Starševski čvek

Pa ima ženska, ki se ne liči, barva sploh kaj šans pri moških?

Default avatar

sprašujem se

Ob branju teme o neumnosti žensk, ki se ličijo, hodijo v petkah, vse zaradi tipov. Se sprašujem, če pa sploh ima ženska, ki se ne liči, ki si ne barva las, čeprav ima že sive, ki nikoli ne nosi visokih petk... sploh kaj šans pri moških?
Kolikor jaz vidim, da ženska, ki se nikoli ne liči, nikoli ne barva, nikoli ne nosi petk, da sploh nima šans pri moških. Res, da je tako početje trapasto, škodljivo zdravju, ampak, če tega ne počne, ostane večno samska?
Default avatar

Barca

sprašujem se je napisal/a:
Poznam tudi take, ki se ne barvajo, ne ličijo, ne nosijo visokih petk ... pa niso samske.
Default avatar

neporisano platno

Kaj naj ti rečem?
Zato se pa deklice preventivno začnejo ličiti že pri 10 letih, .... da ne ostanejo samske.
Default avatar

to pa

Barca je napisal/a:
... enostavno ne verjamem! A je to res možno? ;)
Default avatar

Ulala88

Poznam eno, ki se nič kaj dosti ne rihta pa ni samska....ker ima €€€€€. Brez tega je verjetno nebi noben hotel, ker ima še karakter čist v q.
Default avatar

sprašujem se

V msilih imam take, ki nimajo dolgih nohtov in ki se res nikoli ne ličijo in ne barvajo.
V bistvu takih žensk skoraj ne poznam. Pa še tisto, ki jo poznam, je samska.
Default avatar

spet ti in tvoja samskost

Največja ovira za parčkanje je težak karakter. Sprijazni se, da ni krivo ne to, da se ne ličiš, ne tvoje športanje, ne asocialnost, napačne zvezdne konstelacije, ampak si zatežena, omejena in ne pretirano inteligentna, zato se noče noben ubadat s tabo.
Default avatar

Barca

to pa je napisal/a:
Je, pa tudi denarja nimajo nadpovprečno ...

Marsikateri moški še vedno gleda bolj vsebino kot pa ovitek :)
Default avatar

sevedaiima

Kdo je pa tebe tako prestrašil? Jaz sem sicer ličim in sem se ličila od najstniških let in res je, sem imela fanta, fante in sem poročena, imam družino. Ampak veš kaj, večina mojih sošolk se ni nikoli ličila, ravno tako se več kot polovica sodelavk, prijateljic ne liči, niti ne ureja kaj dosti, pa so bile vse v zvezah, so v zvezah oziroma so danes vse poročene z družino.
Default avatar

sprašujem se

sevedaiima je napisal/a:
Kolegice, sodelavke, mi to v glavo tumbajo, da se moram malo našminkat, pobarvat, da zato ne najdem partnerja.
Se pa vse šminkajo, sicer malo, ampak se. Tudi sošolke v SŠ so se že takrat večinoma ličile, zdaj, ko so pa odrasle, se pa vse.
Default avatar

Ena južna

sprašujem se je napisal/a:
Ima šanse.
Se ne ličim (uporabljam sam maskaro), ne barvam, ne nosim visokih petk (do zdaj imela obute mogoče 2x), pa s tipi nikol nism imela težav. Še celo dostkrat sm bila oblečena v trenirki, pa sm vseen imela ponudbe ;)
Default avatar

carlos-m

Barca je napisal/a:
Eno tako sm tud poročil:))
Default avatar

Tak tak

Neurejena ženska pri urejenih moških nima kaj veliko šans. Zgodba je drugačna pri neurejenih moških, a je vprašanje če ti njej ustrezajo.
Default avatar

Barca

Tak tak je napisal/a:
Tudi nenaličena in nepobarvana ženska je lahko vseeno urejena ... sicer drugače, a vseeno je lahko urejena in jo je veliko lepše pogledati kot pa tako, ki pretirava z ličili in silikoni.

Aja, pa nisem med tistimi, ki se ne ličijo..
Default avatar

Pisker na glavi

Ena južna je napisal/a:
Ti si seveda izjema, lol.
Default avatar

sprašujem se

Tak tak je napisal/a:
Če te prav zastopim, je zate ženska neurejena, če ni naličena, če nima dolgih nohtov, ne nima barvanih last, če nima visokih petk...?
Kak je pa potem urejen moški? A se potem liči in barva lase pa kake čevlje potem nosi? Zdaj me resnično zanima tvoja teorija urejenega moškega. Glede na tvojo teorijo urejene ženske.
Default avatar

Grda resnica nep

Jaz se sicer barvam ampak v svojo barvo (barva mojih las) rada imam urejeno frizuro in hodim večkrat k frizerki,ker ne prenesem neurejenih las.
Licim se zelo malo maskara, barvica za oči in labelo, redko lipglos. Ne Licim se pa vsak dan ampak lase pa imam skoz urejene. Petke ne nosim ker moje noge niso več za te hece, pa tudi prej sem to bolj poredko. Ne nosim ne minic ne strganih odbitih kavbojk ki pasejo mladini (pravzaprav kavbojk sploh ne nosim, čeprav imam rada hlače in jih imam kar nekaj v omari) . Modo in ličenje pač prilagodis svojim letom.
Rada pa imam nakit in dodatke (šali, klobuki poleti itd..) . Kak lep izbran kos vedno prav pride.
To da mora bit ženska kot novoletna jelka ali klovn je neumnost.
Že to da si urediš lase, ne rabiš se sploh licit če ti ni in primerno oblečeš je plus.
Default avatar

glej ga vraga

Nikoli se nisem ličila.
Nikoli nisem nosila visokih petk.
Lase barvam šele zadnjih 5 let (ker imam preveč sivih).
Stara sem 50 let, imela sem dva fanta, s tretjim poročena že ohoho let.

Presneto, le kaj bi moške (razen čevljev in šmink) sploh lahko še zanimalo na ženskah?
Default avatar

gfopđs

Kaj pa ima moški od ličenja? Kaj naj s tem? Kako to pripomore k zvezi? Kako jo obogati? S človekom smo zaradi energije, ki nam jo daje, ne zaradi pleskanja.
Default avatar

Brina5

Glih kokr hoce...verjemi