Forum.Over.Net

Starševski čvek

Odrasli otroci pri svojih starših

Default avatar

kaj pa to

A ni skrajno čudno, ko odrasli otroci še stanujejo pri starših?
Stari 30 in več pa še kar pri starših. Še več, pogosto naselijo v dom staršev še partnerja/ko in še otroke.
A ni to abnormalno, da kar ostajajo pri starših?
Pogosto niti položnic ne plačujejo.
Default avatar

ubitačno

Nehajte že s temi neprestanimi razlagami in razmišljanji o tem, kje živijo otroci. Starši in otroci se poskušajo nekako uskladiti in pomagati drug drugemu. Naj pač odrasel otrok pripelje partnerja ali partnerko, naj imajo otroke.Pa kaj to koga briga.
Če je hiša velika, je dovolj prostora za vse in vsak ima nekaj zasebnosti. In včasih, če beremo knjige naših pisateljev. Kje so živeli. Tudi po tri generacije v eni hiši. Raje tako, kot, da so hiše prazne, da ostanejo nepremičnine brez ljudi.
Avtor ju tega teksta priporočam, da naj razmišlja in piše o svojih problemih, druge pa naj pusti v miru.
Default avatar

kaj pa to

Yo_ je napisal/a:
A še enkrat?

Ja, še enkrat. Tema včeraj je bila posvečena samskim pri starših. Kar je sicer redek pojav,. Ker ni ravno veliko samskih pri 30+. Je pa veliko teh tem na monu.
Da pa ne bodo prikrajšani tisti, ki živijo s familijo pri starših, tega je namreč ogromno, tem tu gor pa ni o njih. Pa odpiram temo posvečeno točno njim,.
Default avatar

kaj pa to

ubitačno je napisal/a:
Nehajte že s temi neprestanimi razlagami in razmišljanji o tem, kje živijo otroci. Starši in otroci se poskušajo nekako uskladiti in pomagati drug drugemu. Naj pač odrasel otrok pripelje partnerja ali partnerko, naj imajo otroke.Pa kaj to koga briga.
Če je hiša velika, je dovolj prostora za vse in vsak ima nekaj zasebnosti. In včasih, če beremo knjige naših pisateljev. Kje so živeli. Tudi po tri generacije v eni hiši. Raje tako, kot, da so hiše prazne, da ostanejo nepremičnine brez ljudi.
Avtor ju tega teksta priporočam, da naj razmišlja in piše o svojih problemih, druge pa naj pusti v miru.

A res?
IN zakaj potem toliko tem, kjer monovci pljuvate po samskih, ki živimo pri starših?
Ko pa kdo omeni odrasle sončke, ki s celo familijo slonijo pri svojih starših pa dregam nekam, kamor se ne sme?
Default avatar

prav nič čudno

Prav nič čudno ni, če odrasli, samski otroci živijo pri starših. Kaj bbi bilo čudno ? Poznajo se in vsak ve, kjee ima svojo zasebnost.
Bolj čudno je, ko se naseli mlada družina v isto hišo kjer so starši in vidiš, kako ti mladi odrivajo stare starše stran in jih zaničujejo, da še iz hiše ne pridejo.
Default avatar

kaj pa to

prav nič čudno je napisal/a:
Prav nič čudno ni, če odrasli, samski otroci živijo pri starših. Kaj bbi bilo čudno ? Poznajo se in vsak ve, kjee ima svojo zasebnost.
Bolj čudno je, ko se naseli mlada družina v isto hišo kjer so starši in vidiš, kako ti mladi odrivajo stare starše stran in jih zaničujejo, da še iz hiše ne pridejo.
Ampak, tak način življenja je pogost pri nas. Cela familija pri starših.
Na Monu pa na tisoče tem, kjer se pljuva po samskih pri starših. Ne vidijo pa tistih ta pogostih: ko celo familijo naslonijo na pleča staršev,.
Default avatar

murphy56

Ubitačno, imaš popolnoma prav. Kaj, za vraga, to koga briga? če so lahko otroci in starši skupaj, naj bodo. Če ne, pač ne.
Default avatar

Več njih ali en

Več otrok, ki živi pri starših ali en te moti ?
Poznam primer kjer so trije "otroci"in vsi so še doma pa imajo okoli 40 . Brez svoje družice ali partnerja kaj šele otroci.
Ja no, to je itak njihovo življenje in ne moje. Je pa kot primer zanimiv.
Default avatar

Njanja

Glede na to, kako pogosto teče debata o tem, bi človek mislil, da gre za novodobno pogruntavščino, čeprav je taka oblika medgeneracijskega sobivanja skoraj vpisana v naš DNK. Bolj čudno je, da se mladi odselijo stran od starih, kot da živijo skup - pa če gledamo skozi čas, ali pa po svetu v sedanjosti.
Default avatar

give it upppa

Saj tudi v starih cajtih so žveli skupaj po več generacij, pa jim je blo prav luštn. Nam mogoče ni, ampak če ni keša, kam it, pod most?
Default avatar

Ni moško

Mene tip, star 40 let, ki ima dobro službo pa še vedno živi doma pri mami, neha zanimat kot moški. Enostavno mi je neapetitlih in skrajno nesexy. Sploh, če hodi dol k mamici jest ali mu ta še pere perilo. Fuj.
Raje vzamem tipa, ki živi v najemu in se komaj prebija skozi mesec!
Default avatar

I enako

Ni moško je napisal/a:
Mene tip, star 40 let, ki ima dobro službo pa še vedno živi doma pri mami, neha zanimat kot moški. Enostavno mi je neapetitlih in skrajno nesexy. Sploh, če hodi dol k mamici jest ali mu ta še pere perilo. Fuj.
Menim popolnoma enako.

Če bi se dobila na zmenku z osebo A, ki pri 30 živi pri starših in me prepričuje, kako je to smotrno, in z osebo B, ki živi v najeti garsonjeri in skrbi sama zase, dobi druga oseba v mojih očeh veliko več spoštovanja kot prva.
Default avatar

Agatha

Ni moško je napisal/a:
In po čem sklepaš, da opisanega tipa ti kaj posebej zanimaš?
Default avatar

kaj pa to

Zanimivo, da vas motijo samski pri starših.
Ko gre pa za odrasla sončke, ki privlečijo k staršem še dedca ali pa babo in otroke, je pa vse ok.
Dvoličnost mon.
Default avatar

So what

V praznih hišah ni veselja!
Default avatar

Ni moško

Agatha je napisal/a:
Ni moško je napisal/a:
In po čem sklepaš, da opisanega tipa ti kaj posebej zanimaš?
Koliko si pa ti star/a, da to sprašuješ?
Default avatar

seStrinjam

Se strinjam z avtorejm/avtorico.