Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jeep Renegade

Jeep Renegade

Mogoče tema ni ravno najbolj primerna za ta forum, ampk tu gor sodeluje veliko ljudi, ki veliko vedo 🙂

Všeč ni je avto Jeep Renegade.
Je mogoče tukaj gor kakšen lastnik Renegejda s pogonom AWD (štirikolesni pogon) in 1,4 Multiair (170 KM) bencinskega motorjem? Zanima me kolikšna je dejanska poraba?

Fiat.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Kot je Miles povedal je to avto v sodelovanju Jeepa in Fiata. Mislim da je motor Fiatov in osnova Fiat Pande, ker sploh ni slabo ker so to eni najboljših modelov Fiata. In kar je še bolj pomembno je to da je Fiat v zadnjih letih zelo napredoval in ni več to kar je včasih veljalo za Fiat, da je šrot od avta.

Motor sigurno ne porabi malo, glede na to da je to terenec in ima 170km ter bencinar, lahko pričakuješ sigurno +10 litrov/100km.

Povej malo več zakaj ga boš uporabljal/a pa ti povem kaj več 😉

nova
Uredništvo priporoča

Moja odločitev je nihala med Jeepom Renegade in Fiat 500x.

Zmagal je Fiat 500x, avtomatik, max oprema vse razen vzvratne kamere jaz imam raje senzorje, podvozje vzmetenje je pa tako ali tako od Jeep Renegade – odličen kompromis torej. Za malce več denarja, a brez občutka slabe vesti – avtoček je terna.

Fiat 500x znotraj ni tako robustno jeepovski, jaz imam usnjene sedeže, lepo in mehkeje se pelje na cesti in off road kot Jeep Renegade, pogon je 4×4. Zmore hude klance in tudi gozni teren. Pa še modelno leto 2017 je. Prostora ogromno -zadaj na klopi za voznikom komot sedi oseba, ki je več kot 1,85 cm, jaz kot voznik imam čez 1,80 cm. Prtljažnik dvojno poglobljiv, ker nima rezervne gume -veliko gre not.

Je bencinar, 1.4 – poraba: mestna vožnja nekje 8.5, – ko se cukaš s prvo drugo v prometni konici, ralcija 5,9 do 6,5. vozim ga tudi 150 160, brez težav po avtocesti, kjer lahko ( Nemčija naprimer) Pa avtomatik, jasno še sam bolj racionalno deluje kar se porabe goriva tiče.

Sem vzel novga JEEP RENEGADE 1.6 MULTIJET TCT.. vrhunski avto, vozi se super, kompakten.. Ne bi menjal zanič druzga..
Avtomatski menjalnik = zakon.. Gas pa bremza.. Poskočen.
Poraba 5.7 litra na 100km.. 👍👍
1x JEEP, vedno JEEP 😁😉

Renegade ni več čisto ameriški ampak tudi pol italijanski, saj je na osnovi fiat pande ampak je še vedno Jeep. Sem vozil in je super avto, ko imaš enkrat jeepa ne greš več na drugega je res.

Res je kul avto.. Ko ga enkrat voziš, ne greš na druzga 🙂

Slabšega avta kot je Jeep Renegade, še imel nisem.. bil prvi lastnik in v 2 letih 4x dvignili mašino iz avta in na pradele dali.. težave z avt. menjalnikom, obstal na mestu in se ni premaknil, razna škripanja, … NIKOLI VEČ JEEP-A, RES NIKOLI ! .. prodal, ker niso hoteli menjati z drugim.. in samo zgubil denar..

Smo si ga ogledovali.

Nismo se odločili zaradi dokaj velike porabe. Na avtocesti krepko čez 8 l.

Problem pa je rezervoar za gorivo, ki drži le 49 l, oz. 500 km.

Za vsakih 500 km pa nočem na bencinsko, Prepogosto!

Odgovor na objavo uporabnika
miles, 21.08.2017 ob 19:06

Fiat.

Ja in?

Fiat 500x je narejen na šasiji Jeep Renegade.

 

Super avtomobila, oba.

 

Avtorica, povpr. mestna poraba 7,4 z zimskimi gumami, relacija nekje 5, 9 do 6,4 ? 100 km. Starost: 6. leto.

New Report

Close