Starševski čvek

S penisom sem se dotaknil hotelske WC školjke

Default avatar
Dober dan! Star sem 18let. Danes sem se po nesreči z glavo penisa dotaknil javne WC školjke in me skrbi ali sem lahko staknil HIV ali pa kakšen hepatitis ali katero koli drugo okužbo in ali bi bilo pametno iti na kakšen pregled? Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor!
Default avatar
Lala land je napisal/a:
To je čisto nemogoče! Samo prej si prijel za kljuko, ki je izjemno čista, nato pa si prijel svojega oneta. Tudi to ni možno da dobiš HIV in hepatitis !
Default avatar
bolezni so ozdravljive ... neumnost pa ne ☺
Je pa 100%, da si zanosil ☺
Default avatar
Zakaj pa misliš, da se HIV prenaša samo preko penisa? Ker je spolna bolezen? Preberi si kaj na to temo.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Lala land je napisal/a:
V roku14 dni...
Default avatar
Hiva ne moreš staknit na dotik, ker virus ne zdrži dolgo na prostem. Hepatitis sicer potencialno lahko, ampak ne z dotikom. Bi moral penis res že namakat v umazanijo, da bi se kaj prijelo, pa še takrat samo, če je kaj okuženega in svežega na wcju. Včasih je edino možno fasat kako vnetje glavice in tam okoli, če si bolj občutljiv, pa še to se potem umije in je v redu. Isto si lahko vnetje povzročiš, če cel dan šlataš z rokami čuda stvari (kljuke, drogove na avtobusih, telefone, denar, stole itd.), potem pa greš na wc in direkt šlataš še penis s takimi rokami. Ni dosti razlike, kot če se dotakneš deske na wcju.
Default avatar
Hvala za odgovor in to brez norčevanja 😉
Default avatar
Lala land je napisal/a:
Preventivno in kurativno za bakterije in glivice uporabi sodo bikarbono, zmešaj z malo kokosovega masla in namaži.
Če bo koža pekla, pomeni, da je vneto, drugače ne. Deluje trenutno in učinkovito. Tudi ob bakt. infektih.
Tako, da se pomiriš.

Za viruse pa se uporabi boraks, na enak način, čezkožno, najbolje kar v kombinaciji.
Default avatar
Odpadel ti bo je napisal/a:
Prej v roku 9 dni.