Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pijete vodo s pipe ali jo kupujete v trgovini flaširano?

Pijete vodo s pipe ali jo kupujete v trgovini flaširano?

Meni se zdi precej neumno, ko nekateri s socialno podporo kupujejo vodo v trgovinah, namesto, da bi jo pili s pipe, kako pa vi gledate na to?


IZ pipe!!!

Pipe. Za ‘dušo’ pa zgolj kupim radensko light. Paše tu pa dam kozarec.
Kdor ne ceni slovenske vode iz pipe bi moral na kako japonsko ali kitajsko …
Super vodo imamo.

men se zdi neumno da se nekdo ukvarja s tem kaksno vodo jest pijem.

Ker imamo na voljo res kvalitetno vodo iz javnega vodovoda se lahko vse, ki raje pijejo več mesecev v plastenkah stoječo žlobudro z vso pravico označi za trgovsko dobro nategnjene bebce.

Če se človek vsaj malo ceni, ne bo pil ljubljanske gnojšnice iz pipe.

In se kam na zahod.

Iz pipe.

Ne, ni neumno, da se nekdo ukvarja s tem kako vodo pijemo.
LJudje so butasti in ne vedo, da s tem, ko tratijo vodo in ostale naravne dobrine škodijo tudi vsem okrog sebe.
Ja, s kupovanjem flaširane vode, ko je na voljo tista s pipe, porabiš čisto preveč naravnih virov in škodiš s tem vse ljudem.
Je razumljivo, da kupiš flaširano vodo, če nimaš druge izbire. REcimo, ko greš skozi mesto in postaneš žejen. Ampak, če je na voljo voda s pipe pa logično, da to vodo.

Drugače pa ja, je butasto kupovaat stekleničeno vodo pa si ali pa nisi na podpori. Večinoma se preseravajo s plastenkami ravno tisti, ki imajo plače in mislijo, da so potem kaj več vredni, ker ne pijejo vode iz pipe.

Pijemo iz pipe,ker gre prej skozi trojni filtrirni sistem…. Sedaj torej lahko….
Prej smo pili nekaj časa flaširano, ker je i z pipe vsebovala preveč delcev v koncentracijah, ki jih v pitni vodi ne sme bit ( svinec, cink, ipd – naše cevi do hiše od glavne cevi so pa plastične, ne kovinske, ker so nam tudi to hoteli očitat, da je krivda na naši strani…..)

Valda da iz pipe.
Tisto postano vodo v onih plastenkah, ki so narejene iz bogsigaveti kakšnega vse sranja. Fuj. Doma pa uporabljamo še najraje steklenice.

Čisto odvisno kje si doma, ponekod je pomanjkanje vode in je tudi po kakem neurju oporečna, jasno da si potem ljudje kupujejo flaširano vodo. V mestih te bojazni večinoma ni, torej pijemo iz pipe, nismo pa vsi v mestih in recimo, jaz za na vikend kupim vodo za pit, kuhamo pa s tisto iz pipe.

Kupujemo Radensko, z mehurcki, z navadno vodo imam obcutek, da se ne odzejam.

Odkar je bil po tedniku članek o analizi flaširanih vod, pijem vodo iz pipe. že enih pet let.
Tudi prej sem iz pipe, potem me je pa zavedel marketing zdravih ustekleničenih vod :)))….


Ježeš na, samo da je še pri ugašanju žeje drugačna od vseh. 🙂

Jap, naša voda iz vodovodov je (še vedno) neoporečna, je neumno kupovati flaširano.

Niti slučajno ni neumno. Pomisli, koliko plastike proizvede tak potrošnik!

Sem iz Ljubljane in vedno pijem vodo iz pipe. Vsaj po Sloveniji, pa tudi drugje po Evropi.
Včasih kupim Radensko in Donat.

Če se človek vsaj malo ceni, ne bo pil ljubljanske gnojšnice iz pipe.
[/quote]

OK, na živce ti gre Ljubljana. Ampak vodo imamo pa vseeno eno najboljših v Sloveniji.


Ježeš na, samo da je še pri ugašanju žeje drugačna od vseh. 🙂
[/quote]

Si ti mal obseden z barco?

Naceloma iz pipe. Flasirano pa le, ce nimam izbire(npr. gres po mestu pa ratas zejen). Drugace pa, samo za info: plastenke za vodo so narejene iz polimerov, ki v vodo spuscajo svoje gradnike tak da nekako poleg vode pijete se plastiko. Te gradniki, ki se sproscajo v vodo, pa baje povzrocajo raka. Tako da previdno s flasirano vodo.


Ježeš na, samo da je še pri ugašanju žeje drugačna od vseh. 🙂
[/quote]

Si ti mal obseden z barco?
[/quote]
Lahko bi rekel, da tisto temo, ki jo pogledam, če je v njej, je težko ne opazit njene bedaste komentarje s katerimi se vedno meče ven , da ni niti pri eni stvari, da ne bi bila posebna, kar pa nima nobene zveze s tem kar natolcuješ ( verjetno kar barca sama pod multinikom, ne?) 🙂

Si ti mal obseden z barco?
[/quote]
Lahko bi rekel, da tisto temo, ki jo pogledam, če je v njej, je težko ne opazit njene bedaste komentarje s katerimi se vedno meče ven , da ni niti pri eni stvari, da ne bi bila posebna, kar pa nima nobene zveze s tem kar natolcuješ ( verjetno kar barca sama pod multinikom, ne?) 🙂
[/quote]

Mislim da barco tvoji komentarji
ganejo kot lanski sneg.
Sem pa že večkrat opazila, da se zapičiš v njene izjave, ne glede na to, kaj napiše.. Pa kaj te briga, če pije radensko? Kako te lahko taka stvar zmoti? Zato sem vprašala, če si do konca obseden z njo.


Lahko bi rekel, da tisto temo, ki jo pogledam, če je v njej, je težko ne opazit njene bedaste komentarje s katerimi se vedno meče ven , da ni niti pri eni stvari, da ne bi bila posebna, kar pa nima nobene zveze s tem kar natolcuješ ( verjetno kar barca sama pod multinikom, ne?) 🙂
[/quote]

Mislim da barco tvoji komentarji
ganejo kot lanski sneg.
Sem pa že večkrat opazila, da se zapičiš v njene izjave, ne glede na to, kaj napiše.. Pa kaj te briga, če pije radensko? Kako te lahko taka stvar zmoti? Zato sem vprašala, če si do konca obseden z njo.
[/quote]V bedarije s katerimi izstopaš, če sem slučajno v temi, v nič drugega in še zdaleč nisem edini, ampak to počnemo vsi, ki imamo lasten razum in nam je butalstvo smešno.:-)


Lahko bi rekel, da tisto temo, ki jo pogledam, če je v njej, je težko ne opazit njene bedaste komentarje s katerimi se vedno meče ven , da ni niti pri eni stvari, da ne bi bila posebna, kar pa nima nobene zveze s tem kar natolcuješ ( verjetno kar barca sama pod multinikom, ne?) 🙂
[/quote]

Mislim da barco tvoji komentarji
ganejo kot lanski sneg.
Sem pa že večkrat opazila, da se zapičiš v njene izjave, ne glede na to, kaj napiše.. Pa kaj te briga, če pije radensko? Kako te lahko taka stvar zmoti? Zato sem vprašala, če si do konca obseden z njo.
[/quote]

Dobro opažanje.

Sicer pa mi je preko ZS zaupal, da na Barcine poste počne nekaj precej nenavadnega (s koruznimi storži), odtod najbrž njegovo goreče zanimanje za njene poste.

Kot skrajno trapasto. Kupovati vodo zaprto v vsaj delno strupeno plastiko…
Jaz jo pijem iz pipe oz. vodovoda. Res pa imamo v Lj kar srečo in dobro vodo.

New Report

Close