Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čemu niste z ljubeznijo svojega življenja?

Čemu niste z ljubeznijo svojega življenja?

Razlijte čustva na tipkovnico… delite svoje misli…

Ne bos napisal/a?

Prišel je princ na belem konju.
Odpeljal pa se je hudič v črnem mercedezu.

Prvi je že takrat živel v tujini in se pač ni izšlo.
Drugi je naredil samomor.
Oba še vedno nosim v srcu, čeprav živim lepo življenje.

Zato, ker jaz nisem njegova življenjska ljubezen.
Mi pa tudi zdaj nič ne manjka v zvezi.

z besedo čemu se sprašuje o prihodnosti
z besedo zakaj se sprašuje o preteklosti

Ker jaz nisem ljubezen njegovega življenja.

Ni pristnega odziva vse je samo uganka.

Ker je umrla.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ker je mnogo starejsi in mnenja, da je razlika prevelika.

ker je nimam. sem mislil, da jo imam, ampak to je samo zaljubljenost. in razne neuslišane “prave ljubezni”, ki jih “po naključju” ljudje vedno čutijo samo do tistih, ki so jim nedosegljivi. skratka bedarije, ki bi jih moral vsak enkrat prerasti.

prava ljubezen je samo, ko je obojestranska, ko je ne samo daješ, ampak tudi sprejemaš – ceniš osebo, ki ti jo daje, in NE osebe, ki te zapusti/ti je nedosegljiva in po otročje sanjariš o njej.

Jaz sem z ljubeznijo svojega življenja, to je Jezus, ki je vedno ob meni. Mož je pa že umrl.

Ker ima ljubezen očitno težave z orientacijo in ji bom morala kupiti navigacijsko napravo.

Saj sem z ljubeznijo svojega življenja, zaljubila sem se vanj že v osnovni šoli, vmes so bile še druge zaljubljenosti, prijateljsko druženje, malo po dvajsetem letu pa sva se zopet našla.


make me

Vedno si z osebo s katero želiš biti, če pa ne, potem je pa to z razlogom ali zadeva ni obojestranska ali pa ti je oseba všeč na nek drug način, ne pa, da bi bil z njo. Kaj pa sploh je ljubezen življenja nekoga? Mogoče skakanje s padalom, kolesarjenje, branje, …potovanja, če je to,potem lahko ni denarja, družbe ali pa enostavno ni tiste prave volje.

Bogu hvala, da mi /nama/ ni ratalo.

za Evo – da bo vedela kaj si mislim –
zato, ker človek za katerega sem mislila, da je pošten in spoštljiv niti slučajno nič od tega ni sem ob tem spoznanju začutila nemogoč odpor do njega. O njegovem otroku si mislim pa prav tako,da je razvajena egocentrična oseba, ki ve, da direktno zaradi nje in njenih kapric in želja razvajenke nekdo trpi lakoto, mraz, izgubo zdravja in življenjske izgube in žalost pa ji ni mar, ampak z veseljem naprej še to nateguje.
No saj, jabolko ne pade daleč od drevesa – ista kot ata. samo ona,, pa če drugi vsi crknejo in trajno zbolijo zato, nimajo nikoli otrok. Ni pomembno, samo da je ona center galaksije in da gazi po drugih skupaj s fotrom.


[/quote]
dejstvo je da dotični osebi že vesta kdo sem in kdo nisem in nikoli ne bom. Mogoče bo pa ta oseba kdaj sama v taki situaciji brez zdravja, cenka za preživetje, s samo eno veliko, enormno željo v duši, ki se ji odrekaš 10 let zaradi ene razvajenke, in po 10 letih reče še ni dovolj, daj še bodi lačna, bodi bolna, bodi na mrazu, ne boš imela nič, čeprav bo prepozno in zato se ti to v življenju ne bo uresnicilo, ampak meni ni mar, briga men, ker sem jaz center vsega in če jaz tako ukažem tako bo…
Mogoče bo sama doživela kdaj tak odnos do nje s strani nekoga drugega, pa se bo takrat zavedela kaj je nekje nekdo drug trpel nič kriv in nič dolžen zaradi nje…
pa pri tem je pomembno dejstvo,da bi lahko ona vse to imela in se meni ne bi bilo treba odpovedovati ničemur, samo če bi bili pošteni vsi do mene in se ne spravljali name njihovih družinskih problemov.

,,, pomemben dodatek – ker z njimi nimam nič, ker zanje nisem jaz odgovorna. In nikomur nisem niti lasa skrivila. In da se neka smrklja tako spravi na odraslo osebo, seveda ob pomoči prav takih hudobnih in zlobnih staršev, je to vrhunec nespoštljivosti in egocentrizma.

A zase ne moreš skrbeti? Če sta starša zlobna, zakaj noriš za njenim očetom? Smrklja, veš draga moja, otrok je vedno na 1.mestu, seveda ti tega ne razumeš, ker hočeš biti ti tista, ker si se spravila na nivo otroka in tekmovala z njim! Beda res, kriviti otroka!

A zase ne moreš skrbeti? Če sta starša zlobna, zakaj noriš za njenim očetom? Smrklja, veš draga moja, otrok je vedno na 1.mestu, seveda ti tega ne razumeš, ker hočeš biti ti tista, ker si se spravila na nivo otroka in tekmovala z njim! Beda res, kriviti otroka!
[/quote]
ne ti meni draga moja, če nimaš bralnih sposobnosti jaz s to familijo nimam nič in za njeno preživetje ni bilo treba mene ob službe spravljat, konstantno, se meniti po vezah, da se mi povzroča škoda… in ja to oni družno počno vsi – tudi ta smrklja, skupšaj še z babicama obema -pa ne mene imeti za bedaka, ker so tudi moji sorodniki to videli, eno izmed babic, kaj vse je počela pod krinko… tako,da lepo vzgajata jo ta starša…

nikoli ni otrok na prvem mestu toliko, da se zaradi njega nedolžnemu sočloveku povzroča krivica, trpljenje…
če pa ti take počenjaš s svojimi otroci in jih tako vzgajaš – pa žalostno, da si mislijo, da so lahko zaradi tega, ker oni obstojajo, druge pobijajo, jim pšovzročajo škodo, trajne posledice in da so nespoštljivi in nekultivirani buldožerji… in ja ta oseba – to počne nedolžni osebi – točno ta smrklja rto počne osebi, ki ji ni skrivila lasu in ji nikoli nič žalega hotela… in počne to skupaj z njenimi starši, aktivno sodeluje zraven.
Nihče nima pravice svojih problemov reševati na plečih tujih nič krivih oseb – niti otrok ne in niti otrok ni nikoli izgovor za to nobenemu odraslemu…
če sta ga starša neodgovorno plodila – in se kregajo med sabo – naj to rešujejo med sabo, ne pa tako, da svoje probleme znašajo nad tujo nič krivo osebo in oni to počno…. oz. je bolj reči morebiti počnete – če je tako, da si ti to, ki bereš si se zmotil, nisi ti neka želena ljubezen in ne to, d a se znašaš nad nekom in mu povzročaš škodo ne moreš opravičevati s tem, da imaš pravico do tega, ker imaš froca in po tvoje zato, bi ti drugemu diktiral življenje in ga zasužnjil in se znašal nad njim – nimaš pravice… in ja če si to ti – tvoja hči je tudi odgovorna, soodgovorna za to. Toliko je že stara, da točno ve kaj počne in se vidi in ve, da sodeluje pri vsem tem…
tako da piš ti zarad mene kar kol hočeš – zlobni ste vsi in naj se vam vsa ta zloba, ki jo usmerjate iz lastnega egocentrizma v druge vrne k vam nazaj. Da se lahko drugi rešijo vaših problemov, ki jih brez lastne odgovornosti projecirate na druge, ker se vam z lastno odgovornostjo ne da reševati problemov.

pa ne men očitnov metat – kaj pa zavedanje,da se morajo sedaj moji starši odovedovarti njihovim pokojninam zaradi dejstva te ene smrkle in njenega obstoja in tega kar je naredila. Sram vas je lahko vseh.

To i tako znano zveni, podobno družino poznam tudi sama a od zelo daleč. A lahko napišeš kaj več, vem da si ne upaš, a mogoče iz katere pokrajine, kakšno črko?
Drugače pa jaz nimam škode, sem se izognila. Samo en nasvet, škoda te je, tvoje energije,ki jo trošiš na sovraštvo, zamero, jezo. Naredi črto, svojo izgubo moraš sprejeti in iti naprej, brez obžalovanja. Vem pa da je težko, posebno, ko se zagrize vate revščina. Pogum.

Huh, tale je krepka.

New Report

Close