Starševski čvek

Pomlajevanje obraza

Default avatar
Gledam ponudbe kozmetičnih salonov. Cene so različne, na Kuponku smešno nizke. Katero neinvazivno metodo za pomlajevanje priporočate, da je najbolj učinkovita? Zanima me tam do 100 Eur. Ima katera izkušnje s kuponi?
Default avatar
Mene je pomladilo obiskovanje maš in molitev. Bog je res dobro poskrbel zame. Stara sem 69, pa mi vsakdo reče, da sem videti samo za 62.
Default avatar
Odvisno kaj je tvoj problem.
Izguba tonusa?
Gube?
Madeži?
Default avatar
to pa ne moreš kar na splošno je napisal/a:
Bolj izguba tonusa, ostrejše poteze obraza, videz utrujenosti. Madežev pa nimam.
Default avatar
Jaz pa imam madeže...nasvet?
Default avatar
neinvazivno je napisal/a:
RF oz. nekirurški lifting obraza. Samo je potrebno več obiskov.
Default avatar
tehtnica63 je napisal/a:
Laser, ampak se pripravi na par dni doma :).
Ni da prideš glih za v javnost ven.
Pilling in kremo s C vitaminom pa upam da že uporabljaš.
Default avatar
mene zanima lifting predela obraza pri ustnicah,
ustnice imam zelo ozke in bi bilo potrebno jih nategnit levo in desno,
to se gotovo da s kožo ki je na levi in desni strani ustnice da se tisti del čisto malo nategne in tako podalša ustnice, seveda bi se vidle brazgotine nekaj časa ampak to se lahko nekaj mesecev popravlja z make up
zanima me ali se kaj takega da.
no zanima me pa tudi kaj pomeni laser pomlajevanje z laserjem in da za nekaj dni ne smeš v javnost ali to pomeni da te res malo spremeni obraz
hvala lepa za odgovore te
lp
Default avatar
lifting je napisal/a:
no temu bi lahko rekli na nek način tudi lifting obraza samo, da je to samo predel pri ustnicah in nategnejo tako kot pri liftingu obraza kožo samo, da je ta predel spodaj pri ustnicah in seveda so dve brezgotine mini, ki počasi čez nekaj mesecev izginejo.
lp