Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Burgerji so in – kaj pa vi, vam je všeč takšna hrana?

Burgerji so in – kaj pa vi, vam je všeč takšna hrana?

Burgerji so že nekaj časa in, vse sorte dajejo notri, da bi bili za kupce bolj zanimivi.

Kaj pa vi, ste ljubitelj burgerjev ali ne, kakšni so vam všeč?

Jaz ne, ta vrsta hrane mi ne ‘potegne’.

Nikoli jih nisem marala – sploh ko je bil burger pleskavica + lepinja + ajvar + solata. V tej obliki pa mi zelo teknejo. Majhne bombetke, omake, polne okuse, karamelizirana čebula, voljno meso, dober pir zraven. Njam.

Kakšni burgerji neki, tisto je bilo 20 let nazaj, zdaj je IN kebab in prav je tako.

Hehe, ne, ne, burgerji so nazaj, kebab je Šiptarska hrana 😛

Mi burgerje delamo sami doma, sin je navdušenec in si izmišljuje sam razne omake, dodatke in podobno, zdaj že štručke sam peče.

Hehe, ne, ne, burgerji so nazaj, kebab je Šiptarska hrana 😛

Mi burgerje delamo sami doma, sin je navdušenec in si izmišljuje sam razne omake, dodatke in podobno, zdaj že štručke sam peče.
[/quote]
Aja, vintage. Pardon.

Šiptarska ne ravno, to bi bil prej burek. Turška pa.

Burger sicer pojem, nisem pa posebna ljubiteljica te hrane.

Hehe, ne, ne, burgerji so nazaj, kebab je Šiptarska hrana 😛

Mi burgerje delamo sami doma, sin je navdušenec in si izmišljuje sam razne omake, dodatke in podobno, zdaj že štručke sam peče.
[/quote]
Aja, vintage. Pardon.

Šiptarska ne ravno, to bi bil prej burek. Turška pa.
[/quote]

Burek je tudi turški, ampak pri nas oboje prodajajo Šiptarji, njihove ekonomije pa jaz ne podpiram.


Aja, vintage. Pardon.

Šiptarska ne ravno, to bi bil prej burek. Turška pa.
[/quote]

Burek je tudi turški, ampak pri nas oboje prodajajo Šiptarji, njihove ekonomije pa jaz ne podpiram.
[/quote]
A tako, jaz pa ga vedno kupujem pri Turkih. 😛

Burek je tudi turški, ampak pri nas oboje prodajajo Šiptarji, njihove ekonomije pa jaz ne podpiram.
[/quote]
A tako, jaz pa ga vedno kupujem pri Turkih. 😛
[/quote]
Kebab mislim.

Hors burger😍😍😍

New Report

Close