Starševski čvek

rada bi pomagala

Default avatar
vem, da vas je veliko na tem forumu. Rada bi pomagala tej družini, trenutno denarno sicer ne morem, lahko pa bi z oblačili, šolskimi potrebščinami... Ali ima kdo izkušnje, kako bi prišla v stik z družino? oz. če kdo pozna in ve koliko sta stara fanta.
Hvala vam za pomoč.
http://www.zurnal24.si/zdravje/otrok/v- ... zka-295873
Default avatar
Bones je napisal/a:
Pod krili ZPM so, tja neseš in poveš, da bi rada, da oni dobijo. Sama za te štose nisem, ker se v to skupino ljudi tišči tudi tiste, ki jim nisem pripravljena pomagati, pa jim prilepijo taka lepa slovenska imena kot so Katja, Mojca... Že zato, ker tako ali tako od države dobivajo več kot dobi slovenski revež. Presežke potalam tistim, ki jih poznam in vem, da sami težko ali težje kupijo kot mi sami, pa takšnim, ki zaradi fizičnih preprek, bolezen, invalidnost ipd. nimajo možnosti zaslužiti za dostojno življenje, od države pa so ti prihodki kilavi. Dam poimensko in namensko. Po afrah v raznih invalidskih društvih tudi društvom več ne nakazujem, ker ne delam zato, da se bodo nekateri pokvarjeni posamezniki okoriščali na moj račun, ker pokvarjene ljudi najdeš tudi med invalidi!