Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek obdobje v življenju ženske, ko otroci malo odrastejo, mož sexi, ona pa se stara…

obdobje v življenju ženske, ko otroci malo odrastejo, mož sexi, ona pa se stara…

Ženske imamo v svojem življenju več “obdobij”. Najprej smo smrklje, skačemo okoli in se nastavljamo smrkavcem, potem mlade gospodične, ki že iščemo resnega partnerja, postanemo prvič mamice, otroci so majhni, smo luškane z vozički… potem pa pride neko čudno obdobje, ko so otroci že toliko večji, pa še ne odrasli, moški pa ravno pride v tista “sexy” leta, tam okoli 40, je že nekaj ustvaril, ima familijo, izkušen, prvi sivi lasje, prve gube, ki so dejansko lepe… Ženska pa se začne starat… In to nerodno obdobje traja dokler otroci ne odrastejo, se odselijo, morda pridejo vnuki, skratka dokler ženska ne postane že gospa, ki pa je še vseeno lahko aktivna, urejena, celo tudi privlačna, a na drugačen način, tudi moški v tem obdobju se pa že začne starat… Najbolj se mi zdi da to obdobje nastopi po 35 letu pri ženskah, lahko se pa fino zavleče. Kako ženske dojemate same sebe v teh letih? Nismo več mlade cvetke, otroci so vedno bolj samostojni, okoli moškega znajo brenčat mlade sodelavke? Kako moški dojemate ženske v teh letih? Smo vam zanimive?

Opazam ravno obratno. Moski sivijo, rastejo jim trebuhi, plesa, ne vedo, kaj bi sami s sabo.
Zenske skrbijo za prehrano, za svoje telo, sportajo…

Ma kaj se babe toliko obremenjujete z moškimi. Mi imamo najraje take, ki ne težijo in znajo kaj dobrega skuhat. Ma skuhamo lahko tudi sami….. samo da ne težijo.
Mlade ne boste več nikoli. In moški, če je le malo pri pameti se ne bo pečal s sodelavkami ampak bo šel v kurbišče…

nova
Uredništvo priporoča

Kako to misliš ženska se stara mož je pa seksi? A da se on ne stara Al kako?

Mogoče bi morala pisati zase.

Takole pavšalno napisat, da se pri 35 ženske začnejo starat, ko pa v današnjih časih mnoge šele prvič rodijo in imajo dojenčke, predšolske malčke?

Moški teh let, torej od 35 do 40, se mi pa itak zdijo kot en srednji spol, toliko nežnih in putrastih moških ali izrazitih debeluhov pa v mojih mladih letih ni bilo. Res ne. Če je to potem sposobno osvajat še sodelavke, vsa čast.

Moj partner je kar fit, sem zadovoljna, in hvala bogu, ker ne vem, kaj bi sploh lahko izbrala, da bi bilo dvakrat za pogledat. Mogoče žensko.
Jaz sem stara 50, še nikoli nisem imela tako dobre postave. V fitnesu nas je kar nekaj takih.

Nekateri se uprasetijo, drugi prekomerno športajo. To je čas, ko veliko premišljuješ za nazaj in naprej in hkrati ne ugotoviš nič pametnega.

No, jaz poznam ogromno urejenih, prav nič zanemarjenih, ampak zelo športnih moških pri 40, meni osebno najlepša leta za moškega, ker ni več en zelenec, ampak mladi gospod, ki že nekaj ima, je nekaj ustvaril in to mu dvigne samozavest. Poznam pa tudi kar nekaj žensk pri teh letih, ki so izgorele, utrujene, razpete med službo, kjer se trudijo s kariero in domom.
Seveda se tudi moški starajo, vendar prva leta staranja moškega naredijo zrelega, izkušenega, žensko pa nič več mlado, žal.

Če ženska skrbi zase, športa, se ne razleze in postane (oprostite izrazu) brezoblična – no, v tem primeru je ob istih letih lahko bolj fit od svojega moža. Ima še vse lase, gravitacija je še ni zdelala in prikovala na kavč. Za moškega je bistvena njegova energija, stamina, in ta Duracell se z leti porabi… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Vsi se staramo: moški in ženske! Narava ne prizanese niti enemu, niti drugemu. Ženske v povprečju dočakamo višjo življenjsko dobo kot moški (mislim, da približno sedem let), toda ta zadnja leta v življenju žensk so v večini primerov povezani z osamljenostjo in različnimi bolezenskimi težavami.

35 let – mislim, da je to starost, ko je ženska na višku svojih moči, vse tja do 40. leta. Po 40. letu začnejo pri mnogih ženskah že težave menopavze, nekatere pa imajo veliko srečo in gredo skozi menopavzo popolnoma brez problemov.
Po 50. letu začnejo ženski hormoni počasi usihat in to se pozna tudi na zdravju, tako telesnemu kot duševnemu. Sicer pa vsak človek je drugačen in vsaka ženska je drugačna.

Ni mož seksi, ampak njegov položaj in denarnica. Meni se ne zdi, da bi moški iste starosti bolje zgledali od žensk, pod predpostavko, da oba skrbita zase približno enako. To je približno tako, kot če bi rekla, da je Trump seksi, Melanija se pa stara. ;))

Nisem več čisto postavna, malo zgubana, sivim…, ampak NIKOLI ne bi šla veš nazaj v svoja – na zunaj – najlepša leta. Zdaj sem bolj zrela, umirjena, porihtana v sebi. Ma 100x lepše mi je.

Pa kako to misliš ON ima familjo, je nekaj že ustvaril do 40ga leta itd.. S kom pa ima familjo in s kom je nekaj ustvaril? Z ženo verjetno. Torej tudi ženska ima familjo in je nekaj ustvarila. Skupaj sta ustvarila.
Ne stekam tvojega razmisljanja samo on, on..
Žena se pa sam stara Al kako?

Butasto, da bolj butasto ne more biti. Eni pač imajo v glavi zgolj prazno slamo.

Hoče povedati, da so zrelejši moški seksi. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Je pač ena od redkih, ki odkrito pove, nič drugega. Tukaj vse skočite takoj v luft, ko se pove resnica. Sam sem že večkrat poveadal, da babe prej izgledajo stare, kot moški, vse moje vrstnice so že pred desetimi leti izgledale oreng stare babe, moški pa ne. Tu ne pomaga nobena tona kreme na faci, plastika, botoks in ne vem kaj še, ker s tem niso videt mlajše, le plastične prismode. In zato višja kot je satrost večja razlika v letih je primerna za zvezo med moškim in žensko, vrstnice nikakor ne pridejo več v poštev za neko razmerje, še za seks ne, če nisi od prej v stalni zvezi z njo.

Tako je, pa naj norijo puhloglavke koliko hočejo, spremenile tega ne bodo in tudi ne izgledale mlade.


Je pač ena od redkih, ki odkrito pove, nič drugega. Tukaj vse skočite takoj v luft, ko se pove resnica. Sam sem že večkrat poveadal, da babe prej izgledajo stare, kot moški, vse moje vrstnice so že pred desetimi leti izgledale oreng stare babe, moški pa ne. Tu ne pomaga nobena tona kreme na faci, plastika, botoks in ne vem kaj še, ker s tem niso videt mlajše, le plastične prismode. In zato višja kot je satrost večja razlika v letih je primerna za zvezo med moškim in žensko, vrstnice nikakor ne pridejo več v poštev za neko razmerje, še za seks ne, če nisi od prej v stalni zvezi z njo.

Tako je, pa naj norijo puhloglavke koliko hočejo, spremenile tega ne bodo in tudi ne izgledale mlade.
[/quote]

Tebe samo daje delna slepota. Moj je bil zadnjič zmenjen s kolegicami s srednje šole, da grejo v gledališče, gledat enega sošolca, ki je postal igralec. In mi pripoveduje moj, da gleda po občinstvu in išče mlade punce, če kero sošolko spozna, pol se pa spomni, da mora gledat gospe, ker smo vsi skupaj že kar malo stari. Počutimo se pa ne. 🙂 Samo žrtev samoprevare si. 🙂


Je pač ena od redkih, ki odkrito pove, nič drugega. Tukaj vse skočite takoj v luft, ko se pove resnica. Sam sem že večkrat poveadal, da babe prej izgledajo stare, kot moški, vse moje vrstnice so že pred desetimi leti izgledale oreng stare babe, moški pa ne. Tu ne pomaga nobena tona kreme na faci, plastika, botoks in ne vem kaj še, ker s tem niso videt mlajše, le plastične prismode. In zato višja kot je satrost večja razlika v letih je primerna za zvezo med moškim in žensko, vrstnice nikakor ne pridejo več v poštev za neko razmerje, še za seks ne, če nisi od prej v stalni zvezi z njo.

Tako je, pa naj norijo puhloglavke koliko hočejo, spremenile tega ne bodo in tudi ne izgledale mlade.
[/quote]

Tebe samo daje delna slepota. Moj je bil zadnjič zmenjen s kolegicami s srednje šole, da grejo v gledališče, gledat enega sošolca, ki je postal igralec. In mi pripoveduje moj, da gleda po občinstvu in išče mlade punce, če kero sošolko spozna, pol se pa spomni, da mora gledat gospe, ker smo vsi skupaj že kar malo stari. Počutimo se pa ne. 🙂 Samo žrtev samoprevare si. 🙂
[/quote]Meni se je vseeno, tolaži se ti s čim hočeš. Noben pameten štiridesetletnik se ne bo ozrl za štiridesetletnico, kvečjemu kak fukfehter, to je dejstvo in ni nastalo danes in tega ne boste spremenile, ker kljub vsemu trudu, ki ga vlagate v videz, izgledate stare v primerjavi z vrstnikom.


[/quote]
Samo vid ji nagaja, da se prav ne vidi v špegu, pa še kake celice so šle v glavi zraven tega, pol pa športa, ker se koleščki tam vrtijo, kjer ni funkcionalnosti in koristi. 🙂

Eh to staranje je tako individualno, da se res ne da kar pavšalno trdit za en spol, še za člane/članice iste familije ne.
Mi smo imeli par let nazaj obletico mature. Ženske so zgledale od 15 let mlajših do 15 let starejših. Moški isto. Geni in način življenja.


Pri 20ih je kraljica lepa mlada zenska. Pri 40 je kralj uspesen postaven moski.

O se kar da po lepo spolu trdit, le babe in slinavi fukfehterji za živo glavo ne bodo priznali, da je baba pri štiridesetih v povprečju videt deset let starejša od moškega. Ampak življenje pove svoje in najbolj realno, zanimanja vrstnikov za štiridesetletnice ni, razen redkih izjem, ki se poslužujejko dejanj iz opbupa in je vse dobro, samo da bi katera hotela.

tebe je 40-letnica vseeno dala na čevelj, pa ne zato, ker bi bil tako privlačen.

O, prišlo si, si omagalo v dežuranju, da si z zamikom butnilo? 🙂 Ampak mi je všeč, da si skoz za mano na forumu, kot kuzlica na povodcu. :-)))))

Ne rabiš bit zdaj užaljen, če se resnico napiše.

New Report

Close