Najdi forum

Ko me osvajajo punce – in v podobnih situacijah-, mi gre na smejanje in potem ne morem narest nič se samo nasmiham kot hijena in mi je zelooo nerodno in poskušam to skriti – glavo dam dol oz se obrnem stran.

Je pa smešno drugim ko to vidijo… 😀

Star sm 24 in nisem še imel punce. Zato si jo zdaj iščem preko medmrežja ker enostavno ne morem niti pozdraviti punce, sploh če mi je ona tudi všeč.

Cenim vaš čas ki ga porabite za odgovore, hvala vam!

Pozdravljeni.

Hvala za vaš prispevek.

Deloma vam lahko pomagajo dihalne tehnike. Osnova je globok vdih in izdih skozi nos na način da v največji meri sodeluje gibanje trebuha. Na takšen način boste dobili večji nadzor nad dogajanjem v telesu. Pomagajo vam lahko tudi vaje čuječnosti. Najbolj osnovna je, da greste s svojo pozornostjo in dihanjem skozi različne dele telesa. Začnite pri nogah in greste navzgor proti glavi. Se pravi, pozorni ste na svoja stopala, naredite 2-3 počasne vdihe vdihe in izdihe. V tem času opazujete senzacije v stopalih (temperatura, občutenje – več, manj, napetosti, sproščenost …). Po 2-3 vdihih in izdihih greste naprej na naslednji del telesa.

Pri samozavesti vam lahko pomaga tudi šport – predvsem takšen, kjer so potrebne kardio sposobnosti. Priporočam tudi jogo, kjer se boste naučili dihati in začeli obvladovati svoje telo (torej tudi neželene impulze).

Sramežljivost vezana na nasprotni spol se napaja v negativnih vzorcih iz zgodnjega otroštva. Praviloma gre za obdobje 4-6 let, ko se začne pri otroku razvijati identiteta spola in seksualna identiteta. Bilo bi zelo dobro, da bi si poiskali podporo psihoterapevt(a)-ke. Priporočam telesno psihoterapijo Core Energetics, ki ‘dela’ z vsemi vidiki človeka (umski, telesni, energetski, duhovni), seveda pa so zelo dobre tudi ostale psihoterapevtske metode.

Želim vam vse dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Ko bi vedel kako bi jaz hitro zamenjal s teboj. Da bi le še jaz bil 26 letnik, ki še ni imel punce. Zamenjaš?

nova
Uredništvo priporoča

mogoče pa še nisi spoznal punce, ka bi nate nardila nek večji vtis. sklepam po seb, namreč jst nikol nism bla posebi pogumna, ampak ko je kater naredil name večji vtis, sem šla “preko sebe”.

FoxholeNorman, imaš zasebno sporočilo. 😉


punce so uau, v meni je problem

trenutna situacija je taka da jo komaj pogledam, če pa ze mi gre pa na smeh in poskušam to skrit. njej sm povsm vrjetno ušeč in ona to oboje vidi in ve. in drugi…

zdaj res sam hočem pristopit do nje, me sploh ne briga če mi reče Ne. sam hočem čim prej to čez…vedt odgovor.

se bom bolj potrudu.

pred tem podobno, sem se zaljubil in ko je bila okrog mene, nasmeh zagotovljen

eh,…

okej, pol pa sploh ne skušaj skrit nasmeha. nasmej se ji/jim. 🙂
men bi blo zelo všeč, če bi se mi zasmejal nekdo, ki mi je všeč.

sem poskušal še. ko sem prišel mal bližje sm se začel spet smejat. njen odziv je bil… buren. mogoče je to konc. (spet)
usi se mi smejijo zdaj. Gej, retard, prpa do smrti, … glede na to da huje itak ne more bit, bom poskušal še.

ma sej probi takrat, ko ni drugih zraven, folk namreč zna bit kretenski in nezrel (tud ne glede na leta). punca, ki si ji všeč in je kokr tok zrela, pa se ti zagotovo ne bo smejala in obnašala blesavo, ampak ja, mogoče bo trajal al pa tud ne, da boš spoznal punco, s katero se bosta (res) ujela. ampak tko je. ne pride vse vedno takoj pa tud ko se sami še iščemo in potem včasih mal traja.

New Report

Close