Starševski čvek

Brigitte je bila stara 39 let, ko je spolno zlorabljala 15-letnega Emmanuela

Default avatar

Nevenič

Šlo je za dobrorabljanje, ne zlorabljanje.
Default avatar

toh23

Ona dava zadovoljna, jaz zadovoljen.
Default avatar

Popay

Če je imel vsa leta kakšno normalno ljubico, ajde. Da je pa vsa leta zvest tej ženski pa adijo pamet, ženska zgleda kot okostnjak, tip more imet nek kompleks, ne deluje mi normalen zarad te zveze. Vseeno pa bolj normalno deluje kot Trump, ki pa je kao taprav možakar. Ma, dons itak vse na glavo obrnjeno.
Default avatar

Nevenič

Trump je začel s premlado, Francoski s prestaro? Je to prava pot v politiko, da imaš ob strani partnerja ustrezne starosti?
Default avatar

NYCI

Slika
Merklova Angelca je letnik 1954, Makaronova Brigita pa je letnik 1953.
Default avatar

Nevenič

Od toliko starejše pa že lahko pričakuješ, da bo resno pristopila k seksu.
Default avatar

Danes žleht

To, kar t.i. strokovnjak piše za Macrona, velja za vse politike, še najbolj pa sem v opisu našla slovensko politično elito. Pa seveda amerškega g. T in ruskega g. P, ki delujeta, kot da bi trpela zlorabo celotnega učiteljskega zbora.

Po mojem skromnem mnenju, je Macron končno en res čeden moški na politični sceni.
Default avatar

DKR

Danes žleht je napisal/a:
Raje napiši Danes kura, ne Danes žleht. To, da je čeden je nedvomno tisto, kar najbolj šteje pri politikih, mar ne?! Kura.
Default avatar

Danes žleht

DKR je napisal/a:
Eni imate dve leve, vseeno na katero vstanete.
Default avatar

tarči

Nevenič je napisal/a:
Nekrofil in pedofilka v penziji.:-))
Default avatar

to je spolna zloraba

Nevenič je napisal/a:

Če 39 let stara ženska seksa s 15-letnim mulcem, temu ne moreš reči partnerstvo, ampak je to spolna zloraba osebe, mlajše od 15 let, kar je v večini evropskih držav kaznivo dejanje.
Default avatar

Julij Cezar

to je spolna zloraba je napisal/a:
Sta se vedno skupaj ; se pravi da ni bilo.nikakrsne zlorabe;te omejitve z leti so tudi umetno in splosno postavljene; vecina bab tu gor se pri 20 niste bile psiholosko zrele;macron je pac bil ampak je to seveds tezko sorejeti;
Default avatar

Julij Cezar

makronovi je napisal/a:
Moje mnenje je da me je bolj szrah takih strokovnjakov ki.podajajo mnenje kot pa enrga 15 letnika ki je porival 39 letnico;kar poglehte primere iz nasih logov; strokovnjak cloveka ki je ubil mamo poslje s svojim mnrnjem na zdravljenje pompetih letih ga izpustijo in cez par dni odrezr ocetu glavo; potem zenska iz gorice; strokovnjak jo brani cez par dni umori dva otroka; potem zadnji primer s krasa ko je stari mami odrezal.glavo in je dobil 5 let psihiatricnega zdravljenja po.petih letih bo psiho spet na svobodi; tale neumni psihiatrr ocitno ne ve da vecins nastnikov sabjari o seksu z starejsimi ; v tistem obdobju zs babe velja enako mlajsa dekleta se zapletajo s starejsimi tipi potem ste vsi pyihoti in nevarni
Default avatar

poalrni sij nepr

Danes žleht je napisal/a:
Ješeš na, samo da je tebi luštkan, potem se bo že dobro odrezal.:-) Meni je pa recimo Trump fejst nagravžen videt, ampak kar nekaj njegovih nazorov mi je pa všeč :-), čeprav je tudi on pokvarjen kot kura, ki jo zakopljejko cigani in potem jedo. :-)
Default avatar

Julij Cezar

poalrni sij nepr je napisal/a:
Seveda da so ti vsec njegovi nazori;sta si blzu ; oba stara plesasta in vsakemu je bivsa pobegnila; tudi ljubezen do kuretine si delita; pokvarjene
Default avatar

Nevenič

to je spolna zloraba je napisal/a:
Če 39 let stara ženska seksa s 15-letnim mulcem, potem to nikakor ni, niti ne more biti, spolna zloraba osebe mlajše od 15 let :)
Default avatar

Danes žleht

poalrni sij nepr je napisal/a:
Oj polarc živjo tudi tebi :)
Kaj pa če bi tudi ti kandidiral? V družbi Francoza in Američana samo še ti manjkaš. Ti povem zaprmej, lahko da ti bosta oba z roke jedla :)
Default avatar

lort

toh23 je napisal/a:
Pri zlorabah ne gre nikoli za "zadovoljstvo" žrtve...
Če bi bila zadeva obratna - on 39 in ona 15 - bi Markon dolga leta presedel na hladnem.
Zakaj se torej ne ukrepa zoper njo?
Zakaj ni množičnega zgražanja?
Kje so vedno "šokirane in zgrožene" "feministke"?
Default avatar

Tako to je

Dvomim, da se je kdaj počutil spolno zlorabljen. Očitno je obema zelo pasalo, ker še vedno nadaljujeta...