Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali mislite, da bo Damjan Murko zbral dovolj podpisov za kandidaturo?

Ali mislite, da bo Damjan Murko zbral dovolj podpisov za kandidaturo?

Seveda, mislim da ima veliko možnost jih zbrati, ker eni mu bodo dali glas samo zato, da se znebijo teh starih političnih fac. Ja zmagal bo pa ziher Pahor, čeprav mu se zna zgodit da bo kamniški župan kar dobro štrene premešal. Kakšno je pa vaše mišljenje?

Je ogromno kretenov, da ga volijo.

Ne verjamem da bo zmagal na volitvah. Prvič niti ni tok znan kot si mislimo, drugič pa ljudje vseeno vedo da bi iz sebe norca delali če bi njega izvolili. Pahor ni popoln, je pa najboljša opcija kar jih imamo in glede na to da je na vrhu priljubljenosti mislim da bo daleč pred nasprotniki

Če bom Murko zbral dovolj glasov za kandidaturo, potem je treba priti do vseh teh podpisnikov, in jih vse v eni noči z motiko po glavi, pa v ta prvo fojbo/vrtačo.

Ker bog ne da, da bi se še naprej plodili. Če pa otroke že imajo pa takoj na re-edukacijo na Blejski Otok (Goli Otok v2.0).

Ravno zaradi takih, kot si ti, ki ponujajo Murkote & Co, bo letos Pahor dobil moj glas. Od vseh, ki se napovedujejo za kandidate, je še najbolj normalen kljub svojim muham.

Pahor je utečen in naj bo na tem stolčku še naprej – je neškodljiv, čeprav ima svoje drugopubertetniške muhe. Apmak saj predsedniška funkcija ni tako hudo zahtevna v tejnaši državi, da bi rabili take,kot so letošnji ostali kandidati.

Murkota & Co bodo volili taki, kot so volili Trumpa – kmetje s pivom v rokah, iz domačega naslonjača – taki, ki želijo met tv šov, da se lahko režijo ob piru.

Jaz ga bom volil, itak da se spremeni sistem. Mladi gor, ta stare podgane DOL.

kolk promilov imaš ti sedajle v sebi?

Pa saj je že Štern imel to foro. Samopromocija pač. Če bodo ovce nasedle, potem si ga nedvomno zaslužijo.
Zakaj se pravzaprav v Sloveniji ne začnemo intenzivno ukvarjati z ovčjerejo? Po moje bi lahko postali vodilni v svetu.

Tudi tistim, ki volijo Barbiko, ne moremo reči drugače.

Glas je za Murkota.

Vsi desničarji moramo volit Pahorja. Tako želi Ljubljeni vodja, ker se s Pahorjem izredno dobro razumeta.

Jz sem za murkota
Mladi gor stari dol.
Murkota glejte kot celoto ne kak je na koledarju.
Fant je pameten in razmislja tako kot mlad narod…verjemtemiga poznam

Bo na tretjem mestu, če pride v igro.

Murko ne bo dobil dovolj glasov, sel bo rakom zvizgat luzerček mali

Presenečeni bi bili, kako je on inteligenten. Bila sem najlepša nevesta.

Ne omenjat kmetov in Mur . . . . v enem stavku. Sem užaljen!
Hvala

Pretirane razlike med Pahorjem in Murkotom ni. Oba sta klovna in naredita več bedarij za lajke, kot pa da bi kaj pametnega povedala. Tako da bo moj glas šel kamniškemu županu, ki je končal s komedijo in se osredotočil na to, kar ljudje potrebujejo.

Posredovano na Policijo
[email protected]

Murkoooota, za predsednika. Letos sem stara 18, in lahk volim. Yupiiiiiiiiii..

Glas za Murkota je predvsem sporočilo Pahorju.
Nekateri gor omenjajo, da je Pahor že “utečen” in ni naredil nič narobe. Seveda, on je že ugotovil, da kdor nič ne naredi (in nič ne reče) je marsikomu všeč. No, nekateri pač mislimo da takega predsednika (tiho ,ko bi sem moral oglasiti) ne potrebujemo, In kaj bi bila večja osramotitev, kot izvolitev Murkota !? Jaz si je pač ne morem zamisliti. In “nič delati, nič reči” bi zagotovo tudi Murko znal. Morda bi kdaj celo kaj rekel. Zgubiti torej ni kaj, lahko le pridobimo!

Posredovano na Policijo
[email protected]
[/quote]

Carsko. Citiral sem sicer Dobrega Vojaka Švejka (kako je treba hoditi za plugom in voluharje po glavi), ampak pustimo to ob strani 😀

Lep pozdrav generalni upravi kriminalistične policije.

Ne vem se koga bom volila pahorja pa ziher ne.

Pa nas je 10, Murkoooota.

Pahor ne rabi več šole javnega nastopanja in učenja protokolnega obnašanja, Murko pa zagotovo in to precej šasa…. Ker tisto njegovo spakovanje, pačenje, hihitanje v javnosti ni za nikamor. Ko da si na paradi nevemčesa. Me pa zanima, kdo stoji za njim.

Ker taki imajo politične stranke za sebo, so njihove “puppets”.

Enako je bilo pred leti, ko so forsirali naprimer Faniko Eršte, brezdomko. Škoda, ni bilo lepo tisto. Je pa reva že pokojna.

New Report

Close