Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o moških, ki veliko dajo na svoj videz?

Kaj si mislite o moških, ki veliko dajo na svoj videz?

Kaj si mislite o moških, ki veliko dajo na svoj videz? Torej, skrbijo za svojo postavo, urejajo si frizuro, imajo dober stil oblačenja ipd.

Meni je vse to ok, dokler je v mejah normale.

Vam?

Kaj pa so “meje normale”?

Kaj pa so “meje normale”?
[/quote]

Malo vklopi mozak, pa ti bo vse jasno.

Temu smo včasih rekli metriči, danes pa je to na žalost že nekaj vsakdanjega.

Danes nič ni več v mejah normale.

So mi vseč urejeni moški preziram pa neurejene moške in ženske, na žalost je takih vedno več.

Vsekakor ne bi takega, ki bi imel več parfumov in krem kot jaz.
Preveč urejeni moški mi niso všeč. Pomembno je, da je čist, torej higiena sebe in oblačil, pa da nima oblečenih ravno univerzal kavbojk izpred 30 let. Ne maram moških v lakastih čevljih itd.

Meni je všeč da se moški vsaj malo zrihta, da nekaj na svoj videz, pa da diši po parfumi in ne alkoholu

Si mislim da je to normalno a ni?
Da človek skrbi zase, da je čist, lepo oblečen, počesan….a ni to normalno?
Kakšen pa naj bi bil normalen dedc? Smrdeč, trebušast, zmečkan in potrgan, z rjavo liso na belih gatah iz 80ih?

Osebna urejenost je vedno zaželena. Nekaj je treba dati nase, s tem okolici kažemo kdo smo. Zanemarjenost ni ravno lepa čednost.

Treba se je oblačiti primerno dogodkom in priložnostim. Obleka namreč naredi človeka. Nekdo ki je v mestu oblečen kot gospod in je urejen, umit počesan… je lahko doma delavna oseba ki se nemalokrat zamaže v slabe cote. Zakaj je takega treba ozmerjati z metroseksualcem ne razumem. Ali mora moški bit stereotipno zanemarjen, pošvican, z barado in poraščen kot opoca da je res tapravi moški. To si vi neke čudne zadeve umišljate.

Ampak nekaj vam povem. Drek in šmir gresta dol za malo žajefe in vode, umazane duše pa ne moreš oprat.

Nič si ne mislm, mi je to čist normaln da skrbi za svoj videz, higieno, oblačenje..

Vsak mora kaj dati na svoj videz, naj bo moski ali zenska. Ampak dati na svoj videz, pomeni biti cist, negovan, urejen, lepo oblecen.
Ne pa viseti dve tretjini dneva pred ogledalom, eno tretjino pa prespati.
Se posebej je to strasno fuj pri moskih. Ki pravzaprav to niso vec, saj pedrov ne moremo steti med moske. Ali pac?

Moti, če je prevelik pametnjakovič
Pa če je predebel.

Meni všečni moški mora biti umit, obrit, postrižen in oblečen v čista in ne sprana oblačila.
Všeč mi je grunge ali boho stil.
Ni treba, da gre za znamke, tudi ni treba, da se vsi kosi oblačil barvno ujemajo.
Res pa ne maram metroseksualcev v roza srajčkah in oprijetih prekratkih kavbojkah z lakastimi čevlji (ali belimi supergicami), ki imajo na laseh polovico tube kreme za nego las in so politi s toaletnimi vodicami.
Ugh, takim se ognem, to res niso moški.

Da mu je pač videz zelo pomemben. Enostavno ko rižota, haha. Vsi pač nimamo enakih interesov, hobijev, zanimanj itd. Nekateri eno, drugi drugo … Sploh pa je zanimivo, da smo si ljudje med seboj različni. Lp

Tako nekako bi tudi jaz napisala. Le boho stil bi spremenila v bolj rock varjanto.

Če daje veliko na izgled telesa je kralj, če pa na izgled oblačil, pa klošar.

New Report

Close