj splača na HoT (Hofer Telefonica).
[/quote]

v pogodbi so tebi dali ceno?
ceno prenosa podatkov so nabili v višave, ker so jim za prenose v EU ukinili pribitke na gostovanje
trikrat dražji od ostalih ponudnikov so.

Telefonija je čisto OK – moja starša uporabljata to in sta dosegljiva normalno povsod, tudi v tujini. Ne uporabljata pa prenosa podatkov.

Internet / TV pa tudi na optiki dela zelo OK, pa tudi na DSL tehnologiji v Lj ni bilo problemov.

T-2 je trenutno eden izmed najbolj ugodnih na trgu in dela tako kot je treba, saj gostuje na Telekomovem (mobitelovem) omrežju. Če ne želiš prekljapljanja izbereš ročno to omrežje in si ves čas na Telekomovem. Tako, da ne prekinitev. Tudi če pustiš samodejno, se mi ni zgodilo, da bi med pogovorom prekinil.
Sedaj pride še nov paket brezčanen maxi:
3000 minut
3000 sms/mms
20GB data (2,127 GB v EU)

9,99 EUR z DDV, v T3/T4 pa 8,99 EUR
https://www.t-2.net/brezcasni-maxi

Storitve veljajo ne glede v katerem omrežju deluje telefon.
Torej 20 GB dobiš za 10 €. Če pa imaš še kak paket pa celo za manj.

Internet dela tekoče.
Ko mi je crknil TV vmesnik zaradi strele, so prišli že naslednji dan. Tudi helpdesk je odziven in pomaga. Pri Telekomu sem čakal za okvaro napake 10 dni!
Ima pa T2 tudi najboljši časovni zamik.

Še cenejši je pa paked midi
https://www.t-2.net/brezcasni-midi

Znotraj fiksnega in mobilnega T-2 omrežja: neomejeno
Klici v druga slovenska omrežja:1.000
SMS/MMS : 1.000
Podatkovni prenos: 1.000 MB
Podatkovni prenos v EU (max): 1.000 MB
Mesečna naročnina z DDV 6,99 €
Cena nadgradnje v paketu prvo leto* z DDV 4,79 €*

Torej 1TB v EU, pri maxi pa 2,1 TB. Pri brezčasnem M pa 3 TB.

Pa še to. Ni vezave, tako da lahko prekineš, če ti kaj ni všeč. Pa mislim, da ne bo treba, saj sem že nekaj let na njihovi mobilni telefoniji in dela brez problemov.

Mi smo pa zadovoljni, vse povezave (internet, telefonija, TV) delajo. Nobenih prekinitev!
Prej smo bili na telemach in je bila katastrofa. Da ne omenjam njihovo službo za pomoč. Najprej dolgo časa neodzivni, nato neprijazni. Pri T2 smo res zadovoljni.

Albines, lepo da jih tako pohvališ. Sem pa nekaj slišala, da podatkovni promet že pri Uncu mrkne in ni več njihovega neta. Gostovanje na Telekomu je pa drago.
Ve kdo kaj o tem? Je to res?

Ni res. Če si v telekomovem omrežju, ti ne zaračunajo nič, niti za podatkovni promet ne, niti za klice pa smsje ne. Ti pa zaračunajo vse to, če bi uporabljaja kakšno drugo omrežje.
Skratka v omrežju T2 in Telekom si lahk skoz.

Ni res. Če si v telekomovem omrežju, ti ne zaračunajo nič, niti za podatkovni promet ne, niti za klice pa smsje ne. Ti pa zaračunajo vse to, če bi uporabljaja kakšno drugo omrežje.
Skratka v omrežju T2 in Telekom si lahk skoz.
[/quote]
Hvala ti. To me je zanimalo. Očitno nisem imela dobrih informacij.
Kaj pa gostovanje na Hrvaškem ?

Ni res. Če si v telekomovem omrežju, ti ne zaračunajo nič, niti za podatkovni promet ne, niti za klice pa smsje ne. Ti pa zaračunajo vse to, če bi uporabljaja kakšno drugo omrežje.
Skratka v omrežju T2 in Telekom si lahk skoz.
[/quote]
Hvala ti. To me je zanimalo. Očitno nisem imela dobrih informacij.
Kaj pa gostovanje na Hrvaškem ?
[/quote]

Odvisn kakšn paket si boš zbrala. Če imaš npr brezčasni M, imaš klice in smsje v vseh Hr omrežjih kamorkol v EU kličeš neomejeno, podatkovni prenos pa mal manj kot 3 GB, mislm da je 2,8 GB.
Pri brezčasnem L ti je isto, sam podatkovni prenos imaš neki več, mislm da mal manj kot 4 GB.

Ti si očitno na njihovi plačilni listi, sicer ne bi lagal. Jaz sem tv vmesnik čakala več kot teden dni, na klicnem centru so obljubljali, kam dalje pa nismo prišli.

VDSL (preden smo dobili optiko), je pa druga zgodba, kličeš zaradi težav, pa te prepričujejo, da “njim kaže, da bi moralo delati”. Pejt se sra*….

Pri njih ostajam samo zaradi optike, pa še to me vsakih nekaj mesecev zaradi neodzivnosti spravijo na obrate.


Hvala ti. To me je zanimalo. Očitno nisem imela dobrih informacij.
Kaj pa gostovanje na Hrvaškem ?
[/quote]

Odvisn kakšn paket si boš zbrala. Če imaš npr brezčasni M, imaš klice in smsje v vseh Hr omrežjih kamorkol v EU kličeš neomejeno, podatkovni prenos pa mal manj kot 3 GB, mislm da je 2,8 GB.
Pri brezčasnem L ti je isto, sam podatkovni prenos imaš neki več, mislm da mal manj kot 4 GB.
[/quote]

Hotla sm rečt klice in smsje brezplačno, če kličeš v katerokol državo EU. Če kličeš pa iz Slo v države EU, ti pa zaračunajo kot do zdaj.

Ti si očitno na njihovi plačilni listi, sicer ne bi lagal. Jaz sem tv vmesnik čakala več kot teden dni, na klicnem centru so obljubljali, kam dalje pa nismo prišli.

VDSL (preden smo dobili optiko), je pa druga zgodba, kličeš zaradi težav, pa te prepričujejo, da “njim kaže, da bi moralo delati”. Pejt se sra*….

Pri njih ostajam samo zaradi optike, pa še to me vsakih nekaj mesecev zaradi neodzivnosti spravijo na obrate.
[/quote]

Hehe, kolk pi.zdijo šele, če rabiš pomoč na Telekomu ali Telemachu 😉 1x sm celo sama doživela, ko sm za frendico klicala na Telekom, 1h čakala, nakar mi ni mogel pomagat in rekel, da pokličem še 1x, ko sm mu povedala svoje, me je sam prevezal in smo zrihtal.


Vprašala si, če kdo uporablja T-2 mobilno in jaz sem ti dogovoril. Tudi napisal sem, da je vse brezplačno, ne glede v katerem omrežju uporabljaš, T-2 ali mobitel. Tudi svetoval sem ti, da izbereš ročno na Mobitel in ti ne bo nič preklapljalo. Ni tudi nobenega drobnega tiska, nobenih skritih stroškov. Trenutno so najboljša opcija za tako malo denarja. Recimo podobne cene ima tudi Hoferjev Hot, vendar je predplačniški. Kar za ene niti ni tak minus. Je pa enako odlična ponudba.
Če pa še kaj ne veš, pa pokliči na T-2, ne pa da verjameš vsakemu. Tisti itak uporabljajo samo Telekom ali A1, ostalo jim je pa zanič. Plačujejo pa 2x več. Imaš pa na T-2 tudi možnost nakupa aparatov, vendar je verjetno manjša izbira kot na pri večjih operaterjih. Jih je pa vseeno kar nekaj.
Imam s T-2 dolgoletne izkušnje in niso slabe. Drugače bi šel že kam drugam. Kot sem a rekel. Lahko probaš brez veave in po 1 mesecu greš drugam, ali pa se po tem vežeš in imaš še nižje cene.

Zanimalo me je, kako je s ceno prenosa podatkov, ki jih imam vključene v mobilni paket. Ker naj bi bil slab signal njihovega omrežja in gostujejo v Telekomovem. Je 10 G (npr) še vedno v ceni, čeravno so vsi iz omrežja Telekoma?
Za klice in sms-e vem.
Za internet vem, da deluje izvrstno. Ga ima prijateljica in nima v 5 letih nič izpadov. Samo je na njihovi optiki.
Kaj pa če si na Telekomovem omrežju? Potem morajo tudi oni čakati na telekomove tehnike, da popravijo?

Ja, 10GB imaš brezplačno tud, če si nonstop priklopljena v Telekomovo omrežje.

Ja, 10GB imaš brezplačno tud, če si nonstop priklopljena v Telekomovo omrežje.
[/quote]
Odlično.
Pri nas je signal T2 zelo slab. Oziroma, bolje rečeno-ni ga.

Ja, 10GB imaš brezplačno tud, če si nonstop priklopljena v Telekomovo omrežje.
[/quote]
Odlično.
Pri nas je signal T2 zelo slab. Oziroma, bolje rečeno-ni ga.
[/quote]

Bp si lahk skoz priklopljena na Telekom. Men se tud dostkrat zgodi da sm po ne vem kolk dni priklopljena na Telekom in zarad tega mi še nikol niso nič dodatno zaračunal.
Kot si napisala, tud men že kmal na AC iz Lj proti morju zgine signal, pa zato zdej kr sama že predn štartamo, priklopm na Telekom in vse lepo dela.

New Report

Close