Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dovolj je… povedala vam bom naravnost…

Dovolj je… povedala vam bom naravnost…

… večnih Ljubezni NI. Raznorazne teme tu gor in po drugih forumih… in člankih… in lapanjih… in dokzovanju in prepricevanju… NI vecne Ljubezni… vse kar ima začetek, ima tudi konec… Pa nič zato… nič jokat… saj svet je lep… Marsikaj se ponuja… samo roke je treba malo stegni in to vzet k sebi… Pes je pa itak zakon! 🙂

Psi so pa vedno zakon ja… predvsem na kitajskem… za pojest… 🙂

Moram povedati možu. Sva srečna že 20 let skupaj, tako da bo res treba razmisliti, kaj je z nama narobe. Pa tudi psa nimava, samo kakšnega pajka in nekaj komarjev.

nova
Uredništvo priporoča

Vse je lepo. Svet je lep. Teroristični napadi. Ljudje so lačni. Naj se tako nadaljuje naprej, ker svet je lep.

No, pa njega vprasaj, če tudi on misli (in čuti) enako kot ti 🙂


… kad te više ne volim 🙂

No, pa njega vprasaj, če tudi on misli (in čuti) enako kot ti 🙂
[/quote]

A zdaj ju hočeš spravit narazen? A si se glihkar razšla s fantom pa glih ti jokaš? In zdaj je pri vseh enako. Ljubezni ni. Če si butl pol je res ni, ker je ne znaš obdržat.

Sem pa sinoči videla en res pristen objem… Milaniča in Gajserja, ko je v 96.minuti Pihler dal gol… :)))

No, pa njega vprasaj, če tudi on misli (in čuti) enako kot ti 🙂
[/quote]

A zdaj ju hočeš spravit narazen? A si se glihkar razšla s fantom pa glih ti jokaš? In zdaj je pri vseh enako. Ljubezni ni. Če si butl pol je res ni, ker je ne znaš obdržat.
[/quote]

Midva sva šele defektna. Skupaj 33 let, poročena 28. Sem ga že vprašala, če bo že kmalu konec, ker sem ravnokar prebrala, da ima vse svoj konec, pa mi je dal lubčka…

No, pa njega vprasaj, če tudi on misli (in čuti) enako kot ti 🙂
[/quote]

Si pa res boga, da imaš take življenjske izkušnje. A ni logično, da zakon ne more obstajati, če se o teh stvareh partnerja ne bi odkrito pogovarjala?

A zdaj ju hočeš spravit narazen? A si se glihkar razšla s fantom pa glih ti jokaš? In zdaj je pri vseh enako. Ljubezni ni. Če si butl pol je res ni, ker je ne znaš obdržat.
[/quote]

Midva sva šele defektna. Skupaj 33 let, poročena 28. Sem ga že vprašala, če bo že kmalu konec, ker sem ravnokar prebrala, da ima vse svoj konec, pa mi je dal lubčka…
[/quote]

Čestitke! 🙂
Ja avtorica, vsega je konec takrat, ko nekdo hoče, da je konec. Če se za nekaj trudiš in vlagaš potem ne bo konca. Konec je, ko umreš.

No, pa njega vprasaj, če tudi on misli (in čuti) enako kot ti 🙂
[/quote]

A zdaj ju hočeš spravit narazen? A si se glihkar razšla s fantom pa glih ti jokaš? In zdaj je pri vseh enako. Ljubezni ni. Če si butl pol je res ni, ker je ne znaš obdržat.
[/quote]

Pač nismo vsi popolni… sem že kdaj jokala ja… trenutno ne… Se pa stvari, ki jih silite v imenovalec Ljubezni, različno definirajo… ampak nekateri si tega ne priznate… nočete ali ne zmorete ali ne znate…

A zdaj ju hočeš spravit narazen? A si se glihkar razšla s fantom pa glih ti jokaš? In zdaj je pri vseh enako. Ljubezni ni. Če si butl pol je res ni, ker je ne znaš obdržat.
[/quote]

Pač nismo vsi popolni… sem že kdaj jokala ja… trenutno ne… Se pa stvari, ki jih silite v imenovalec Ljubezni, različno definirajo… ampak nekateri si tega ne priznate… nočete ali ne zmorete ali ne znate…
[/quote]
Kako si lahko tako prepričana, da pa prav ti veš kaj je ljubezen in da drugi tega nimamo?

A zdaj ju hočeš spravit narazen? A si se glihkar razšla s fantom pa glih ti jokaš? In zdaj je pri vseh enako. Ljubezni ni. Če si butl pol je res ni, ker je ne znaš obdržat.
[/quote]

Pač nismo vsi popolni… sem že kdaj jokala ja… trenutno ne… Se pa stvari, ki jih silite v imenovalec Ljubezni, različno definirajo… ampak nekateri si tega ne priznate… nočete ali ne zmorete ali ne znate…
[/quote]

Ljubezen je tudi do živali, ki se nikoli ne bo končala.
Imaš raznorazne ljubezni, ki se marsikatera ne konča NIKOLI.
Popoln pa ni NIHČE.
Kaj pa tebe muči pa tudi ne ve nihče. Zato povej kaj sploh misliš bolj natančno ali pa ostanemo pri tem – veliko stvari (ljubezni) se ne konča nikoli. Do smrti.

Pač nismo vsi popolni… sem že kdaj jokala ja… trenutno ne… Se pa stvari, ki jih silite v imenovalec Ljubezni, različno definirajo… ampak nekateri si tega ne priznate… nočete ali ne zmorete ali ne znate…
[/quote]

Ljubezen je tudi do živali, ki se nikoli ne bo končala.
Imaš raznorazne ljubezni, ki se marsikatera ne konča NIKOLI.
Popoln pa ni NIHČE.
Kaj pa tebe muči pa tudi ne ve nihče. Zato povej kaj sploh misliš bolj natančno ali pa ostanemo pri tem – veliko stvari (ljubezni) se ne konča nikoli. Do smrti.
[/quote]
Si bom dovolila biti osebna… samo tokrat… poglej kaksen nick imas in kako sovrazno pises… in ti za sebe mislis, da si sposobno Ljubiti… ?

Ljubezen je tudi do živali, ki se nikoli ne bo končala.
Imaš raznorazne ljubezni, ki se marsikatera ne konča NIKOLI.
Popoln pa ni NIHČE.
Kaj pa tebe muči pa tudi ne ve nihče. Zato povej kaj sploh misliš bolj natančno ali pa ostanemo pri tem – veliko stvari (ljubezni) se ne konča nikoli. Do smrti.
[/quote]
Si bom dovolila biti osebna… samo tokrat… poglej kaksen nick imas in kako sovrazno pises… in ti za sebe mislis, da si sposobno Ljubiti… ?
[/quote]

Jaz ljubim. In sem ljubljena.
Najbolj butast kar si napisala je pa to, da boš povedala naravnost. Ampak so sami ovinki.
Ravno obratno, zabavam se, nisem sovražna. Ti pa očitno jokaš zaradi neuslišane ljubezni. Nekaj te mora mučit, drugače ne bi začela o tem, da ni ljubezni. Ker preprosto JE.


Si bom dovolila biti osebna… samo tokrat… poglej kaksen nick imas in kako sovrazno pises… in ti za sebe mislis, da si sposobno Ljubiti… ?
[/quote]

Jaz ljubim. In sem ljubljena.
Najbolj butast kar si napisala je pa to, da boš povedala naravnost. Ampak so sami ovinki.
Ravno obratno, zabavam se, nisem sovražna. Ti pa očitno jokaš zaradi neuslišane ljubezni. Nekaj te mora mučit, drugače ne bi začela o tem, da ni ljubezni. Ker preprosto JE.
[/quote]

Srednji spol sem uporabila, ker iz pisanja osebe “fuj”, nisem mogla razbrati ali gre za moškega ali žensko.

Saj tudi življenje ni večno. 😛

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz ljubim. In sem ljubljena.
Najbolj butast kar si napisala je pa to, da boš povedala naravnost. Ampak so sami ovinki.
Ravno obratno, zabavam se, nisem sovražna. Ti pa očitno jokaš zaradi neuslišane ljubezni. Nekaj te mora mučit, drugače ne bi začela o tem, da ni ljubezni. Ker preprosto JE.
[/quote]

Srednji spol sem uporabila, ker iz pisanja osebe “fuj”, nisem mogla razbrati ali gre za moškega ali žensko.
[/quote]

Kako si natančna. Kot, da je to pomembno ali sem m ali ž.
fuj sem pa napisala zato, ker praviš, da ni ljubezni. Če si ti razočarana v ljubezni ne moreš vseh metati v isti koš. Če tebe nekaj muči še ne pomeni, da tudi vse ostale.

A zdaj ju hočeš spravit narazen? A si se glihkar razšla s fantom pa glih ti jokaš? In zdaj je pri vseh enako. Ljubezni ni. Če si butl pol je res ni, ker je ne znaš obdržat.
[/quote]

Midva sva šele defektna. Skupaj 33 let, poročena 28. Sem ga že vprašala, če bo že kmalu konec, ker sem ravnokar prebrala, da ima vse svoj konec, pa mi je dal lubčka…
[/quote]

Bo, takrat, ko bo eden od vaju odšel na drugo stran, razen, če bosta imela srečo in bosta umrla hkrati.

Sam to vam povem in je res, pa če se na glavo postavite..

Ljubezen je večna, dokler traja.
—————————————————

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Jp, nič ni večno, kapo dol pa tistim partnerjem, ki se skupej približajo večnosti, preden se poslovijo s tega sveta. Kakor sem jst analiziral lajf, bi bilo to najboljše tako. Najbolj pristne ljubezni so tiste v mladih letih, ko duša še ni pokvarjena in ranjena,……. ok,, se po določenem pač s tem partnerjem razideš zaradi nezrelosti in prav je tako. V tem času menjaš partnerje, pol pa na koncu, ko počas ugašaš, se spet dobiš s tem, s katerim si začel svojo ljubezensko pot in se z njo, ženska pač z njim kalil/a v ljubezni. Seveda, pod pogojem, če se bi na stara leta ta dva kandidat še lahko začutila, ko se bi za roko prijela, to je to.
Drugač pa, partnersto je samo umetnost, ko mora en v zvezi popustiti, logično je, da popusti tist, ki je manj razgledan in to mora tist, ki je bolj razgledan spoštovati, pol je ta zveza idealna in lahko zdrži do konca njihovih dni.

Ljubezen je (lahko) večna. Ni pa nujno, da je ves čas usmerjena v isto osebo.

Ali ni bolje siriti ljubezen? Kaj je nasprotje ljubezni? Sovrastvo? Ce avtorica pravi, da ni ljubezni, potem je sovrastvo? Ja danes ga je res veliko. Ampak ravno zaradi tega, ker nihce ne spodbuja ljubezni samo se sovrastvo. Ce se znas prilagajat ljubezen je. Ce sprejmes pomanjkljivosti socloveka, ljubezen je. Pomanjklivosti pa imamo vsi. Nihce ni popolen.


ŽTe je pustil.? Saj bo boljše.

New Report

Close