Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska družba za kofetkanje in tako dalje

Ženska družba za kofetkanje in tako dalje

Živjo!

Berem teme o tem, da iščete družbo /ženske/, pa je ne najdete… No, pri meni je situacija sledeča; ostala samska pri 31ih na lastno pobudo po kar nekaj letih, večina prijateljic je poročenih, imajo že družine in nekako nimajo časa za kofetkanje in druženje, imajo druge obveznosti čez vikende, kot ga imajo npr. samski ljudje; povsem razumljivo.

Tako da, iščem kakšno kul punco – za leta mi je vseeno 🙂 za kakšno kofetkanje, na Šmarno, pa tako naprej, tudi shoppingiranje ni izključeno seveda :))
Iščem LE žensko družbo. Sem pa iz okolice Ljubljane.

Pišite mi na mejl: [email protected]

Jaz pa sem čisto drugačna. Tudi iščem družbo, ampak ne za kofetanje, ne za šopingiranje.
Vedno se razveselim, ko kaka ženska napiše, da išče družbo, si mislim, da bi se javila. Potem pa vidim, da bi samo kofetale.

Težko napišem kaj več, ker ne vem kako bi se ujela z določeno 🙂 lahko bi cele ure razpravljala o knjigi, ki sva jo obe prebrali, lahko bi bile to kakšne filozofske debate, lahko bi se skupaj pripravljali na DM tek, šli za en teden na morje,.. Veliko je tega, kar lahko počneta dve prijateljici skupaj..

Ne morem pa tukaj obljubljati, kaj vse bi počela, kaj če se izkaže da bi imela s tabo npr. popolnoma drug pogled na svet, na vse? Potem je težko s tako osebo it na kavo, kaj šele kaj več. More bit neka kemija tudi med prijateljicami.

Zato pa sem napisala popolnoma sproščeno – najprej kofetkanja 😉

nova
Uredništvo priporoča

Jaz pa sem čisto drugačna. Tudi iščem družbo, ampak ne za kofetanje, ne za šopingiranje.
Vedno se razveselim, ko kaka ženska napiše, da išče družbo, si mislim, da bi se javila. Potem pa vidim, da bi samo kofetale.
[/quote]

Živjo, sem prebral tvoj objavo. Če si za druženje, klepet, sprehod, pohode v hribe, izlete….se mi javi.

Tudi jaz bi bila za kakšno kavo, sprehod/pohod… Stara sem 26 in živim v Ljubljani.

Super ideja, lahko bi se pogovarjale o Jezusu in kdaj skupaj šle k maši, kaj praviš?

Lahko mi pišeš na [email protected]

Avtorica, zakaj izključuješ moške? Mar misliš, da moški ne moremo biti dobri prijatelji? Tudi jaz imam rad kakšen pohod, tudi sprehod in posedanje ob Ljubljanici ob kavici. Tudi jaz bi lahko šel s tabo na 1 tedenski dopust na morje, če bi se ujela.
Zdi se mi diskriminatorno, da že kar v naprej izključuješ moške.

Jaz pa sem čisto drugačna. Tudi iščem družbo, ampak ne za kofetanje, ne za šopingiranje.
Vedno se razveselim, ko kaka ženska napiše, da išče družbo, si mislim, da bi se javila. Potem pa vidim, da bi samo kofetale.
[/quote]

Živjo, sem prebral tvoj objavo. Če si za druženje, klepet, sprehod, pohode v hribe, izlete….se mi javi.
[/quote]

Domnevam, da to pišeš za LJ?

Živjo, sem prebral tvoj objavo. Če si za druženje, klepet, sprehod, pohode v hribe, izlete….se mi javi.
[/quote]

Domnevam, da to pišeš za LJ?
[/quote]

Ja, Lj in okolica tudi pride v poštev.

Ves kaj, vsega se pa z vami moskimi ne da pogovarjat, zato tudi rabimo zenske kdaj pa kdaj tudi zensko druzbo.
Pa se taki ste, da se ponujate na vsakem koraku, ceprav vam lepo pise koga se isce….

… žensko družbo za opravljanje.
Če katera rada opravlja in grdo govori čez taščo, žlahto, sosedo, svakinjo, sodelavke, šefico, prodajalke v Mercatorju … naj se mi oglasi …

Je izjavil moski, ki se mu je nos povesil

Je kakšna iz Ljubljane za druženje?

New Report

Close