Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni pa ni jasno, kako lahko ženske seksate z debelimi, vampastimi deci

Meni pa ni jasno, kako lahko ženske seksate z debelimi, vampastimi deci

Ko vidim tak par, ona suha, zrihtana, on ves zavaljen in zadihan, po možnosti se še naceja s pivom in mu smrdi sapa, se vprašam pa kako lahko ta ženska prenaša njegovo sopihanje na njej. Ma resno no. Ženske, a vam je čisto vseeno, kak je dec, samo da vas povalja in vam otroke naštepa?

Debela denarnica

Mater ste že tečni s tem. Ene celo rade skačejo po orng mrgah.

nova
Uredništvo priporoča

Se strinjam z avtorico. Res drži izrek: “Samo, da je dec, pa ni važno, kakšen je.”

Žalostno. Hkrati pa o neumnih in nesamozavestnih ženskah to tudi marsikaj pove. Dedci si vedno izmišljujejo, kakšna naj bo ženska, pa komentirajo, ta je predebela, ta je premajhna, prevelik nos ima, premajhne joške, grde lase, ne oblači se dovolj privlačno… bla bla, ampak povprečna ženska bo pa vsa blažena, če jo bo kakšen vampasti plešasti dec z gnilim zobovjem sploh pogledal ali ogovoril.

Če imajo taki dedci res debele denarnice, še nekako razumem lepe in pametne ženske, zakaj so z njimi (so pač koristolovke), ampak kaj pa, ko tak grdi gravž nima nobenega denarja, žensko pa vseeno dobi brez problema?
Fuj.

Jaz suha , moz debel. Ko sva hodila je bil lep suh. Po poroki in treh otrocih se je pa zacel redit uf. Jaz sem ostala na istih kilah. Moza pa zmeraj vec, zmeraj vec. Kot, da bi kvas papcal. In kaj cmo zdaj? Ga opozorim in preganjam naj shujsa. Do sexa mu ni prevec tako, da ne sopiha dosti po meni. Ker mi manjka bi pa tudi debelo sopihanje prenesla hehe.

In kaj ti bo tak dedec, ki te niti nabrisat noče/ne more?

Hej, saj si ti lahko zgoraj, on pa spodaj, pa bosta oba zadovoljna:))

Mene pa zanima, kje vi vidite vse te moške z gnilimi zobmi?

Ja se kdaj vprasam tudi sama. Povem po resnici. In kaj naj recem trem otrokom? Naj recejo tati papa, ker grem po suhega jebaca ali kaj?

Ponavadi imajo ženske izgovor, da so se zredile zaradi nosečnosti :))))

Ja Yo imas prav. Samo jaz tega izgovora ne razumem. Ne vem kaj ima opravit naprimer otrok star 5 let s debelostjo mame saj je ze zdavnej zapustil trebuh. Moza bom terala hujsat!

Saj tudi sicer je izgovor smešen. Ker nosečnice nosijo otroka v trebuhu, ne v riti, stegnih itd. :))))

je bil z menoj, ko sem potrebovala, me je bodril, ko sem obupovala…….moj vampač je skozi življenje nabral tudi kaj drugega kot vamp, moj vampač verjetno ne bo shujšal, ampak še vedno je za tistim vampom on, ki ga ljubim v dobrem in slabem, v bolezni in zdravju.

Ker sem anonimna, upam po resnici povedati, da takega tipa kot ga imam, na cesti ne bi niti pogledala, če ne bi imel res precej denarja.
Tako je. Nič ni zastonj, tudi lepa in privlačna ženska, s katero se rad kaže naokrog, ni poceni.

Eni dajo/date veliko na izgled, drugi dajo/damo veliko na vsebino. Življenje ni vedno pravljica, včasih je enostavno vsega preveč, obdobje, ko komaj sfolgaš in se pač postaviš na zadnje mesto, posledice se pa prej ko slej pokažejo. Ali je to zadosten razlog, da nekoga zapustiš? Zame nikakor ne, vi pa kot vam paše in če vas osrečuje, pa kar. Opažam, da prazni ljudje zelo loščijo svojo lupino.

In kaj ti bo tak dedec, ki te niti nabrisat noče/ne more?
[/quote]

Eni pač težko razumete, da je ljubezen veliko več kot sex.

Eni dajo/date veliko na izgled, drugi dajo/damo veliko na vsebino. Življenje ni vedno pravljica, včasih je enostavno vsega preveč, obdobje, ko komaj sfolgaš in se pač postaviš na zadnje mesto, posledice se pa prej ko slej pokažejo. Ali je to zadosten razlog, da nekoga zapustiš? Zame nikakor ne, vi pa kot vam paše in če vas osrečuje, pa kar. Opažam, da prazni ljudje zelo loščijo svojo lupino.
[/quote]

Veš, da je verjetno res??

Kako ste eni / ene plitke .. A ni težko živeti s takšnimi in podobnimi stališči v svoji notranjosti?!
Koliko več je človek kot njegova zunanjost, se ne da prešteti, preračunati, izmeriti …
Če je še tako nepopoln v svoji zunanjosti (pomembno je, da je urejen), je moj in ga ljubim do neba, vseh zvezd in sonca in še nazaj!

Ma ja, kaj je res izgled na prvem mestu? Kaj pa smisel za humor, delovna etika, razgledanost, skupni hobiji in interesi, skrb za dom in družino, druženje s prijatelji? To nič ne šteje? Potem me ne čudi, da živite od miloščine in socialnih podpor, mož je brezposeln, nasilen in pijan, ampak hej, je pa vsaj lep.

A pol pravš, da s mal fouš?

Kako suh, postaven dec seksa z debelo žensko in ji po možnosti še otroke naredi?

Bom še jaz anonimna in zato iskrena. Na zmenek z njim sem šla, ker je bil na položaju in z dosti denarja, drugače ga ne bi niti pogledala. Na prvem zmenku sem ugotovila, da je izjemno karizmatičen in karakteren. Na drugem pa me je tako fantastično nabrisal med rjuhami kot še noben do zda. Videla sem vse zvezde. Zdaj je bivši, ker je bil nenormalno ljubosumen in posesiven. Za posteljnimi radosti z njim pa se mi še zdaj pošteno kolca!

Odvisno kje se giblješ, ampak jaz videvam izjemno postavne moške, urejene že bolj kot ženske, ob sebi pa imajo čist povprečno punco ali še to ne.

Za velike razlike med partnerjema so globlji vzroki… Vsekakor pa je moje mnenje, da je najbolj naravna zveza, kjer sta partnerja konkurenčnega videza, vse ostalo je zelo vprašljivo. Prosim ne nakladajte, kako je pomemben karakter, manipulacija (khm… osvajanje) ipd. V osnovi, če imamo možnost bi vsi ne glede na spol izbrali najbolj na videz všečnega partnerja, problem nastane le, ker ni dovolj lepih, bogatih in hkrati dovolj pametnih ;-).

Vse to so zelo spremenljivi faktorji. Kaj se zgodi ko tak tip bankrotira ali po možnosti še postane zadolžen?

pride on domov in na svoji ženi (40 ++) dobi vampastega soigralca pikada.
Pa on reče: “dobr Joža, jest jo morm, da imam opran, speglan, skuhan, poštimane otroke … ampak, zakaj za boga jo pa ti? “

New Report

Close