Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek To ne moreš verjet

To ne moreš verjet

Do kdaj še ta komunizem v sloveniji? To ne moreš verjet.
Danes obujajo obletnico smrti zločinca Rankoviča, drugega človeka pomočnika Tita, ki je zločinsko klal slovenski narod.
Med tem, ko za včerajšnjo obletnico smrti Slovenskega osamosvojitelja Anddreja Bajuka, ne črhne noben “slovenski” medij.

KDO obuja spomin na Rankovića?

Slovenski dominantni komunistični mediji.

nova
Uredništvo priporoča

Slovenski dominantni komunistični mediji.
[/quote]

Edino pravilno.
Saj imate svojo NoroTV24, pa tam utrujajte s svojimi domobranskimi lajnami.

Skoraj vse življenje je preživel v tujini in ga je bolil Q za Slovenijo…


Osamosvojitelj, koga že?????
BUUUUAAAAAAHAAAAAAA HAAAAA HAAAAAA!!!!!! ……….. :):):):):):):):)

O Rankoviču sem slišala nazadnje nekoč pri zgodovini v SŠ, nekaj smo ga omenili, ne vem točno kaj.
POtem pa nisem več slišala o njem.

Bajuki pa kolikor vem je bil Argentinec, ki je iz propadle aRGentine prišel k nam in so ga bedaki dali za predsednika vlade. K sreči to ni dolgo trajalo. Da nas bi en Argentinec vodil, bruh.


Tudi, če je bil Argentinec, je bil on pošten argentinec.
Rankovič, pa je bil južnjak, ki je klal slovenski pošten in napreden narod.

Bil je Slovenec, ampak so se po vojni odselili v Argentino. Njegova družina je bila na nasprotni strani od partizanske – torej na nemški in domobranski. Po vojni so emigrirali v Argentino in tam se je Bajuk izšolal. Potem se je upal vrniti, po osamosvojitvi.

Bil je Slovenec, ampak so se po vojni odselili v Argentino. Njegova družina je bila na nasprotni strani od partizanske – torej na nemški in domobranski. Po vojni so emigrirali v Argentino in tam se je Bajuk izšolal. Potem se je upal vrniti, po osamosvojitvi.
[/quote]

Ja, to vemo, da je bil otrok ljudi, ki so bili na Hitlerjevi strani. Na strani množičnega morilca,.
In ta se je šolal v propadli Argentini in da je to, kar se je tam naučli (kako uničit državo) prinesel sem na povabilo potomcev hitlerjancev.

Bajuk je prišel le toliko, da je potalal slovenske gozdove cerkvi, z blejskim otokom vred. Osamosvojitelj Vatikana!

Bil je Slovenec, ampak so se po vojni odselili v Argentino. Njegova družina je bila na nasprotni strani od partizanske – torej na nemški in domobranski. Po vojni so emigrirali v Argentino in tam se je Bajuk izšolal. Potem se je upal vrniti, po osamosvojitvi.
[/quote]

Ja, to vemo, da je bil otrok ljudi, ki so bili na Hitlerjevi strani. Na strani množičnega morilca,.
In ta se je šolal v propadli Argentini in da je to, kar se je tam naučli (kako uničit državo) prinesel sem na povabilo potomcev hitlerjancev.
[/quote]

Na Hitlerjevo stran so se NAJPREJ postavili komunisti.


Gozdovi so bili cerkveni.
Te slovenske gozdove in blejski otok so cerkvi ukradli komunisti.

Ja, to vemo, da je bil otrok ljudi, ki so bili na Hitlerjevi strani. Na strani množičnega morilca,.
In ta se je šolal v propadli Argentini in da je to, kar se je tam naučli (kako uničit državo) prinesel sem na povabilo potomcev hitlerjancev.
[/quote]

Na Hitlerjevo stran so se NAJPREJ postavili komunisti.
[/quote]

Oh in ah, večna natolcevanja in blatenja s črno-desne strani! Hitler je komuniste sovražil, na veliko jih je “pospravljal” v lagerje, pobijal in mučil.
Ker je Stalin podpisal z njim pakt o nenapadanju, še ne pomeni, da so bili komunisti na Hitlerjevi strani.

Ve se pa, kdo je bil na Hitlerjevi strani. Slovenski domobranci.


Gozdovi so bili cerkveni.
Te slovenske gozdove in blejski otok so cerkvi ukradli komunisti.
[/quote]

Aja, pa povej še komu je cerkev pokradla te gozdove.


Gozdovi so bili cerkveni.
Te slovenske gozdove in blejski otok so cerkvi ukradli komunisti.
[/quote]

Aja, pa povej še komu je cerkev pokradla te gozdove.
[/quote]
Cerkvi so gozdove PODARILI pošteni in verni ljudje. Tudi jaz sem cerkvi podarila en gozd. Imaš kaj proti, če jaz SVOJO lastnino podarim cerkvi?
Sicer pa da se vrnimo k temi.
Rankovič je dal pobiti na tisoče slovencev. Bajuk nobenega


Gozdovi so bili cerkveni.
Te slovenske gozdove in blejski otok so cerkvi ukradli komunisti.
[/quote]

Od kod cerkvi gozdovi??????????
Od kje cerkvi vso premoženje??????

Cerkev naj bi bila duhovna ustanova!

Na Hitlerjevo stran so se NAJPREJ postavili komunisti.
[/quote]

Oh in ah, večna natolcevanja in blatenja s črno-desne strani! Hitler je komuniste sovražil, na veliko jih je “pospravljal” v lagerje, pobijal in mučil.
Ker je Stalin podpisal z njim pakt o nenapadanju, še ne pomeni, da so bili komunisti na Hitlerjevi strani.

Ve se pa, kdo je bil na Hitlerjevi strani. Slovenski domobranci.
[/quote]
Nimaš pojma rdečuharca.
Na Hitlerjevi strani so bili edino komunisti.
Domobranci so samo podpisali, da se bodo skupaj borili PROTI komunistom.

Aja, pa povej še komu je cerkev pokradla te gozdove.
[/quote]
Cerkvi so gozdove PODARILI pošteni in verni ljudje. Tudi jaz sem cerkvi podarila en gozd. Imaš kaj proti, če jaz SVOJO lastnino podarim cerkvi?
Sicer pa da se vrnimo k temi.
Rankovič je dal pobiti na tisoče slovencev. Bajuk nobenega
[/quote]

Ja, vem kako podarjajo. In vem tudi kako taka darila cerkev izvleče iz ubogih ljudi.
Ej, ne vem kdo je Rankovič, vem, da smo ga nekaj pri zgodovini omenjali samo se ne spomnim v zvezi s čim. Tako, da ne morem soditi o njem.
O bajuku pa vem, da je potomec morilcev slovenskega naroda in da je Argentinec, ki mu je v argentini odklenkalo, zagustilo in zato je prišel v Slovenijo.


Gozdovi so bili cerkveni.
Te slovenske gozdove in blejski otok so cerkvi ukradli komunisti.
[/quote]

Od kod cerkvi gozdovi??????????
Od kje cerkvi vso premoženje??????

Cerkev naj bi bila duhovna ustanova!
[/quote]
Cerkev ima to, kar ima od darov. Tudi jaz večkrat kaj podarim cerkvi. Imaš kaj proti?
Kar so pa imeli komunisti, so pa nakradli.

Od kod cerkvi gozdovi??????????
Od kje cerkvi vso premoženje??????

Cerkev naj bi bila duhovna ustanova!
[/quote]
Cerkev ima to, kar ima od darov. Tudi jaz večkrat kaj podarim cerkvi. Imaš kaj proti?
Kar so pa imeli komunisti, so pa nakradli.
[/quote]

Cerkev obljubi naivnim ljudem posmrtno življenje, v zameno hoče gozd.
Obljubijo odpuščanje grehov, v zameno dobijo gozd in tako naprej.
Saj vemo, zakaj se je Luther boril. Ker je cerkev tako na veliko kradla.
Saj vemo zakaj so preganjali Trubarja, ker je hotel izobraziti ljudi in ker je bil proti krajam cerkve.
Samo pri nas je katolicizem premagal Trubarja, Luthra… in se je kradlo še naprej.

Mislim da zelo napak gledaš… tu ne gre za kakšen komunizem ali kaj drugega – gre predvsem za populizem in branost / gledanost.
V vsakem primeru za traparije in najbolje se tega znebiš tako, da sploh ne gledaš. Če ni branosti / gledanosti – ni denarja.

Katolibani ste pa res kronani cepci. Za promocijo rdečih naredite več, kot oni sami, z vsemi mediji vred. :):)

______________________


Cerkev ima to, kar ima od darov. Tudi jaz večkrat kaj podarim cerkvi. Imaš kaj proti?
Kar so pa imeli komunisti, so pa nakradli.
[/quote]

Cerkev obljubi naivnim ljudem posmrtno življenje, v zameno hoče gozd.
Obljubijo odpuščanje grehov, v zameno dobijo gozd in tako naprej.
Saj vemo, zakaj se je Luther boril. Ker je cerkev tako na veliko kradla.
Saj vemo zakaj so preganjali Trubarja, ker je hotel izobraziti ljudi in ker je bil proti krajam cerkve.
Samo pri nas je katolicizem premagal Trubarja, Luthra… in se je kradlo še naprej.
[/quote]

No ja če že ti rečeš tako..
Lahko rečemo tudi drugače.
Komunisti so ljudem tudi vsesorte obljubljali, kako jim bo v komuniszmu lepo.
Pa so komunisti potem poštenim ljudem, poštenim slovencem vse pokradli in pobili pol slovencev. Če pošten slovenec ni hotel biti umorjen od komunistov, je moral bežat. A ti ne bi bežala?
Samo lopov lahko odobrava komunistične zločine in komunistično krajo.

Oh in ah, večna natolcevanja in blatenja s črno-desne strani! Hitler je komuniste sovražil, na veliko jih je “pospravljal” v lagerje, pobijal in mučil.
Ker je Stalin podpisal z njim pakt o nenapadanju, še ne pomeni, da so bili komunisti na Hitlerjevi strani.

Ve se pa, kdo je bil na Hitlerjevi strani. Slovenski domobranci.
[/quote]
Nimaš pojma rdečuharca.
Na Hitlerjevi strani so bili edino komunisti.
Domobranci so samo podpisali, da se bodo skupaj borili PROTI komunistom.
[/quote]

Dej, dej, ti posran, lažniv desnjakar, ki potvarja zgodovino! Domobranci so prisegli zvestobo Hitlerju in da se bodo borili na NJEGOVI strani!
Preberi si prisego, potem pa lapaj.

New Report

Close