Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Predobra zame

Predobra zame

Moral sem ji pustit da gre svojo pot med svoje ljudi. Ona izobrazena, deloma tudi v tujini delala podiplomca, s sluzbo, dobrim avtomobilom, hiso v Ljubljani kjer ima urejeno svoje stanovanje, elegantna in neizumetnicena, inteligentna zenska, na videz taksna povprecna a ko jo spoznas, ti vzame sapo.
Priznal sem ji, da se ne cutim dovolj dobrega zanjo, nimam ji kaj nudit, povprecen moski pac. Ni mi verjela. Rekla je, da bi si zasluzila vedet resnico in da je od mene pricakovala vse kaj drugega kot taksen beden izgovor. Prekinil sem stike z njo.

Zaljubljen v njo, ne morem je pozabit. A vendar – zasluzi si boljsega, takega ki ji bo pariral glede vsega, ne pa mene. Najtezja odlocitev v zivljenju, a tokrat je bilo treba poslusat razum.

Zelim si slisat njen glas, zelim si besedo ki bi mi jo namenila, zelim si da bi bil boljsi.

Pa vendar, moral sem.
Katerokoli spoznam na novo, mi ni zanimiva – ona je bila ta ideal.

Dragi moj, pokliči jo. Če je nekdo boljši, lahko nate deluje zelo pozitivno. Zaradi nej boš bolši tudi ti. Ne zajebaj si lajfa, obžalovanje ni vredno. Srečno

Če problema ni, ga je pač treba ustvarit, ne?

Ahh, kr neki!
In zdaj boš životaril, prikrival resnična čustva in se smilil samemu sebi.
Namesto, da bi ji iskreno priznal, da se pač bojiš to kar čutiš, zbral pogum in bi lahko oba skupaj furala dalje.
In bi se kaj naučila drug od drugega.
Brezveze..

Ja, in kaj točno bi ji moral nudit? Si prepričan, da je njej sploh kaj do tistega, kar si ti domišljaš, da ji ne moreš dati?

Si prepričan, da te ni samo strah močnih čustev in si preventivno stisnil rep med noge, ker se bojiš, da te bo prizadela?

Tako, kot si napisal, bi lahko imela nekaj čudovitega. To je tako redko v življenju, ti pa si se odločil, da boš priložnost vrgel stran zaradi nekih bedastih razlogov.

Včasih moraš koga spustiti od sebe…
In ker si se tako odločil, jo ne postavljaj v ideal. Kot si rekel- ni bila zate, ker si preslab zanjo.
Ali pa postani boljši. Če je pa problem zgolj in samo v materializmu, pa preveri pri njej osebno, ali bi jo kdaj motilo, ker je premožnejša od tebe. Če pa moti tebe to dejstvo, jah..

Ti to resno al kaj pijes, da take pises? Kdo si ti da tujca socloveka sodis, da je preslab za nekoga drugega? Ocitno si materialistka.

Moj brat je bil tako kot ti inše velik kurbir po vrh vsega, svakinja pa kot tvoja draga. Zdaj sta skupaj že več kot 15 let, v tem času je brat končal srednjo šolo, višjo, vsoko in zdaj dela magisterij, uredila sta si hišo, imata dva otroka, je idealen očka in mož, karieri delata zaporedno, najprej malo en, potem dug, medtem ko se en posveča slubi, se drug družini in obratno. Skratka, ker se je zavedal, da je visoko nad njim, se je potrudil, da se je tudi sam dvignil.
Midva z možem sva si pa popolnoma različna, dan in noč, nebo in Zemlja, skratka med nama je večinoma taka razlika, da nimava stičnih točk, a sva oba očitno taka tipa, da potrebujeva balans, mogoče sva res oba malo ekstremna vsak v svojo smer in enostavno potrebujeva naspotje, da naju malo zbalansira. Razlike ne jemljeva kot odtujevanje, ampak kot dopolnjevanje.

Seveda, ti pa sam zase veš kaj in kako in prav je, da se tudi sam odločiš. Samo nikdar mi ne bo jasno, zakaj ljudje objokujete svoje odločitve in jamrate zaradi njih?

Vem, da je težko za moške, če imajo občutek, da nič ne morejo nuditi ženski, vendar ni tako. Če ji lahko nudiš iskreno partnerstvo, zvestobo, pomoč, razumevanje … ga ni denarja ali višine izobrazbe, ki bi lahko to nadomestila. Sploh, če si imel občutek, da te je ženska spoštovala.
Roko na srce, dobro pa je, da si na nekem področju utrdiš samozavest, da boš lažje to “prenašal”, pa četudi je to samo hobi, s katerim se srčno ukvarjaš in o tem veliko veš. To je lahko le priložnost zate, da zrasteš. In mogoče res ni ok ženska zate, če ti je všeč, da si tam kjer si.
To je moje mnenje.

Slej ko prej bi zaštekalo in izgubil bi dragocena leta. Treba je bit toliko trezen, da si lahko predstavljaš z nekom.življenje na dolgi rok, ne moreš bit igrača, okras oz. v nenaravnem položaju. Je pa dobro, fa imaš s tako žensko izkušnjo, ti bo ziher pomagalo v življenju, nismo vsi za vkup, če frulica zažvižga, je pa na kratek čas zelo lepo.

Ti to resno al kaj pijes, da take pises? Kdo si ti da tujca socloveka sodis, da je preslab za nekoga drugega? Ocitno si materialistka.
[/quote]

?
Si prebrala, da je sam napisal, da je ona predobra zanj? Torej se počuti preslabega zanjo, ker ji nima kaj za nudit. Khm.
Ne zaletavi se, raje dobro preberi.


Jaz ti dam prav, če imaš občutek, da ne bi peljalo, verjetno res ne bi. Kaj storit, da pa bi peljalo je pa odvisno od volje, želje in lenoritisa.

Pa kako ji nimaš kaj nudit? Ljubiš jo… iz tega izhaja samo dobro…
Po napisanem sodeč, ne zgledaš glih nek luzer. Zaupaj si, delaj na svoji samopodobi, bodi to kar si… in… pokliči jo!

Kako smo si razlicni, meni je pa ta post cist prevec emocionalen za enga tipa.

Eno vprasanje avtorju: sta bila intimna?

Ti to resno al kaj pijes, da take pises? Kdo si ti da tujca socloveka sodis, da je preslab za nekoga drugega? Ocitno si materialistka.
[/quote]

?
Si prebrala, da je sam napisal, da je ona predobra zanj? Torej se počuti preslabega zanjo, ker ji nima kaj za nudit. Khm.
Ne zaletavi se, raje dobro preberi.
[/quote]

Ja je mapisal in ti mu to potrjujes… kot si napisala sama… kot si rekel je predobra zate…od kje to ves, ce nikogar ne poznas, ne ves kako se ujameta med seboj… od kje to ves da mora on nju spustiti…

Kako smo si razlicni, meni je pa ta post cist prevec emocionalen za enga tipa.

Eno vprasanje avtorju: sta bila intimna?
[/quote]

In kaj je narobe z emocionalnim moskim? Meni nic, raje emocionalnega in postenega kot nadutega igralca oklepneza.

Še nisem srečal inteligentne ženske, kje jo lahko spoznam, da vidim to čudo?

?
Si prebrala, da je sam napisal, da je ona predobra zanj? Torej se počuti preslabega zanjo, ker ji nima kaj za nudit. Khm.
Ne zaletavi se, raje dobro preberi.
[/quote]

Ja je mapisal in ti mu to potrjujes… kot si napisala sama… kot si rekel je predobra zate…od kje to ves, ce nikogar ne poznas, ne ves kako se ujameta med seboj… od kje to ves da mora on nju spustiti…
[/quote]

Se te je zgodba osebno dotaknila, da ne moreš videti njegove zgodbe tako kot jo je napisal?
Poslušaj človeka. Ne predvidevaj po svoje.

To je edino kar vem- kar je on napisal. Ne ugibam tako kot ti ;). Če to v njemu velja, kar je napisal, zagotovo velja v njegovem svetu.
Kot je napisal tarči- če imaš občutek, da ne bi peljalo, potem res ne bi.
In to je vsa umetnost.

Od kje vem, da on mora njo spustit? Ker mi avtor to pove(“moral sem ji pustit, da gre svojo pot med svoje ljudi”). Tebi tudi. Vsem nam.
Le slišati je treba sočloveka. To pa ljudje zelo radi preslišijo, tako polni so svojega prav…

Če je ženska tako fajn in brihtna, bo že ona znala precenit, ali ji dovolj nudiš ali ne. Če ji ne, te bo že sama dala na čevelj, brez skrbi.

Ja je mapisal in ti mu to potrjujes… kot si napisala sama… kot si rekel je predobra zate…od kje to ves, ce nikogar ne poznas, ne ves kako se ujameta med seboj… od kje to ves da mora on nju spustiti…
[/quote]

Se te je zgodba osebno dotaknila, da ne moreš videti njegove zgodbe tako kot jo je napisal?
Poslušaj človeka. Ne predvidevaj po svoje.

To je edino kar vem- kar je on napisal. Ne ugibam tako kot ti ;). Če to v njemu velja, kar je napisal, zagotovo velja v njegovem svetu.
Kot je napisal tarči- če imaš občutek, da ne bi peljalo, potem res ne bi.
In to je vsa umetnost.

Od kje vem, da on mora njo spustit? Ker mi avtor to pove(“moral sem ji pustit, da gre svojo pot med svoje ljudi”). Tebi tudi. Vsem nam.
Le slišati je treba sočloveka. To pa ljudje zelo radi preslišijo, tako polni so svojega prav…
[/quote]

Evo zdej se mene tuki neki sodis… potem pa kvazi bluzis, da ne tupis svojih lastnih prepricanj tujcem… od kje ti ideja, da se je mene kaj dotaknilo… ce poslusas sogovornika tako natancno kot se hvalisas v zapisih pitem lahko razberes iz mojih zapisov, ce tako zelo natancno pislusas mene kot se hvalis, da nikje ne omenjam sebe temvec tebe in to kako potrjujes avtorjeve besede…
In si jih potrdila, s svojim zapisom, da se z njim strinjas… pac brezveze karkoli ti se pusati, ker ocitno nam ocitas eno, sama pa delas drugace…

Prav.
Ti že veš.

Glede na to, da nič ne pišeš o tem, da bi te prepričevala v nasprotno, teveč zgolj ni verjela, da tako misliš, gre sklepati, da so tvoja občutja kar prava. Trajalo bo dolgo, da jo preboliš. Morda je celo ne boš nikoli. Tolaži te lahko zgolj to, da ona verjetno nima prav veliko z zadevo. Videti je, da je vse skupaj zgolj iluzija, ki si jo zgradil sam. Vztrajaj.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Še nisem srečal inteligentne ženske, kje jo lahko spoznam, da vidim to čudo?
[/quote]

Ne moreš, se te vse izogibajo.

Če si kaj deca jo še danes pokliči, SE opraviči. Povej da jo pogrešaš in da te je strah. Strah da jo bi izgubil. Ker zato se nisi hotel spustiti. Povej ji kaj ti pomeni. Verjemi da če je zrela ženska bo še kako dobro razumela. In nehaj z neumnostmi

Glede na to, da nič ne pišeš o tem, da bi te prepričevala v nasprotno, teveč zgolj ni verjela, da tako misliš, gre sklepati, da so tvoja občutja kar prava. Trajalo bo dolgo, da jo preboliš. Morda je celo ne boš nikoli. Tolaži te lahko zgolj to, da ona verjetno nima prav veliko z zadevo. Videti je, da je vse skupaj zgolj iluzija, ki si jo zgradil sam. Vztrajaj.
[/quote]

A je to kak neokusen test ljubezni, da tip blekne ali naredi vse kar mu pade na pamet, potem pa mora se zenska potrjevat s tem, da ga prosjaci? Ce pa to ni otrocje sklepanje.

New Report

Close