Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Viroza?

Viroza?

Pozdravljeni. Ze tri dni nazaj sem obcutila obcasno bolecino v misicah kot pri vrocini, merila si nisem in na desni strani vratu,kjer so bezgavke me.je malo bolelo. Vceraj pa me je zacelo zelo boleti celotno grlo, bezgavke na obeh straneh, vrocina 38,8, bolecina tudi za ocmi ob premikanju, nisem pa obcutljiva na svetlobo, mislim na svetlo podlago lahko komot gledam. Skrbi me meningitis, ceprav se ne spomnim, da bi imela klopa, skrbi me, da sem ga spregledala. Danes zjutraj je bila vrocina 37,5, grlo me.zdaj bolj na eni Strani boli, za ocmi ob premikanju se vedno malo. Vrat premikam normalno. Kaj menite? Je lahko to le navadna viroza tudi?

Prej bi sicer pomislil na angino, pregled pri zdravniku pa vam zna koristiti. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvla za odgovor. Aja, ta bolečina za očmi je značilna tudi pri angini? No, zdaj k dežurnemu verjetno ne rabim, v pon pa lahko grem, ne?

nova
Uredništvo priporoča

Za to bolečino bi težko rekel, da je tipična za angino, razen pač v smislu, ko “vse boli”.

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Zelo me skrbi kme …

Pozdravljeni. V ponedeljek sem ze bila vredu kaj se tice grlobola, vrocine in bezgavk,le se obcasno mal bolecine za ocmi. Zdaj pa spet bolecina za ocmi in vceraj in.danes rahel glavobol ob premikanju glave. Kaj bi to bilo lahko se.od.te.viroze oz angine?

Težave so zelo nespecifične in se lahko pojavijo ob različnih okužbah, vnetju sinusov..,
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala za odgovor. Torej tudi od navadne viroze je to lahko, ni nujno, da je kaj hujsega? Kaj pa od novih ocal, tu in tam jih imam samo gor …

Glavobol, vročina in bezgavke zagotovo niso od novih očal. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close