Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A pustite kdaj podpajske, da dihajo brez dezodorantov?

A pustite kdaj podpajske, da dihajo brez dezodorantov?

Saj mora bit to škodljivo durh na durh met dezodorant gor namazan, ni res?

Zjutraj se stusiram in namazem. Pocakam da se posusi, 5 do 10 MINUT. dELAM DRUGE STCARI, PEREM ZOBE , VMES. Sele potem oblecem modrc in majico.

zvecer ko se umijem, cez noc nikoli nimam deodoranta.

Uporabljam kristal od Bionsen, tako da tako al drugače nimam kemije gor. Ko se zvečer stuširam, si za čez noč niti tega ne dam gor.

nova
Uredništvo priporoča

Ja, jaz sem mogla bit zadnjih 7 dni brez deodoranta / ali pravilneje anti-perspiranta, saj se mi je vnela bezgavka v pazduhi 🙁

tko je najbol sexy
[img]http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2015/06/armpit-hair-trend-women-equality-15__605.jpg[/img]

Tudi jaz uporabljam kristal ne od B. Ampak neka druga firma… trd kristal, namazem se zjutraj. Zvecer po tusu nikoli.

Gledat je treba le, da je deo brez aluminijevih soli. Te so najbolj škodljive. DM ima svojo bio znamko, ki je brez in zdrži cel dan.

Razni bio imajo obupne vonje. Če se le da, jih ne uporabljam, ko sem doma.

Umijem in namažem z raztopino sode in boraxa.
Kožo zdravi, ni nobenega vnetja, ne smradu.

Odkar uporabljam to, ne potrebujem nobene kemije, še manj uporabljam.
Koža res diha, sploh, ker je to limfni predel.

Jaz ga pa sploh ne uporabljam. Dnevno umivanje, sveža majica, naparfumiram se po obleki, ne po koži. Uporabljam kvaliteten parfum, ki je dolgo obstojen in to je to.
Pa saj se ne moreš usmradit v tistih parih urah do večera. Sam pot niti ne smrdi, ampak to povzročijo bakterije in razkrajanje. Torej je vse v umivanju.
Poleg tega se tudi ne mažem s kremami po telesu. Sem probala, ampak to ni to. Kožo “oblečeš” v film in potem še bolj švica vse skupaj.

Jaz pa ti povem, da se stuširam in včasih smrdim že čez tri ure :-(((

Tudi jaz, če se le da se ne mažem z deodoranti (vikendi, čas dopustov …), če pa se, se z sodo bikarbono.

spet en lušten monizem; podpajske 🙂

Jap, podpajske namažem z čokoladnim lešnikovim namazom in poližem.
Čudovito in nadvse okusno je! :-))

Jaz dezodoranta sploh ne uporabljam, med službo ali pa delom grem na wc, si zmočim, umijem in je vse vredu.

Dezodoranti so zame zelo škodljivi, raje sem brez pa me briga kaj si ostali mislijo.

Kristal v kamnu ni skodljiv, je cisto naraven… in predvsem res deluje, vonja kjub potenju ni. Sem sama preizkusila, ker tudi no em tistih umetnih zadev devati na kozo in bezgavke, pa se tisti disec vonj deodoranta mi je skupaj s potom potem se bolj smrdel, kot ce ne bi uporabljala nic. Tako, da meni je kristal v kamnu zakon pa se za dolgo imas eno dozo.

Med deodorantom in antiperspirantom je velika razlika …

Kristal v kamnu ni skodljiv, je cisto naraven… in predvsem res deluje, vonja kjub potenju ni. Sem sama preizkusila, ker tudi no em tistih umetnih zadev devati na kozo in bezgavke, pa se tisti disec vonj deodoranta mi je skupaj s potom potem se bolj smrdel, kot ce ne bi uporabljala nic. Tako, da meni je kristal v kamnu zakon pa se za dolgo imas eno dozo.
[/quote]
Cista, naravna 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} aluminijeva sol. Res da deluje, res da je brez alkohola, disav in potisnega plina, ampak ne mores hvaliti kristala in hkrati padat v nezavest ob omembi drugih antiperspirantov.

prekomerno potenje poleti (in tudi pozimi) uravnavam z prehrano. Smrdeča pot je posledica nepravilne prehrane. Ne uporabljam nobenih deotov in anti-pres.

Res je!
Na tak način si z lahkoto ohranjate tudi vitko linijo “postavo”.


Se strinjam s tem!
Odkar sem se nenormalno zredila (nezdrava prehrana!, nič gibanja) imam obupen vonj. Takoj po tuširanju to vonjam. Se redno umivam, namažem z deodorantom, vendar se ne znebim tega vonja.

Jp, zvečer in čez noč brez deodoranta, zjutraj hočeš-nočeš brez ne gre, sploh ker sem zmerno aktivna: s kolesom do službe.

Anti perspiranti so škodljivi. Tudi kamen je anti perspirant? Je, ali ni? Po njem imam vedno suhe pazduhe.

tisti naraven, po prešvicanem …

Kristal v kamnu ni skodljiv, je cisto naraven… in predvsem res deluje, vonja kjub potenju ni. Sem sama preizkusila, ker tudi no em tistih umetnih zadev devati na kozo in bezgavke, pa se tisti disec vonj deodoranta mi je skupaj s potom potem se bolj smrdel, kot ce ne bi uporabljala nic. Tako, da meni je kristal v kamnu zakon pa se za dolgo imas eno dozo.
[/quote]
Cista, naravna 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} aluminijeva sol. Res da deluje, res da je brez alkohola, disav in potisnega plina, ampak ne mores hvaliti kristala in hkrati padat v nezavest ob omembi drugih antiperspirantov.
[/quote]
Kaj si hotla povedat s tvojim zapisom?


Se strinjam s tem!
Odkar sem se nenormalno zredila (nezdrava prehrana!, nič gibanja) imam obupen vonj. Takoj po tuširanju to vonjam. Se redno umivam, namažem z deodorantom, vendar se ne znebim tega vonja.
[/quote]

Ko ga hormoni pobiksajo, se tudi črevesje spremeni, sama prebava in presnova.
Tako se začne nabirati debelost, čisto po malo.

Mi se sploh ne zavedamo, da je to takrat, ko smo v primanjkljaju z minerali, žveplo, magnezij, bor, jod, tudi selen, železo.
Uredimo z zelenjavo z vrta ali z dodatkom pravih, čistih, mineralov, ki jih narava ponuja, brez dodanih aditivov, ki škodijo in občutno podražijo.

Ko zopet to uredimo, sčistimo črevesje, se napolnimo z minerali, se zopet vse uredi,
homeostaza b.p.
Ter to potem tudi vzdržujemo.

Doklet smrdimo ali zopet ponovno, moramo vedeti, da je naše telo zopet pod stresom.
Opazujmo se in prisluhnimo sami sebi, tako bomo vedno preprečili najhujše.

New Report

Close