Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek povečanje ustnic levo in desno kot učinek facelifta

povečanje ustnic levo in desno kot učinek facelifta

Pozdrav
nekaj me res resno zanima.
Imam namreč preozke ustnice po dolžini, se pravi levo in desno prekratke in tukaj gotovo ne pride v poštev botox ali kaj podobnega, ker je to samo za povećanje ustnic ne pa tudi, da gredo v dolžino oz širino a kako se temu reče.
Zanima me ali se ustnice lahko tudi podaljšajo, da se naredi facelift pri ustnicah levo in desno in jih to nategne proti ličnicam, čisto malo mogoče za pol cm na vsako stran.
s tem mislim dve majhni zarezi in nateg in postaviti v položaj kot facelift, recimo 5 mm v vsako stran.
o me resno zanima, ker hočem imet večje ustnice ker jih imam res preozke in sploh ne izgleda lepo.
zato me zanima resno in resni odgovori kako je s tem.

je pa pri tem gotovo tudi slaba plat kako narediti zarezico na vsako stran in kožo nazaj zašiti, da izgleda čim manj vidno, kar se pa lahko nekaj časa popravlja to mini brazgotinco z makeup čeprav ni velika ampak za to gotovo mora biti na vsaki strani ena taka ki gotovo ni moteča ker je na vidnih mestih taka zadeva narejena nevidno ali minimalno vidna nekaj mesecev odvisno pa tudi od negovanja, kar se tiče brazgotince
hvala lepa.

Prvo kot prvo si razjasni pojme – botox ni za povečanje ustnic. Za to se uporablja polnila.

ja dobro, polnila, ampak tukaj se gre vprašanje za nekaj drugega, pač ovečanje fizično ustnic po dolžini kot učinek facelifta ki kožo nategnejo.
no na tak način pa nategnejo tudi lahko kožo okoli ustnic levo in desno.

New Report

Close