Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne gre mi v tem puhoglavem svetu

Ne gre mi v tem puhoglavem svetu

Stara sem 34 let. Lepa, izobražena, samostojna. Prijazna, rada pomagam. In samska. Nikoli si nisem predstavljala, da bom pri teh letih samska, vedno sem si želela družine. Razen tega, da športam, se praktično nimam kam dati. Sama sreča, da nisem pretirano ekstravertirana in se povsem dobro počutim tudi sama. Ni mi do žura s tistimi samskimi znankami mojih let, ki se opijajo in pretvarjajo, kako pašejo zraven med dvajsetletno šmrkaraj. Niti mi ni do tega, da bi na kakem žuru domov privlekla kakega opitega štiridesetletnika, ki je med oprezanjem za opitimi dvajsetletnicami bil primoran spustiti kriterije. Sem pa že raje samska. No, saj verjetno tudi vedno bom. Očitno se ne znajdem v zvezi, saj nisem manipulativna. Na kraj pameti mi ne pade manipuliranje z odrekanjem seksa, zlaganimi solzami in podobne psiološke igrice in psihično nasilje. Ne znam niti lagati – vrlina, ki je šla mojima bivšima resnima partnerjema odlično od rok. No, neumna pa nisem, tako da sem oba pogruntala, še preden bi prišlo do načrtovanja otrok.

No, sem pač samska. Zelo si želim otrok. Situirana sem dovolj dobro, da bi si lahko omislila kake umetne oploditve ali celo osemenjevalca, ki ga potem odpikaš, kakor je to dandanes moderno. Problem je samo moja morala, ne samo da nikogar nočem nategniti, poleg tega še hočem, da ima moj otrok tudi očeta. Čisto sem zbluzila očitno. V današnjo družbo se vklopijo le še puhoglavke, puhoglavci, varalice, lažnivci, drlomrzneži in ostala manipulativna bitja. Človeštvo je zašlo, tisti redki nepuhoglavi primerki pa so velikokrat samski. Drhal pa se množi.

Sem čisto prepričana, da je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na drugem koncu spektra en luškan, resen možakar, ki mu gre puhloglavost ravno tako na jetra.
Kako ga najti, ne vem, ampak k tebi na dom potrkat ne bo prišel. Držim pesti, da se najdeta.

Hm ja, res si čisto zabluzila. Tako in drugače.

nova
Uredništvo priporoča

Ta zadn takle, k se je mel za človeka nadrase in je hotu iztrebit golazen, je leta 1945 storil smrt v bunkerju.
Tko da mal paz, no.

In – počni kaj, ukvarjaj se s kkšno dejavnostjo. Kkšno sorodno (nadrasno) dušo zihr kje srečaš.

Svet ti samo vrača tisto, kar ti vidiš v njem.

Sem tudi samska, nekaj let starejša kot ti.
Ampak nečesa pa ne razumem. Kako, da izobražena, dobro situirana ženska nima nobenih pravih interesov v življenju?
Pa veš koliko možnosti je? Ogromno.
Sem že leta samska in vedno imam premalo časa, ker imam vedno ideje kaj početi. Več idej, kot je časa.
Pa ne pijem alkohola, ne žuram. In tudi nimam kolegic, ki bi bile samske in bi žurale. Imam poročene kolegice, ki žurajo, ampak se jim ne pridružim.

Preden se spustiš v novo razmerje si porihtaj podstrešje, ker očitno samo sebe vidiš kot ubogo, pošteno bitje, vsi ostali smo pa puhoglavi zlobneži. Vklopi malo logike, če ti sovražno in negativno nastopaš proti vsemu svetu, se ti seveda svet prikazuje takšen. Druženje v lokalu ali zabavah ni samo pijančevanje in nastavljanje, niso vsa partnerstva utemeljena na solzah, pogojevanjem s seksom in izsiljevanjem, in niso vsi moški prasci. In ti nisi noben nadčlovek z samimi vrlinami. Meni deluješ izredno samovšečna in to je lastnost, ki zelo odbija.

Sem čisto prepričana, da je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na drugem koncu spektra en luškan, resen možakar, ki mu gre puhloglavost ravno tako na jetra.
Kako ga najti, ne vem, ampak k tebi na dom potrkat ne bo prišel. Držim pesti, da se najdeta.
[/quote]

Saj ga imamo vendar tukaj, na MONU: Bipolarni alias Modri. A gre še komu puhloglavost tako na jetra kot njemu?


Ktera logika, ker je nekdo res posten in to izkazuje z dejanji, je zato problematicen, ker nastopa negarivno, ce slucajno trdi da je okolica nepostena, ki to nepostenost res izkazuje z dejanji… poslihtaj si malo ti pi glavi, in ne opravicuj svojih pizdarij in nepostenosti na tak manipulativen nacin, ker to jih ne uspe sprejecirati na druge. Ker dejstvo je da ce ti laues je to tvoje dejanje in je dejstvo da si se zlagal, natedil nekaj slabega, nekoga oskodoval… kako drugi tebe gledajo al z roznatimi ocali kot tvoja mamica, ki tagovatja vsako tvoje slabo in kaznivo dejanje, ali pa okolica, ki vidi realo talo kot je, pri tem ne spremeni dejstva, da si ti tako neg. Dejanje naredil in da si negativna in nepistena oseba.

tvoj problem je sledeč:
– istovetiš se s svojim egom, meniš da si boljša kot večina, dvignila si nad večino ljudi, saj poznaš pregovor; kdo se ponižuje bo povišan ( glede ena to kako si inteligenta veš, da ne govorim o standardnih ponižanjih, ki odsevajo kronično pomanjkanje samo ljubezni)
– nisi zadovoljna v zdaj in bi bila rada nekje drugje, torej si stalno v iskanju sreče…..aaa ne bo šlo….
– vse je stvar energije, najprej si energijsko telo in šele potem snovno. Ko poštimaš svojo energijo ali svoj či kot pravijo, se prestaviš na višjo frekvenco in k sebi vlečeš ljudi, stvari, dogodke, ki vibrirajo v tej višji dimenziji. Ti kar povem kaj paca tvojo energijo; jeza, zamera, narcizem, sovraštvo, samopomilovanje in žalost. Vse to so čustva in čustvo je z energijo nabit miselni vzorec. Ko se boš otresla repetiranih miselnih vzorcev, katere goniš že 34 let in seveda omenjenih čustev, se bo tvoje življenje spremenilo. To ti garantiram.
Namaste.

Sem tudi samska, nekaj let starejša kot ti.
Ampak nečesa pa ne razumem. Kako, da izobražena, dobro situirana ženska nima nobenih pravih interesov v življenju?
Pa veš koliko možnosti je? Ogromno.
Sem že leta samska in vedno imam premalo časa, ker imam vedno ideje kaj početi. Več idej, kot je časa.
Pa ne pijem alkohola, ne žuram. In tudi nimam kolegic, ki bi bile samske in bi žurale. Imam poročene kolegice, ki žurajo, ampak se jim ne pridružim.
[/quote]Jp, zagotovo si od vraga, kot vsaka taka. 🙂

Nimam se za nadraso, bognedaj. Tudi nisem vedno tako gledala na svet. Ampak ko enkrat ugotoviš, da partner živi dvojno življenje, začneš gledati okoli sebe in opaziš, da je v tvojem krogu ljudi večinoma ena sama manipulacija, potem te pa kar vse mine.

No, saj jaz bom že nekako, nič bat zame. Me pa zelo veseli, če se vsem ne zdi tako. Upam samo, da ni to tako zaradi tega, ker si zatiskate oči.

Avtorica piše o puhoglavkah, polarni oz. modri pa o puhloglavkah.


Saj si ne zatiskajo oči, da so tumpasti in z glavo v riti, jim je narvna danaost. 🙂

PUnca, uživaj lajf. IMaš izobrazbo, imaš službo, najdi si kar bi te zanimalo. Ok če nočeš tipa ga pač nimaš. Oz. se strinjam, da je bolje biti samska kot s slabim tipom,.
Ne vem pa zakaj si hočeš na glavo nakopat otroka? Sploh veš kako je težko samohranilkam? Malo jih povprašaj, sploh tiste, katerih bivši za otroke nočejo skrbeti pa te bo minilo se it mamo samohranilko.

A bejž no. 🙂

Če ne bo zbrisano, nasvet: Zdravilni dotik.

Sicer ne vem, zakaj bi bilo zbrisano, ko pa se ona-on omenja že v vsekem tretjem postu…

PUnca, uživaj lajf. IMaš izobrazbo, imaš službo, najdi si kar bi te zanimalo. Ok če nočeš tipa ga pač nimaš. Oz. se strinjam, da je bolje biti samska kot s slabim tipom,.
Ne vem pa zakaj si hočeš na glavo nakopat otroka? Sploh veš kako je težko samohranilkam? Malo jih povprašaj, sploh tiste, katerih bivši za otroke nočejo skrbeti pa te bo minilo se it mamo samohranilko.
[/quote]

Pa saj pravim, da bi rada, da imajo otroci tudi očeta. Pa ne zaradi tega, ker bi bilo meni sicer pretežko, ampak zato, ker verjamem, da je to dobro za otroka. Otroka si pa želim, zelo, pa vendar dajem potrebe otroka pred moje želje. Zato pa ga nimam.

Interesne dejavnosti si že nekako najdem (v glavnem šport). Ali pa delo. Ali pa kakšno potovanje, na katerega grem sama. Vendar se zgolj pretvarjam, če rečem, da mi moje pohajanje lahko nadomesti željo po družini.

Kaj naj bi bilo dvojno življenje?

Evo da se strinjam zato si ti k sebi privlekel k.urbico ki ze vara povprek z vsemi, ker si sam tak… in zato nekdo dobi ospice, ko tti samo odpisuje tukaj, kaj sele da bi moral biti v stiku v zivo s tsbo, zato ker ni na tvojem nizkotnem nivoju in ga ne vkece k tebi, prej ga zelooo odbijas in mu povzrocis slabo ppcutje…. ekola… kaj pa tbohe rnergije prenasanja tvoje jeze, posesivnosti in ljubosumja na druge… to neus nc spucal… raje pucaj pri sebi, pa bos k sebi privlekel iskreno ljubezen, do takrat dokler bos kurbir in izkoriscevalec se bodo pa tske radodajke kimale nate kot jo imas sedaj… pa ne joci, da so zenske zlobne, niso, samo tako si si dobil, ki je enaka tebi, radodajka, in mazerialistka … paseta skup kot apa na mamo so vcasih rekli… ti iskrene, ki ji je za vrednoto druzina iskrena in iskrenost v partnerstvu ti tega na.mores imeti, ker sam niso tak in tega ne dajes, lahko imad samo tisto kar si dobil in to je vemo koga…. happy drzi se je radodajke, pa pazi, da ti vmes se h komu ne uide.

PUnca, uživaj lajf. IMaš izobrazbo, imaš službo, najdi si kar bi te zanimalo. Ok če nočeš tipa ga pač nimaš. Oz. se strinjam, da je bolje biti samska kot s slabim tipom,.
Ne vem pa zakaj si hočeš na glavo nakopat otroka? Sploh veš kako je težko samohranilkam? Malo jih povprašaj, sploh tiste, katerih bivši za otroke nočejo skrbeti pa te bo minilo se it mamo samohranilko.
[/quote]

Pa saj pravim, da bi rada, da imajo otroci tudi očeta. Pa ne zaradi tega, ker bi bilo meni sicer pretežko, ampak zato, ker verjamem, da je to dobro za otroka. Otroka si pa želim, zelo, pa vendar dajem potrebe otroka pred moje želje. Zato pa ga nimam.

Interesne dejavnosti si že nekako najdem (v glavnem šport). Ali pa delo. Ali pa kakšno potovanje, na katerega grem sama. Vendar se zgolj pretvarjam, če rečem, da mi moje pohajanje lahko nadomesti željo po družini.
[/quote]Ne ne, dec ti pa ne bom več delal, bom raje užival svobodo, ko ta dva odrasteta. 🙂

Sem čisto prepričana, da je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na drugem koncu spektra en luškan, resen možakar, ki mu gre puhloglavost ravno tako na jetra.
Kako ga najti, ne vem, ampak k tebi na dom potrkat ne bo prišel. Držim pesti, da se najdeta.
[/quote]

Hvala. Lepo je prebrati tak pozitiven post.

Sem čisto prepričana, da je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na drugem koncu spektra en luškan, resen možakar, ki mu gre puhloglavost ravno tako na jetra.
Kako ga najti, ne vem, ampak k tebi na dom potrkat ne bo prišel. Držim pesti, da se najdeta.
[/quote]

Hvala. Lepo je prebrati tak pozitiven post.
[/quote]Jp, spomnila se je name tale feministka, ker bi te rada spravila s foruma, saj je sama več kot puhloglavka. 🙂

Kaj naj bi bilo dvojno življenje?
[/quote]

Bil je poročen in imel otroka, česar mi seveda ni povedal ne on, ne njegovi prijatelji. Z mano je preživel tričetrt časa. Kako je to laufalo z njegovo ženo pa pojma nimam.

Hvala. Lepo je prebrati tak pozitiven post.
[/quote]Jp, spomnila se je name tale feministka, ker bi te rada spravila s foruma, saj je sama več kot puhloglavka. 🙂
[/quote]

Kaj naj s tabo, če pa nočeš več otrok delat.

New Report

Close