Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dobila odpoved, jaz pa vesela

dobila odpoved, jaz pa vesela

hvalabogu sem pred letom dni dobila v službi po 6 letih dela odpoved, ker, da sem slaba delavka, ki se skoz sprehaja itd, no namesto slabe delavke sedaj delajo na mojem bivšem delovnem mestu, tri , in sicer za pol manj dela kot sem ga imela sama, saj so izgubili zaradi neresnosti veliko strank.

Zdaj delam v podjetju, kjer cenijo moje delo, pa plača je dosti večja ter je v bližini doma.

Tako, da se tisti, ki izgubite službo, ne sekirajte, za dežjem vedno posije sonce.

Lep dan.

S temi pizdarujami tvojimi… nihce vec ne naseda tvojim pisarijam, izmisljotinam in brsedam…
Ti si ze stokrat dobila odpoved in ze stokrat si se vedno tam… tak da ne bluzo in si ne izmisljuj tipo pod zensko osebo… ne nasedamo t ojim pisarijam in nas niti ne brigajo, ker si itak poosebljena laz. Zdaj pa pojdi dela s svojo p

Aja pa se to s takimi pisanji se ne operes odgovornosti, nisi ti da dolocas v kateri sluzbi je za koga dobro da ima zaposlitev. To samo kaze kak diktator v bistvu si in da res vse to pocnes socloveku

nova
Uredništvo priporoča


Tudi sam sem šel čez to, problematičen( kot) , postalo mi je dovolj, zahteval premestitev na nižji rang v drugo delavnico znotraj firme, namesto tega dobil ponudbo ostani v tej delavnici in troizmensko delo ko nihče v firmi ni delal na tri izmene , po dvajsetih letih dela v firmi, sem rekel DOST MAM, šel drugam, kasneje štartal s svojim podjetjem, danes dobavitelj svoji nekdanji firmi, vse super, mi je pa pred slabim letom dejal eden od šefov kako je škoda da sem šel, kako tedanji šef ni znal cenit kaj vse bi lahko firmi še dal…saj ne rečem saj godi, ampak danes je drugače in pogrevanje starih razmerij je brezpredmetno, kar je bilo je bilo, obležal ni nihče in tudi zagrebli nismo nikogar…

pa kaj se ti tu pi***s . a je kaj grdega/slabega povedala? ne ber foruma ce ti kaj ne pase debil zarukan.

avtorica, se strinjam.

pa kaj se ti tu pi***s . a je kaj grdega/slabega povedala? ne ber foruma ce ti kaj ne pase debil zarukan.

avtorica, se strinjam.
[/quote]

Kaj se pa ti pizdis name, ne ber ane, ce ti kaj ne pase kot sam pravis… pa za tako pametnega,se imas…
Ti zgoraj, ki se hvalisas, da sodelujes z nrkom, ki te je poprej izkoristil.. kao preteklost pozabimo japajade… saj nisem nira, da bi laznivcu in hinavcu, ki te izkoristi in nalaze se kdajkaj verjela… takemu se ne verjsme niti d od dober dan ne… ker se to se zlaze ko to izrece

Bravo avtorica. Dobra delavka si.
Ti privoščim, Vso srečo,.
Mi je lepo prebrati, če nekomu uspe.

Če se te želijo znebiti in si bolj nov, je najlažji način, da se izgovorijo, da si slab delavec in ti ne podaljšajo pogodbe, tudi, če je vse skupaj laž, gre pač za neko najbolj enostavno obrazložitev, ki je težko dokazljiva.

Če se te želijo znebiti in si bolj nov, je najlažji način, da se izgovorijo, da si slab delavec in ti ne podaljšajo pogodbe, tudi, če je vse skupaj laž, gre pač za neko najbolj enostavno obrazložitev, ki je težko dokazljiva.
[/quote]

Ampak, ce imas dokaze zakaj so se te znebili, zakaj so vse delali, kdo jimje narocal, potem pac je dokazljivo. Pa lahk isces se milijon izgovorov in leporecnega besedicenja s katerim se hoces maskirati. Tako pac je pridecas, kose tudi takim izstavi racun… in eni imajo veliko, ogromnoooo za placati.

Če se te želijo znebiti in si bolj nov, je najlažji način, da se izgovorijo, da si slab delavec in ti ne podaljšajo pogodbe, tudi, če je vse skupaj laž, gre pač za neko najbolj enostavno obrazložitev, ki je težko dokazljiva.
[/quote]

Ampak, ce imas dokaze zakaj so se te znebili, zakaj so vse delali, kdo jimje narocal, potem pac je dokazljivo. Pa lahk isces se milijon izgovorov in leporecnega besedicenja s katerim se hoces maskirati. Tako pac je pridecas, kose tudi takim izstavi racun… in eni imajo veliko, ogromnoooo za placati.
[/quote]

Naj se ve, da se to dogaja na določenih delavnih mestih, očitno si ti ena izmed tistih, ki to prakticira in se bojiš za svojo tazadnjo.

Ampak, ce imas dokaze zakaj so se te znebili, zakaj so vse delali, kdo jimje narocal, potem pac je dokazljivo. Pa lahk isces se milijon izgovorov in leporecnega besedicenja s katerim se hoces maskirati. Tako pac je pridecas, kose tudi takim izstavi racun… in eni imajo veliko, ogromnoooo za placati.
[/quote]

Naj se ve, da se to dogaja na določenih delavnih mestih, očitno si ti ena izmed tistih, ki to prakticira in se bojiš za svojo tazadnjo.
[/quote]

Ne soreobracaj besed manipulant, moja dejanja kazejo kaj jaz počnem in za njimi atojim nikomur nisem zalega storila, v nasprothu s takimi kot si ti, ki lapate in obtozujete, ker imate slabo vest in samo iscete veze kako.bi se zakrili… bolj se trudis zakrivati bolj kazes avoj pravi obraz…
Ti pavizvoli udaj pisati vse najslabse o meni.. saj sta vse to z mojco za mojim hrbtom tudi govorila, da ste nacrtovali zlobne intrige s katerimi se je prizadelo mene poleg ostalega tudi cinancno skodovalo… vse vemo kako je slo…
Samo tisto kar ti govoris o meni se ne pomeni resnice, sploh, ker sam sebe kazes kdo si koliko si resnicoljuben oz. Koliko lsznivec… tvoja dejanja sama govorijo. Tako kot moja o meni… in ja naoram teb se bom zase postavila z vsemi, ki mi pomagajo, pa ce je to zadnje kar naredimv zivljenju. Dost je tega znasanja in za vse kar se je storilo skode se bo odgovarjalo. Zdaj pa lapaj in intrigiraj naprej ce te je volja

Naj se ve, da se to dogaja na določenih delavnih mestih, očitno si ti ena izmed tistih, ki to prakticira in se bojiš za svojo tazadnjo.
[/quote]

Ne soreobracaj besed manipulant, moja dejanja kazejo kaj jaz počnem in za njimi atojim nikomur nisem zalega storila, v nasprothu s takimi kot si ti, ki lapate in obtozujete, ker imate slabo vest in samo iscete veze kako.bi se zakrili… bolj se trudis zakrivati bolj kazes avoj pravi obraz…
Ti pavizvoli udaj pisati vse najslabse o meni.. saj sta vse to z mojco za mojim hrbtom tudi govorila, da ste nacrtovali zlobne intrige s katerimi se je prizadelo mene poleg ostalega tudi cinancno skodovalo… vse vemo kako je slo…
Samo tisto kar ti govoris o meni se ne pomeni resnice, sploh, ker sam sebe kazes kdo si koliko si resnicoljuben oz. Koliko lsznivec… tvoja dejanja sama govorijo. Tako kot moja o meni… in ja naoram teb se bom zase postavila z vsemi, ki mi pomagajo, pa ce je to zadnje kar naredimv zivljenju. Dost je tega znasanja in za vse kar se je storilo skode se bo odgovarjalo. Zdaj pa lapaj in intrigiraj naprej ce te je volja
[/quote]

V bistvu lahk ti nehaš s temi tvojimi izpadi.

Super!! Prav si naredila in vso srečo v novi službi!

Plesniva marmelada ima dolgoročne posledice.

Ne soreobracaj besed manipulant, moja dejanja kazejo kaj jaz počnem in za njimi atojim nikomur nisem zalega storila, v nasprothu s takimi kot si ti, ki lapate in obtozujete, ker imate slabo vest in samo iscete veze kako.bi se zakrili… bolj se trudis zakrivati bolj kazes avoj pravi obraz…
Ti pavizvoli udaj pisati vse najslabse o meni.. saj sta vse to z mojco za mojim hrbtom tudi govorila, da ste nacrtovali zlobne intrige s katerimi se je prizadelo mene poleg ostalega tudi cinancno skodovalo… vse vemo kako je slo…
Samo tisto kar ti govoris o meni se ne pomeni resnice, sploh, ker sam sebe kazes kdo si koliko si resnicoljuben oz. Koliko lsznivec… tvoja dejanja sama govorijo. Tako kot moja o meni… in ja naoram teb se bom zase postavila z vsemi, ki mi pomagajo, pa ce je to zadnje kar naredimv zivljenju. Dost je tega znasanja in za vse kar se je storilo skode se bo odgovarjalo. Zdaj pa lapaj in intrigiraj naprej ce te je volja
[/quote]

V bistvu lahk ti nehaš s temi tvojimi izpadi.
[/quote]

Ti lahk nehas se vmesavat, kjer te ni.nihce nc vprasu. Bo sloal se vedno vmesavas tam, kjer ti ni mesto?

Je tebi povzrocilo tvoje ze vem.. ena te je zamenjala, ker si nespisoben v seksu poleg vsega ostalega itak, zato ti pa zdaj ven bruha. Pac face it lahk se mas za tak lepega, seksas ocitn zanic in so drugiboljsi, kot fotr si pa tudi nicvreden nevreden tega naziva… zalistno a resnicno. Zdaj se pa kar glej v spegu inse obcuduj kak si lep, pa ti se tak narcisizem nc be nuca.

New Report

Close